زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

این فقط زنان نیستند که می خواهند ناحیه بیکینی صاف و بدون مو داشته باشند. برخی از مردان نیز تمایل دارند که از شر این موهای زائد خلاص شوند و د نبال خدمات لیزر بیکینی مردان (Men Bikini Laser Hair Removal) هستند. اصلاح در این ناحیه خوشایند نمی‌باشد، زیرا اغلب باعث تحریک پوست این ناحیه و شکم می شود و تیرگی پوست می‌شود.

انجام اپیلاسیون واقعاً دردناک است و اگر به خوبی انجام نشود، دردسرهای زیادی را برای شما به وجود می‌آورد. تصور استفاده از موم داف در این ناحیه واقعا وحشتناک است، به همین دلیل است که لیزر بیکینی آقایان این روزها بسیار محبوب شده. مطمئناً ، لیزر بیکنی بیشتری توسط زنان نسبت به مردان انجام می‌شود، اما این بدان معنی نیست که این خدمات فقط مختص بانوان هستند.

بیایید نگاهی به برخی از جزئیات لیزر موهای زائد بیندازیم ، تا ببینیم لیزر بیکینی همان چیزی است که شما نیاز دارید یا خیر؟.

آیا لیزر بیکینی مردان درد دارد؟

شاید بزرگترین سوالی که در مورد لیزر موهای زائد مشاهده می کنیم این باشد که آیا این لیزر ناحیه تناسلی مردان درد دارد یا نه . nدر حقیقت مقدار کمی درد را بایستی تحمل کنید، با این گفته ، منظور ما دردی نیست که بعد از انجام لیزر شما را مجبور به گرفتن مرخصی از محل کار شما نماید. احتمال اینکه درد فقط در طول انجام لیزر خواهد بود، و بسیار کم خواهد بود. بعد از انجام لیزر شما آماده هستید تا بلافاصله به روال عادی زندگی خود برگردید.

اگر واقعاً نگران هستید که خیلی آسیب نبیند ، در نظر داشته باشید که قبل از انجام لیزر کلی ناحیه بسیار کوچکی از پوست شما تست می‌شود. این امر نه تنها به شما اجازه می دهد تا قبل از انجام لیزر بیکینی مردان احساس لیزر را تجربه کنید بلکه به پزشکان مرکز زیبایی لادن نیز این امکان را می دهد که ببینید پوست شما نسبت به لیزر چه واکنشی نشان می‌دهد. همچنین روش هایی برای به حداقل رساندن درد نیز وجود دارد ، مانند کرم های ضد درد و یا ژل های خنک کننده.

چه مدت لیزر بیکینی مردان طول می کشد؟

مدت زمان انجام لیزر موهای زائد مردان بستگی زیادی به افراد مراجعه کننده دارد . شما باید همراه با رعایت مراقبت های لازمه، آماده سازی قبل از انجام لیزر را نیز در نظر بگیرید. مدت زمان انجام لیزر موهای زائد آقایان بستگی به میزان مساحت تحت درمان دارد. در لیزر بیکینی نیز مدت زمان انجام فرایند بستگی به میزان منطقه مورد تقاضا شما جهت انجام لیزر دارد. اگر کل منطقه ، از بالا به پایین ، تحت لیزر قرار بگیرید ، بسیار طولانی تر خواهد شد. اگر فقط قسمت هایی از منطقه بیکینی باشد، تقریباً به طول نمی انجامد.

نتایج تا چه مدت باقی خواهند ماند؟

نتایج لیزر شما ممکن است برای مدتی بسیار طولانی باقی بماند. به همین دلیل است که لیزر موهای زائد آقایان یک روش کاهش دائمی موهای زائد بدن در نظر گرفته شده است . در واقع لیزر فولیکول مو را از بین می برد و باعث می شود موها قادر به رشد مجدد نباشند. البته برای کاهش دائمی موهای زائد، شما باید چندین جلسه لیزر را انجام دهید ، تا بتوانید نتایج مناسب و ماندگاری را تجربه کنید.

برای اطلاع از این موضوع که بدن شما به چند جلسه لیزر نیاز دارد می‌توانید با مرکز زیبایی لادن تماس حاصل فرمایید و در خصوص تعداد جلسات مورد نیاز برای انجام فرایند لیزر بیکینی مردان و دیگر ابهامات سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از این گذشته ، لیزر موهای زائد بیکینی فقط برای خانمها نیست! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیزر موهای زائد بیکینی آقایان ، امروز مشاوره رایگان خود را رزرو کنید.

Ladan Beauty Center 3 1024x497 - لیزر بیکینی مردان
مرکز زیبایی لادن

عوارض لیزر بیکینی آقایان

لیزر بیکینی مردان یا لیزر در هر ناحیه ای دیگر از بدن، ایمن است ، زیرا لیزر قدرت عبور از لایه دوم پوست (درم) که محلول فولیکول های مو است را ندارد. تنها به یاد داشته باشید پس از انجام لیزر از تابش مستقیم نور آفتاب پرهیز کنید.

قیمت لیزر بیکینی مردان

با توجه به نوسانات شدید قیمتها در برهه کنونی در کشور عزیزمان جدول قیمت خدمات لیزر آقایان از این صفحه حذف گشت. به هر حال تصمیم گرفتیم تا قیمت لیزر موهای بدن آقایان در ایالات متحده را تا ثبات قیمت‌ها در بازار ایران به نمایش بگذاریم. قیمت لیزر موهای زائد به شرح جدول زیر می‌باشد.

ردیفناحیه مورد نظرقیمت در ایالات متحده
1سینه200$
2شکم200$
3صورت (همراه با جلو گردن)200$
4جلو گردن120$
5گوش80$
6بین دو ابرو80$
7کشاله پا350$
8ساق پا350$
9پا80$
10لیزر بیکینی300$
11باسن200$
12باسن میانی150$
13کمر (فوقانی)250$
14شانه ها160$
15پشت گردن120$
16کمر (تحتانی)120$
17ساعد250$
18بازو160$
19دستان300$

فواید لیزر بیکینی مردان

در آب و هوای تابستانی تهران ، لیزر موهای زائد آقایان قطعا باعث افزایش راحتی و كاهش عرق سوزی می شود ، همچنین لیزر باعث كاهش احتمال انتقال برخی از انواع STD و شپش های پوستی است. البته ، این ممکن است برای شما نگران کننده نباشد ، اما ارزش آن را دارد که به عنوان فواید لیزر موهای زائد ذکر شود.

در طول انجام لیزر چه انتظاری باید داشته باشید

حتی سخت ترین مردان نیز به طور منطقی می توانند نگران ایمنی در طول انجام لیزر بیکینی باشند. لیزر موهای زائد روشی اثربخش و ایمن برای دستیابی به پوست سالم و صاف است.

پس از مراجعه به مرکز زیبایی لادن، با گرمی از شما استقبال شده و به اتاق لیزر با تهویه ای مطبوع راهنمایی می‌شوید. کارشناس پوست و مو مرکز زیبایی لادن نوع مو و پوست شما را ارزیابی کرده و در مورد جلسات لیزر و رعایت برخی نکات با شما متناسب با نیازها و انتظارات فردی شما گفتگو خواهد کرد.

men bikini laser hair removal 4 - لیزر بیکینی مردان
لیزر موهای زائد آقایان

مرکز زیبایی لادن نیازهای انتظارات شما از لیزر موهای زائد را برآورده خواهد کرد و کارشناسان ما همواره برای راحتی شما در دسترس خواهند بود و در مورد نکات قبل و بعد از انجام لیزر با توجه به نوع پوست شما مشاوره خواهند داد.

سخن آخر

لیزر موهای زائد روشی ایمن و مؤثر برای رفع موهای زائد برای اکثر افراد است ، خصوصاً برای افرادی که دارای پوستی روشن و موهای تیره طبیعی هستند. ذاتاً نتیجه لیزر موهای زائد با موهای تیره ضخیم موثرتر از موهای نازک است. اگر موهای تیره و پوست تیره دارید ، می توانید از لیزر برای رفع موی خود بهره مند شوید ، اما برای دستیابی به نتایج رضایت بخش ، معمولاً جلسات بیشتری به انجام لیزر نیاز است.

تعداد کلمات مقاله لیزر بیکینی آقایانمنبع
1071 کلمهMensjournal.com
تهیه شده در تحریریه مرکز زیبایی لادن

فایل شما آماده دانلود است

جهت دانلود این مقاله با فرمت PDF به منظور دسترسی آفلاین و همیشگی دکمه روبرو را لمس کنید