مرکز زیبایی لادن

چرا خدمات لیزر مرکز زیبایی لادن شهرت پیدا کرده؟

بیشتر از 8 سال است که، مرکز زیبایی لادن تجربه ارائه خدمات حرفه ای لیزر موهای زائد را دارد. هم بانوان و هم آقایان می‌توانند از سرویس‌های ما استفاده کنند تا برای همیشه از شر موهای زائد راحت شوند ، بدون اینکه نگران درد یا عوارض لیزر باشند.

021-26118909
Ladan Beauty Center 2 scaled - چرا مرکز زیبایی لادن؟

تفاوت ما با بقیه در چیست؟

در نگاه اول مراکز لیزر موهای زائد ممکن است همگی یکسان به نظر برسند ، اما چندین عامل وجود دارد که می‌تواند در انتخاب مراجعین تاثیر بگذارد. در اینجا فقط چند دلیل را بیان می‌کنیم که از نظر مراجعین باعث تمایز مرکز لیزر لادن پاسداران با سایر مراکز لیزر در تهران شده است.

لیزر را با تجهیزات آلمانی تجربه کنید!

مرکز زیبایی لادن اولین وارد کننده دستگاه لیزر MeDioStar از کمپانی Asclepion در ایران بوده، همچنین به تازگی نیز نسل ششم این دستگاه که به عنوان قوی‌ترین دستگاه لیزر دنیا نیز شناخته می‌شود وارد این مرکز شده در نتیجه هم اکنون فقط مرکز زیبایی لادن از این تکنولوژی در ایران بهره‌مند است.

0933-1721326

هزینه های خود را کاهش دهید!

خدمات لیزر موهای زائد تحت نظارت پزشکان و متخصصان پوست و مو با 25% هزینه کمتر نسبت به سایر مراکز لیزر انجام می‌شود.

نواحی مختلف بدن جهت لیزر

لیزر زیر بغللیزر صورت و گردن
لیزر بیکینیلیزر کمر
لیزر پالیزر پشت
لیزر دست و بازولیزر کل بدن
موهای زاید 1 scaled - چرا مرکز زیبایی لادن؟

افتخار ما رضایت شماست…

هدف مرکز زیبایی لادن کسب رضایت مراجعین محترم بوده و با یاری شما عزیزان، تاکنون توانسته ایم خدمات خود را به بهترین نحو در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

021-26118909

متخصصین پوست و مو مرکز زیبایی لادن

متخصصین این مرکز همگی از پزشکان مطرح سطح کشور بوده و دارای مدرک پوست ، کاشت مو ، زیبایی ، و لیزر از بهترین دانشگاه‌های ایران و خارج از کشور هستند.

تخفیف 25% خدمات لیزر

جهت وارد کردن اطلاعات خود در لیست تخفیف 25 درصدی خدمات لیزر موهای زائد مرکز زیبایی لادن ، فرم زیر را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم کارشناسان مرکز زیبایی لادن به منظور تعیین وقت و مشاوره رایگان با شما تماس خواهند گرفت.

خدمات لیزر مرکز زیبایی لادن

برخی از خدمات لیزر موهای زائد مرکز زیبایی لادن:

لیزر موهای زائد از انرژی نوری برای آسیب دائمی یا از بین بردن فولیکولهای مو استفاده می کند. این روش از حذف موهای زائد بدن با استفاده از دستگاه لیزر (درجه پزشکی) ریشه های مو در زیر سطح پوست را هدف قرار می دهد و از رشد مجدد آنها جلوگیری کند این به معنی حذف دائم موهای زائد بدن شماست.

فولیکول مو باید در زمان مشخصی در چرخه رشد خود در زمان خاصی توسط لیزر مورد هدف قرار گیرد تا از رشد مجدد مو جلوگیری شود. از آنجایی که موهای هر فرد در هر زمان ممکن است در قسمتهای مختلفی از چرخه رشد مو قرار داشته باشد ، برای دیدن نتایج خدمات لیزر موهای زائد بدن شما به چندین جلسه لیزر نیاز خواهید داشت.

خدمات لیزر موهای زائد کل بدن در مرکز زیبایی لادن هم برای آقایان و هم برای بانوان ارائه می‌شود. خدمات لیزر مو روی تمام بدن شما از جمله نواحی حساس مانند لیزر صورت و لیزر بیکینی انجام می‌شود. نواحی محبوب انجام لیزر موهای زائد بدن شامل لیزر صورت ، موهای لیزر ساق پا ، لیزر بیکینی ، لیزر  موهای زیر بغل ، لیزر کمر و لیزر سینه است.

> لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد صورت موثرترین روش برای رفع موهای زائد است که تقریباً در هر نقطه از صورت قابل استفاده است که نتایج آن دائمی می‌باشد. برای مراجعینی که به خاطر زیبایی بیشتر قصد دارند موهای زائد صورت را به طور دائم از بین ببرند ، لیزر موهای زائد در مقایسه با سایر روشهای حذف موهای زائد مانند اپیلاسیون ، بند انداختن، اصلاح و یا استفاده از موبر ، صرفه جویی در وقت و هزینه را به همراه دارد.

مرکز زیبایی لادن از متخصصین پزشکی برخوردار است که در طول جلسات لیزر صورت همراه شما بوده تا لیزر با بیشترین بازدهی و بهترین نتیجه انجام شود. موهای زائد صورت در زنان می تواند ناشی از عارضه ای به نام PCOS (سندرم تخمدان پلی کیستیک) یا هیرسوتیسم باشد. این عارضه باعث پایین آمدن اعتماد به نفس بانوان می‌شود، که البته از لیزر موهای زائد صورت می توان برای درمان این بیماری با نتایج طولانی مدت استفاده کرد.

> لیزر صورت

اصلاح مداوم موهای زیر بغل باعث می شود تا پوست زیر بغل شما تیره و زبر شود. مشکلاتی مانند مو برگشتی زیر بغل و جوش های ناشی از اصلاح فقط باعث ناراحتی موقت شما نمی‌شوند بلکه حتی می توانند باعث ایجاد زخم های دائمی شوند.

راه حل خدمات لیزر زیر بغل مرکز زیبایی لادن است. با انجام لیزر موهای زائد ، پوست ناحیه زیر بغل شما آسیب نمی‌بیند. لیزر به جای تحریک پوست و از بین بردن موقتی موهای زائد ، می تواند ریشه مو را به طور دائم از بین ببرد و با استفاده از رنگدانه ملانین موجود در فولیکول مو باعث از حذف دائمی موهای زائد زیر بغل شود.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه از لیزر موهای زائد زیر بغل ، متخصصین مرکز زیبایی لادن به شما توصیه می کنند بین 5 تا 10 جلسه، با فاصله زمانی 4 تا 8 هفته را در نظر بگیرید. این موضوع که دقیقا شما به چند جلسه لیزر نیاز دارید و و جلسات لیزر شما با چه فاصله زمانی باید انجام شود ، بستگی به نوع مو و پوست شما دارد که بعد از مراجعه به مرکز زیبایی لادن تشخیص داده می‌شود. همچنین  با می‌توانید با مرکز زیبایی لادن تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

> لیزر زیر بغل

لیزر موهای زائد بیکینی موثرترین روش برای از بین بردن موهای زائد این ناحیه به طور دائمی است. پس از انجام لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی به شدت کمتر و نرم تر شده و در حقیقت پس از انجام هر جلسه از لیزر مقدار آنها کمتر و کمتر می‌شود.

مشاوره لیزر موهای شما در زمینه لیزر بیکینی با یک پزشک که موهای بیکینی شما را ارزیابی کرده و مناسب ترین نوع درمان را انجام می دهد ، خواهد بود. در طول مشاوره شما قادر خواهند بود به سؤالات شما در مورد موهای بیکینی شما پاسخ دهند و به شما توصیه های شخصی ارائه دهند. شما یک آزمایش پچ خواهید داشت تا مشخص شود کدام لیزر می تواند ایمن ترین و موثرترین نتیجه را برای نوع پوست شما ایجاد کند.

در مرکز زیبایی لادن ، متخصصین لیزر موهای زائد ویژگی‌های پوستی شما را قبل از انجام لیزر بیکینی بررسی کرده تا عوارض لیزر ، پوست شما را تهدید نکند.

مشاوره رایگان لیزر موهای زائد شما در زمینه لیزر بیکینی با پزشکی که مو بیکینی و پوست شما را ارزیابی کرده، خواهد بود. در طول مشاوره شما قادر خواهید بود سؤالات خود را در مورد لیزر بیکینی بپرسید و پاسخ و توصیه های متخصص مرکز زیبایی لادن را در این مورد دریافت کنید. قبل از شروع لیزر شما یک آزمایش پچ خواهید داشت تا مشخص شود کدام لیزر می تواند ایمن ترین و موثرترین نتیجه را برای پوست شما همراه داشته باشد.

> لیزر بیکینی

ممکن است شما یک بدنساز باشید و به دنبال نشان دادن عضله‌های خود باشید ، یا یک شناگر باشید که به اندام های آیرودینامیک بیشتری احتیاج دارد ، یا اینکه فقط به دنبال این باشید تا از شر تعریق و بوی بد   آن خلاص شوید، در این صورت خدمات لیزر موهای زائد آقایان مرکز زیبایی لادن می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

ما در مرکز زیبایی لادن روشهای مختلفی را برای مقابله با مشکلات پیچیده شما ارائه می‌دهیم. از اصلاح گرفته تا کرم های موبر همگی از روش های موقت حذف موهای زائد می‌باشند که ممکن است در مدت زمان کوتاه کارآمد باشند ، اما اگر بخوبی خدمات لیزر مرکز زیبایی لادن را بشناسید ، حتما می‌دانید که لیزر موهای مردان مناسب ترین راه حل برای حذف موهای زائد بدون عوارض و در می‌باشد و البته با نتیجه دائمی. قطعا لیزر آقایان ارزان ترین گزینه شما نیست ، اما مطمئنا در بلند مدت شاهد تاثیرات مثبت این روش خواهید بود.

> لیزر موهای زائد مردان

مرکز زیبایی لادن

مشاوره و تعیین وقت

تماس با مرکز زیبایی لادن

مرکز زیبایی لادن

مشاوره و تعیین وقت

تماس با مرکز زیبایی لادن