زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

قبل از بررسی هزینه لیزر موهای زائد صورت (The cost of laser facial hair removal) باید تاکید کنیم که بسیاری از افراد مجبورند با از کوتاه کردن موهای زائد بدن به عنوان بخشی از روال معمول نظافت خود را انجام دهند. حالا ممکن است هر روز صبح ساق پا خود را اصلاح کنند و یا موهای صورت خود را برای داشتن ظاهری پاک و مناسب اصلاح کنند ، مردم می در طول زندگی ، ماه ها زمان را برای از بین بردن موهای زائد بدن خود صرف کنند.

زنان ایرانی نسبت به مردان ایرانی وقت و هزینه بیشتری را صرف این کار می کنند. نظرسنجی انجام شده در آمریکا توسط مراکز لیزر این کشور نشان داده که زنان بیش از 10،000 دلار برای اصلاح و ازبین بردم موهای زائد صورت خود در طول زندگی خود هزینه می کنند.

با در نظر گرفتن این آمار ، جای تعجب نیست که بسیاری از افراد به دنبال گزینه های دائمی حذف موهای زائد مانند لیزر موهای زائد هستند. اما قطعا سوالی که باید از خود بپرسید این است که: “هزینه لیزر موهای زائد صورت چقدر است؟”

در حالی که هزینه لیزر موهای زائد صورت از هزینه سایر شیوه‌های رایج رفع موهای زائد بیشتر است ، اما مزایای بلند مدت این روش ممکن است این هزینه را برای بسیاری از افراد توجیه کند. در اینجا به آنها می‌پردازیم.

لیزر موهای زائد چگونه عمل می کند؟

لیزر موهای زائد یک روش پزشکی است که باید توسط متخصصین معتبر انجام شود. این فرایند از نور متمرکز برای هدف قرار دادن و آسیب رساندن به فولیکولهای مو استفاده می کند.

در نتیجه ، فولیکول هی مو از بین می رود و روند رشد آن کند می شود. رنگدانه موجود در مو لیزر را جذب می کند به طوری که انرژی روی موها متمرکز می شود. لیزر موهای زائد در موهای تیره و درشت پوست صورت بسیار موثرتر عمل می‌کند.

با این وجود انواع مختلفی از لیزر برای انواع و رنگهای مختلف مو و پوست و برای نواحی مختلف بدن مانند لیزر موهای زائد صورت در دسترس است.

the price of laser hair removal img 4 - هزینه لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زائد چگونه عمل می کند؟

چه مواردی تعیین کننده قیمت لیزر موهای زائد هستند؟

همکاران ما برای شما ویدیویی را ترجمه کرده اند که تمامی موارد تاثیرگذار در قیمت لیزر موهای زائد را به طور کامل شرح می‌دهد. شما با مشاهده این ویدیو به طور کامل با نحوه قیمت گذاری خدمات لیزر در مراکز مختلف آشنا می‌شوید.

مزایای لیزر موهای زائد

بزرگترین مزیت لیزر موهای زائد این است که به مرور زمان کاهش مو را یه صورت دائمی برای شما به ارمغان خواهد آورد. در حالی که چندین جلسه برای از بین بردن دائمی موها ضروری است ، نتایج انجام لیزر صورت تنها پس از یک جلسه قابل مشاهده است. بیشتر افراد برای دستیابی به نتایج دائمی به چهار تا شش جلسه نیاز دارند، البته در برخی از افراد به دلایل مختلف این تعداد جلسات ممکن است بیشتر نیز شود که طبعا هزینه لیزر موهای زائد صورت نیز افزایش می‌یابد.

برخلاف اپیلاسیون ، موچین و سایر شیوه های رفع موهای زائد ، لیزر موهای زائد باعث ایجاد کمترین درد و ناراحتی می شود. کسانی که از لیزر موهای زائد استفاده کرده اند بیان دارند که ، لیزر مانند احساس پیچیدن یک باند لاستیکی به دور پوست و ضربه آن است.

سرعت و دقت باعث می شود که لیزر موهای زائد برای بسیاری از افراد گزینه ای جذاب باشد. از آنجا که لیزر به طور خاص موهای زائد را مورد هدف قرار می دهد ، پوست اطراف آن آسیب نمی‌بیند.

این برخلاف اپیلاسیون ، تراشیدن مو یا وکس است که باعث قرمز شدن ، درد و تورم پوست شما شده و به آن آسیب می‌رساند عوارض لیزر موهای زائد صورت بسیار ناچیز است. علاوه بر این ، لیزر به سرعت کار می کند ، هر ثانیه یک چهارم مساحت را پوشش می دهد.

the price of laser hair removal img 7 948x1024 - هزینه لیزر موهای زائد صورت

مشاوره

نیاز به تصمیم گیری در مورد اینکه آیا می توانید لیزر موهای زائد صورت را نسبت به بودجه خود انجام دهید دارید؟

به کمک نیاز دارید؟ هم اکنون با یک مشاور متخصص لیزر موهای زائد در نزدیکی محل زنندگی خود تماس بگیرید.

تفکیک هزینه لیزر موهای زائد

طبق اعلام انجمن جراحان پلاستیک آمریکا ، متوسط ​​هزینه لیزر موهای زائد 429 دلار است .

با این حال ، هزینه لیزر موهای زائد صورت بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. بزرگترین عامل ناحیه ای از بدن است که لیزر روی آن انجام می‌شود.البته در مورد ناحیه صورت اندازه منطقه و مدت زمان لازم برای اتمام مراحل در تعیین هزینه لیزر موهای زائد صورت نقش دارد. در ادامه برخی از عوامل تایرگذار در میزان هزینه لیزر موهای زائد را برا شما آماده کرده ایم

  • تعداد دفعات انجام لیزر تا رفع کامل موهای زائد بدن
  • ضخامت مو
  • اندازه منطقه مورد نیاز برای لیزر
  • کدام ناحیه از بدن شما نیاز به لیزر دارد؟
  • میزان تخصص پزشک
  • تجهیزات مرکز زیبایی

جدول زیر میانگین هزینه های کمترین هزینه ممکن و بالاترین هزینه موجود لیزر موهای زائد برای نواحی مختلف بدن را در آمریکا نشان می دهد.

the price of laser hair removal img 1 - هزینه لیزر موهای زائد صورت
نواحی انجام لیزر موهای زائد در بدن
ناحیه بدنکمترین هزینه ممکنبالاترین هزینه ارائه این سرویس
لیزر موهای زائد صورت و گردن600 دلار900 دلار
لیزر موهای زائد دست‌ها و بازوها350 دلار500 دلار
هزینه لیزر بیکینی350 دلار500 دلار
لیزر موهای زائد پا600 دلار850 دلار
لیزر موهای زائد کمر600 دلار900 دلار
لیزر موهای زائد قفسه سینه350 دلار600 دلار
منبع: DocShop.com

نکته

متاسفانه با توجه به تورم بی سابقه در کشور عزیزمان و تغییر قیمت‌ها به صورت مکرر در تمامی صنوف موجود در کشور و دشواری‌های موجود برای ارائه خدمات لیزر موهای زائد به اجبار جدول هزینه‌های لیزر موهای زائد در ایران از این صفحه انتقال یافت.

البته شما می‌توانید با لمس دکمه زیر مستقیما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید و در مورد هزینه لیزر موهای زائد صورت و یا سایر نواحی بدن سوالات خود را در با ما میان بگذارید.

the price of laser hair removal img 2 1024x595 - هزینه لیزر موهای زائد صورت
میانگین هزینه لیزر موهای زائد در کشورهای مختلف

آیا می خواهید لیزر موهای زائد را انجام دهید؟ برای دریافت مشاوره این متن را لمس کنید .

BitlyTinyURL
جهت اشتراک این مقاله از لینک‌های کوتاه بالا استفاده کنید

مشاوره اولیه

پزشک یا متخصص در طول مشاوره اولیه سوالات اولیه را پشت سر می گذارد و می تواند به شما یک نوع لیزر را پیشنهاد کند. پزشک همچنین می تواند تعداد درمان های لازم برای از بین بردن دائمی موهای زائد را به شما بگوید، اگرچه این امر بسته به نوع واکنش مو به لیزر، می تواند متغیر باشد.

تخفیف

همچنین مرکز زیبایی یا کلینیک ممکن است تخفیف هایی را برای کسانی که چندین جلسه را به صورت پیش رو رزرو کنند، ارائه دهد تا لیزر را در چندین ناحیه مختلف بدن انجام دهند. به علاوه طی فواصل مختلف و مناسبت‌های موجود مراکز زیبایی تخفیف‌های متعدد و جشنواره های خاص خود را شروع می‌کنند. برای آگاهی از تخفیف‌های مرکز زیبایی لادن با این مرکز تماس حاصل فرمائید.

the price of laser hair removal img 1 1024x512 - هزینه لیزر موهای زائد صورت
هزینه لیزر موهای زائد صورت

نتیجه گیری

هزینه لیزر موهای زائد صورت زنان به شرایط متفاوتی بستگی دارد. بنابراین ، قبل از شروع پروسه لیزر، اطمینان حاصل کنید که هزینه کل لیزر چقدر خواهد بود.

افراد علاقه مند به انجام لیزر موهای زائد می توانند انتظار داشته باشند در هر جلسه مقدار متفاوتی را هزینه کنند. با این حال ، ممکن است با افزایش دفعات انجام لیزر- معمولاً هشت هفته بین هر درمان ، پرداختها نیز می توانند افزایش یابند.

در برخی از مراکز زیبایی ، مشتریان می توانند با پرداخت چندین جلسه به طور همزمان یا انتخاب لیزر در نواحی مختلف بدن ، هزینه کلی خود را کاهش دهند.

با در نظر گرفتن هزینه و طول عمر سایر روش های رفع موهای زائد، هزینه لیزر موهای زائد صورت از نظر زمانی و دائمی بودن آن کاملا به صرفه است. این روش به این دلیل متفاوت است که بعد از چند جلسه درمانی ، موهای زائد صورت به صورت دائمی حذف می‌شوند ، بنابراین زمان مورد نیاز برای اصلاح موهای زائد آزاد می‌شود، زمانی که برای بسیاری از افراد گران قیمت است.

سوالات خود را با ما در میان بگذارید

امیدواریم با مطالعه این مقاله با شیوه قیمت گذاری لیزر موهای زائد آشنا شده باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت کرده باشید، اما چنانچه سوالی دارید که پاسخ آن در این مقاله موجود نیست می‌توانید در پایین همین مقاله برای ما کامنت کنید تا متخصصین ما به آن پاسخ دهند.

تعداد کاملت مقاله هزینه لیزر موهای زائد صورتمنبع
1408 کلمهbankrate.com
مرکز زیبایی لادن

دوست دارید همیشه این مقاله را با خود به همراه داشته باشید؟

با لمس دکمه زیر می‌توانید نسخه PDF مقاله را جهت چاپ یا دسترسی آفلاین دریافت کنید