زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

محبوبیت عظیم لیزر موهای زائد به هیچ وجه تصادفی نیست. به دلایل مختلف کاملاً محبوب و پر تقاضا است. لیزر موهای زائد زیر بغل در بسیاری از افراد به ویژه بانوان مورد استفاده قرار می گیرد ، یک روش مؤثر در از بین بردن و کاهش شدید رشد موهای ناخواسته است. اما عوارض لیزر زیر بغل (Side effects of underarm laser hair removal) چیست؟ چه فوایدی در لیزر موهای زائد زیر بغل وجود دارد؟ پاسخ به این سوالات در ادامه این مطلب از مرکز زیبایی لادن.

فواید لیزر زیر بغل

آیا تاکنون فقط زیر بغل خود را تراشیده اید تا چند ساعت بعد دوباره رشد کند؟ اگر چنین است پس لیزر زیر بغل برای شما مناسب است. نیاز به تراشیدن مداوم این ناحیه بسیار حساس باعث می باشد زیرا پوست شما تحریک شده و باعث ایجاد درد می‌شود. بعد از گذشت تنها یک جلسه ازلیزر موهای زائد زیربغل تفاوت قابل ملاحظه ای در رشد موهای این ناحیه مشاهده خواهید کرد و نتایج شما بعد از هر دوره ، بهبود می یابد. فواید لیزر زیر بغل شامل موارد زیادی می‌شود ، در اینجا 5 مورد از این فواید که مشتریان پس از درمان برای ما بیان داشته اند را برای شما خواهیم گفت. 

Side effects of underarm laser hair removal 5 1024x864 - عوارض لیزر زیر بغل و فواید آن
لیزر زیر بغل

موهای زیر بغل به طور کلی ضخیم تر بوده و تمایل به رنگ تیره تر دارند ، این بهترین نوع مو برای انجام لیزر است. برخی از افراد مواردی مانند موهای ضخیم ، تراشیدن و سوزش پوست را در این منطقه تجربه می کنند و لیزر موهای زائد در زیر بغل واقعاً به بهبود این مشکلات کمک می کند. در حقیقت عوارض لیزر زیر بغل در مقایسه با فواید آن بسیار ناچیز است.

یکی از نواحی خاص بدن که اغلب از این روش بهره مند می شود لیزر زیر بغل است. به خصوص برای بانوان ، زیر بغل جایی است که به هیچ وجه بانوان تمایل به رشد مو در این ناحیه ندارند. در حقیقت ، لیزر موهای زائد روشی است که می تواند فوراً در از بین بردن موهای ناخواسته در زیر بغل کمک کند.

Side effects of underarm laser hair removal 4 1024x576 - عوارض لیزر زیر بغل و فواید آن
مزایای استفاده از لیزر زیر بغل

مشاهده تاثیر لیزر زیر بغل بعد از 6 هفته

ما در مرکز زیبایی لادن ویدیویی را برای شما تهیه نموده ایم که به راحتی می توانید تاثیر لیزر زیر بغل و لیزر بیکینی را بعد از 6 هفته ببینید. امیدواریم مشاهده این ویدیو به تصمیم گیری شما کمک کند.

مزایای استفاده از لیزر زیر بغل

جلوگیری از رشد مجدد موهای زائد

یزر موهای زائد به شما مزایایی را میدهد که اصلاح و وکس مو نمی دهد. برخلاف اصلاح و وکس ، لیزر موهای زائد توانایی پایان دادن به موهای زائد بدون درد و قرمزی ناشی از تیغ اصلاح را دارد. تراشیدن ، اپیلاسیون و کرم غالباً با توجه به آسیب به ناحیه زیر بغل منجر به تشکیل موهای زائد می شود. با لیزر موهای زائد ، موهای زائد زیربغل کاملا از بین می‌رود، زیرا به شما اجازه می دهد تا قسمت زیر بغل بدون آسیب اصلاح شود.

نتایج طولانی مدت

یکی دیگر از مزایای قابل توجهی که لیزر موهای زائد می تواند داشته باشد نتیجه طولانی آن است. جدیدترین مطالعات نشان می دهد که 98٪ از بانوان در سراسر جهان مرتباً موهای زیر بغل خود را اصلاح می کنند. این آمار ، بیانگر یک دردسر واقعی برای بانوان است، به همین دلیل یک راه حل طولانی مدت مانند لیزر موهای زائد زیربغل می‌تواند راه حل مناسبی باشد.

مقرون به صرفه

لیزر موهای زائد از هزینه‌های شما می‌کاهد. انتخاب لیزر موهای زائد باعث می شود هزینه های منظم و گران قیمت خود را در مورد تیغ ، کرم و موم کاهش دهید. در دراز مدت ، با توجه به نتایج طولانی مدت اثبات شده ، لیزر موهای زائد عاقلانه تر و به صرفه تر است. شما نه تنها با لیزر موهای زائد ، در هزینه ها صرفه جویی می کنید بلکه از زمان و دردسرهای موجود نیز می‌کاهید.

سریع و موثر

تنها در طی چند هفته پس از انجام اولین جلسه درمان توسط لیزر موهای زائد ، اکثر مردم متوجه نتایج این شیوه خواهند شد. قدرت و اثربخشی لیزر موهای زائد باعث ایجاد پوستی بدون مو و ابریشمی در ناحیه تحت درمان شما می شود.

عوارض لیزر زیر بغل

بسیاری از بانوان در طول زندگی صدها – شاید حتی هزاران بار – زیر بغل خود را اصلاح می کنند. ممکن است ایده رها کردن این کار خسته کننده جذاب به نظر برسد ، و ممکن است تعجب کنید که لیزر موهای زائد جایگزین مناسبی است. اما به همان اندازه که زیر بغل شما حساس است ، آیا لیزر موهای زائد ایمن است؟ عوارض لیزر زیر بغل شامل چ چیزهایی می‌‍شود؟

Side effects of underarm laser hair removal 3 1024x576 - عوارض لیزر زیر بغل و فواید آن
عوارض لیزر زیر بغل
BitlyTinyURL 
لینک کوتاه جهت اشتراک

آیا لیزر موهای زائد برای زیر بغل ایمن است؟

اگرچه لیزر موهای زائد ممکن است خشن به نظر برسد ، اما در واقع برای زیر بغل شما بی خطر است. در واقع ، عمل لیزر کاملا به شکل ملایم روی پوست شما انجام می‌شود و در طی عمل یا بعد از آن درد کمی وجود دارد. از آنجا که زیر بغل یک ناحیه کوچک است ، لیزر زیر بغل اغلب کمتر از 10 دقیقه طول می کشد – به همین دلیل است که برخی پیشنهاد می کنند قبل از انجام لیزر در مناطق بزرگتر از پوست مانند لیزر بیکینی، بهتر است لیزر موهای زائد زیر بغل را انجام دهید.

تورم یا احساس آفتاب سوختگی

لیزر موهای شما را در فولیکول مورد هدف قرار می دهد تا از رشد بعدی مو توسط فولیکول های مو جلوگیری کند. با این حال ، لیزر موهای زائد فقط موهای موجود در مرحله رشد را تحت تأثیر قرار می دهد ، بنابراین درمان های موضعی برای از بین بردن تمام موهای موجود در ناحیه لیزر شده (زیر بغل) ضروری است [منبع: آیداهو سلامت ]. در حالی که لیزر موهای زائد در زیر بغل ایمن و مؤثر است ، اما عوارض لیزر زیر بغل کمی را می‌تواند به همراه داشته باشد. ممکن است قرمزی ، تورم یا احساس آفتاب سوختگی در ناحیه زیر بغل شما مشاهده شود [منبع: لالجی ].

موهای تیره راحت تر توسط لیزر موهای زائد از بین می‌روند زیرا لیزر به راحتی جذب ملانین می شود. لیزر موهای زائد ممکن است به اندازه موهای قرمز ، بلوند و خاکستری مؤثر نباشد. به همین علت عوارض لیزر زیر بغل بسیار کمتر می باشد [منبع: آیداهو سلامتی ].

بعد از لیزر زیر بغل چه فوایدی را خواهید دید؟

benefits of underarm laser hair removal 1 - عوارض لیزر زیر بغل و فواید آن

تیرگی پوست از بین می‌رود

از آنجایی که موهای شما کمتر می‌شود، پوست ترمیم و نرم تر می شود و با گذشت زمان هرگونه تیرگی در ناحیه لیزر شده کمتر می شود.

benefits of underarm laser hair removal 2 - عوارض لیزر زیر بغل و فواید آن

با خیال راحت پوشاکی متفاوت بپوشید

هر چه را دوست دارید در هر زمان بپوشید. شما نیازی به محدود کردن لباس‌های خود از میان کمد لباس خود ندارید، به ویژه لباس‌های مناسب ماه تابستان. 

benefits of underarm laser hair removal 3 - عوارض لیزر زیر بغل و فواید آن

دیگر نیازی به اصلاح روزانه نیست

در وقت خود صرفه جویی کنید ، دیگر نیازی به اصلاح زیربغل به صورت روزانه نیست. بعد از 2-3 جلسه انجام لیزر ممکن است تنها نیاز به هر 6 هفته یک بار اصلاح باشد. از بین 5 مزیت برتر لیزر موهای زائد این قطعاً شماره 1 و مهمترین آن است. 

benefits of underarm laser hair removal 4 - عوارض لیزر زیر بغل و فواید آن

همیشه آماده رفتن به باشگاه باشید

این اطمینان را داشته باشید که همیشه آماده رفتن به باشگاه هستید و تمامی تمرینات مورد نیاز را بدون دردسر انجام دهید.

benefits of underarm laser hair removal 5 - عوارض لیزر زیر بغل و فواید آن

برنزه‌ در منافذ پوستی شما حل نمی شود

بعد از چند جلسه لیزر بعد از ریزش موهای شما تعداد فولیکول های مو پوست شما کاهش می یابد. برنزه‌ روی موهای شما حل نمی شود و مدت زمان بیشتری روی پوست شما دوام خواهد داشت.

سخن آخر

فواید بسیار زیادی در مورد لیزر موهای زائد زیر بغل شما وجود دارد ، این روش درمانی باعث کاهش موهای زائد شده و حذف موهای زائد تنها در چند جلسه می شود. قطعا عوارض لیزر زیر بغل در برابر فواید بسیار آن حائز اهمیت نمی‌باشد.

نظر خود را با ما در میان بگذارید

تلاش ما بر این بوده تا تمامی سوالات کاربران مرکز زیبایی لادن در مورد عوارض لیزر زیر بغل و فواید این لیزر را بیان کنیم چنانچه سوالی در ذهن شما می‌باشد که بی پاسخ مانده است، خوشحال می‌شویم آن را به صورت کامنت با ما در میان بگذارید.

همچنین اگر لیزر موهای زائد زیر بغل را برای خود مناسب می‌بیند، می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز زیبایی لادن تماس بگیرید . مشاوره ما رایگان است و مشاوران ما می توانند در مورد درمان با شما دوستانه صحبت کنند. 

منبعتعداد کلمات مقاله عوارض لیزر زیر بغل
health.howstuffworks.com1382 کلمه
مرکز زیبایی لادن

دریافت نسخه چاپی این مقاله

جهت دانلود نسخه PDF این مقاله دکمه زیر را لمس کنید