خدمات ما

خدمات مرکز زیبایی لادن

مرکز زیبایی لادن با استفاده از فناوری روز دنیا و متخصصین مجرب و با تجربه در حوزه های متعددی از جمله لیزر موهای زائد ، لاغری و تناسب اندام ، رژیم درمانی ، مزوتراپی ، پلاسماجت ، میکرونیدلینگ ، میکرودرم ، میکروپیگمنتیشن ، هایفو ، بوتاکس ، فیلر ، پی آر پی ، فیس آپ ، پاکسازی و فیشیال بهترین خدمـات را ارائه می‌کند.

پوست و جوانسازی

Facial rejuvenation service - خدمات

پاکسازی صورت ، میکرونیدلینگ ، نوردرمانی و سایر خدمات فیشیال در مرکز زیبایی لادن

انواع تزریقات

و ژل لب scaled e1580641746408 - خدمات

تزریق بوتاکس و ژل ، مزوتراپی ، پی آر پی تحت نظر پزشک منخصص

مرکز زیبایی لادن

لیزر موهای زائد

اگر از راه‌هایی برای از بین بردن موهای زائد مثل موم، بند و… خسته شده اید، لیزر موهای زائد می تواند به شما کمک کند. در این روش از نور متمرکز شده لیزر استفاده می شود که به داخل فولیکول مو نفوذ می کند. از لیزر می توان برای رفع موهای زائد بدن استفاده کرد، برای مثال دست، بازو، پا، لیزر زیر بغل و … . دقت دستگاه لیزر موهای زائد بسیار بالاست (این مسئله تا حد زیادی به دستگاه لیزر مورد استفاده بستگی دارد)، هر پالس از لیزر در کمتر یک ثانیه عمل کرده و در یک لحظه می تواند مقدار زیادی از موهای زاید را حذف کند. جلسات درمانی بستگی به وسعت نواحی تحت درمان دارد بطور مثال نواحی با وسعت کم مثل پشت لب زمانی کمتر از ۱ دقیقه و نواحی وسیع تر مانند پشت پا زمانی حدود 40 دقیقه طول خواهد کشید. در ۹۰ درصد از موارد درمان موهای زائد بدن و صورت بعد از 8 جلسه می توانید، از موهای زاید خود خلاص شوید.

  • بدون عوارض جانبی

  • کاملا بهداشتی (استفاده از سلفون برای هر شخص)

  • استفاده از بروزترین دستگاه‌های لیزر مو

لیزر موهای زائد

موهای زاید scaled - خدمات

دستگاه‌های لیزر مرکز زیبای لادن به شکلی موهای ضخیم و تیره را مورد درمان قرار می دهند که به پوست مجاور آسیبی وارد نمی کنند.

سایر خدمات ما

میکروپیگمنتیشن

Micropigmentation Salon Services scaled - خدمات

میکروپیگمنتیشن القای ریزدانه‌های رنگی در حد فاصل قسمت رویی (اپیدرم) و زیرین(درم) پوست است. این کار برای رنگین کردن نواحی مورد نظر انجام می‌شود.

لاغری و تناسب اندام

و تناسب اندام 2 scaled - خدمات

انجام کلیه امور مربوط به لاغری و تناسب اندام با استفاده از بروزترین دستگاه‌های موجود در مرکز زیبایی لادن