زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

چندین راه برای رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی (Permanent hair removal of the genital area) وجود دارد. در حقیقت من از اصلاح کردن متنفرم. تنفرم به حدی است که من هم اکنون که در حال تایپ کردن این موضوع هستم ، به این موضوع فکر میکنم که از ابتدای اردیبهشت پاهای خود را اصلاح نکردم. (، احساس خوبی است که آن را با شما بیان کردم.) از آنجایی که من از اصلاح کردن بیزارم، مادرم برای من مشاوره ای ترتیب داده تا در مورد لیزر موهای زائد بتوانم اطلاعات بدست آورم.

در ابتدای پروسه لیزر موهای زائد بدن ، من تصمیم گرفتم که با لیزر زیر بغل و لیزر لب فوقانی ام (برای از بین بردن سیبیل های خودم) شروع کنم و بعد از آن بزرگترین ناحیه: یعنی لیزر موهای زائد بیکینی روی من انجام شد – نه یک یا دو بار ، بلکه سه بار.

مقدمه

قبل از اینکه مستقیماً به روش رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی بپردازیم، در اینجا مقدمه ای مبنی بر اینکه چرا من در وهله اول شروع به درمان کردم ، آورده شده است. من در کل دوره دبیرستان از موهای زائد رنج می‌بردم و در مورد موهای ضخیم و مشکی زیر بغل خود همیشه احساس شرم می‌کردم .

در حالی که من می دانم که برخی افراد موهای بدن خود را رشد می دهند زیرا برای آنها اهمیتی ندارد ، به عنوان یک نوجوان ، من به اندازه کافی مطمئن نبودم که این کار را باید انجام دهم یا خیر. به دلیل عدم امنیت من ، مادرم بالاخره به من اجازه داد که لیزر موهای زائد را با لیزر زیر بغل و لیزر لب فوقانی تجربه کنم.

چگونه من شرایط لیزر موهای زائد را داشتم؟

برای مبتدی ها ، من پوستی سبک دارم و تمام افراد خانواده ما، موهای ضخیم و تیره ای دارند (همه جا!). بنابراین در سالن رفتن تحقیقات بسیاری را انجام داده ام تا بهترین مکان برای رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی را بیابم. بیشتر سالنها معاینه جسمی کاملی را انجام می دهند (همانند مرکز زیبایی لادن) تا ببینند آیا این نوع درمان برای شما مناسب است یا خیر. به همین دلیل است که من در اولین بازدید مشاوره شدم.

اکثر مراکز زیبایی ابتدا می خواهند مطمئن شوند که سابقه ملانوما ، خال های بزرگ شده ، کهیر ، خال کوبی ، تبخال فعال و یا باردار نیستید (به دلیل عوارض لیزر موهای زائد صورت در بارداری) و یا موارد دیگری ندارید. خانم رهنما ، مدیر عامل مرکز زیبایی لادن ، آبرای ما این گونه بیان می‌کند که: برای افراد تازه وارد، ملانین رنگدانه تیره ای است که در مو و پوست افراد و حیوانات یافت می شود.

اگر پوست کم رنگ و موهای تیره ندارید ، لازم نیست گزینه لیزر موهای زائد را برای خود به طور کامل حذف کنید. همیشه می توانید برای مشاوره به مرکز زیبایی لادن مراجعه کنید ، زیرا موهای افراد و آناتومی بدن افراد متفاوت است.

Ladan Beauty Center 2 1024x683 - رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی
مرکز زیبایی لادن

برای رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی چه کنیم؟

رسیدیم به مهمترین سوال این مقاله، وقتی به اولین جلسه لیزر خود رفتم ، به صورت کاملا امده رفتم. من آماده برای لیزر بیکینی شده بودم. می خواستم از شر تمام موهای زائد ناحیه تناسلی خلاص شود. شب قبل از اینکه به مرکز زیبایی لادن بروم ، مجبور شدم ناحیه تناسلی خود را به طور کامل اصلاح کنم ، زیرا این جلسه نوبت به رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی یعنی لیزر بیکینی بود.

ماشور تغذیه مرکز زیبایی لادن می گوید: “مراجعین باید 12 ساعت قبل از زمان لیزر خود ناحیه مورد نظر را کاملا لیزر کرده باشند، و شش هفته قبل از لیزر خود از وکس و اپیلاسیون نیز خودداری کنند.”

مرکز زیبایی لادن که من به آنجا رفتم در جلسه اول اجازه لیزر با بی حسی را به من ندادند. در عوض ، آنها یک ژل خنک یخی را در ناحیه تحت لیزر قرار دادند. با کمال تعجب ، در اولین جلسه ، من به هیچ وجه چیزی را حس نکردم ، فقط هر وقت موهایم را لیز می کردم فقط یک مشت بیشگون کوچک را حس می کردم. از آنجا که قبلاً لیزر موهای زائد را انجام داده بودم ، می دانستم که، انتظار چه چیزی را باید داشته باشم.

دستگاه لیزر MeDioStar

با این حال ، اگر این اولین بار از انجام لیزر شما است ، مشاور تغذیه مرکز زیبایی لادن توضیح داد که دستگاه لیزر موی مرکز زیبایی لادن MeDioStar بدون درد است ، بنابراین بدون نگرانی از درد با خیال راحت می‌توانم به رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی خود فکر کنم.

زمانی که نوبت به جلسه دوم لیزر بیکینی من شد، خیالم راحت یود و نمی خواستم پولی را برای کرم بی حسی بپردازم ، بنابراین من همه چیز را حس کردم. من معمولاً درد را تحمل می کنم ، اما در طی این درمان گرما و چسبیدن لاستیک مانند لیزر برایم آزار دهنده بود در نهایت مجبور شدم در طول جلسه دو بار مکث کنم. بار سوم ، من مطمئن شدم که از ژل بی حسی باید استفاده می کنم ، و پس از آن چیزی را حس نکردم.

Permanent hair removal of the genital area 1 1024x680 - رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی
رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

ممکن است بعد از مطالعه این مقاله، اکنون برای شما این سوال پیش آماده است که آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟ بهتر است ویدیو زیر را مشاهده کنید تا از میزان درد لیزر موهای زائد مطلع شوید.

پس از انجام لیزر بیکینی چه حسی خواهید داشت؟

اولین باری که برای رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی اقدام کردم، احساس می کردم که ناحیه مورد نظر کبود شده است. در حالی که به راحتی و بدون هیچ دردی استحمام می‌کردم. بار دوم و سوم ، قرمزی بیشتری در ناحیه تناسلی مشاهده کردم (احتمالاً به این دلیل که آنها سطح لیزر را بالا برده اند) و کمی زخم های ریز (جایی که موهای من سعی در بیرون آمدن داشتند) را مشاهده کردم.

مشاور تغذیه مرکز زیبایی لادن بیان داشت که ممکن است کبودی ، زخم و قرمزی رخ دهد (این همان اتفاقی است که برای من افتاده بود). عوارض جانبی لیزر عبارتند از: “صدمه به اپیدرمی ، تورم ، تاول زدن ، افت فشار خون و تغییرات بافتی در پوست مانند پوست پوست شدن و زخم”.

برای بیان بهتر این موضوع ، موهای شما چند روز اول ظاهر می شود. موهای سوخته سعی در بیرون آمدن دارند ، پس از بیرون آمدن موها نگران نباشید. بگذارید بدن شما کار خود را انجام دهد. حتی اگر می خواهید آن را اصلاح کنید ، تا زمانی که شما را اذیت نکند از انجام این کار خودداری کنید.

بعد از هر جلسه لیزر، موهای زائد ناحیه تناسلی شما نازک تر شده و کمتر دیده می شوند.برای من ، هنگامی که موهای سوخته شده بیرون می‌آمدند ، مجبور نبودم تا حدود سه یا چهار هفته ناحیه تناسلی خود را اصلاح کنم.

Permanent hair removal of the genital area 3 - رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی
رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی

مشاور تعذیه مرکز زیبایی لادن خاطرنشان کرد: بعد از انجام لیزر بیکینی به منظور رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی شما همچنین باید توجه داشته باشید حداقل تا 24 ساعت پس از درمان از رابطه جنسی خودداری کنید.

نتیجه لیزر بیکینی به چه صورت خواهد بود؟

از آنجایی که من هنوز سه جلسه از لیزر بیکینی برای رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی خود انجام داده ام، موهای من هنوز در ناحیه تناسلی رشد می کند و مجبور هستم آن را اصلاح کنم (وقتی می خواهم بخاطر این موضوع ، دوباره ، از اصلاح کردن استفاده کنم به یاد تنفر خودم از این کار زمان بر می افتم). با این حال ، من متوجه شده ام که موهایم نسبت به اولین باری که لیزر کردم ، بسیار نازک تر شده است.

همچنین رشد آنها خیلی بیشتر طول می کشد ، به خصوص در منطقه بیکینی من. مشاور تغذیه مرکز زیبایی لادن توضیح داد که ، به طور متوسط ​​، مردم بعد از شش تا 12 درمان شروع به دیدن نتایج می کنند. بنابراین لیزر موهای زائد یک سرمایه گذاری است.

در پایان روز ، خوشحالم که لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی را انجام دادم. در دوران قاعدگی احساس تمیز بودن را دارم و همچنین موهایم نیز ضخیم تر نمی شوند و به اندازه گذشته رشد نمی کنند. در حالی که تعداد جلسه های لیزر بیشتر می تواند به یک تفاوت چشمگیرتر هم منجر شود.

تعداد کلمات مقاله رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلیمنبع مستندات علمی
1321 کلمهhellogiggles.com
مرکز زیبایی لادن

تهیه نسخه PDF این مقاله

برای دانلود دکمه زیر را لمس کنید