زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

لیزر موهای زائد مردان (Laser hair removal for men) در ابتدا به خاطر ورزشهایی مانند دوچرخه سواری یا شنا محبوب شده است و در سالهای اخیر با مد روز به محبوبیت بالایی دست یافته است. در حال حاضر ، رفع موهای زائد بین مردان به مراکز زیبایی را یافته و حتی با موم یا فناوریهای جدید برای رفع دائمی موهای زائد : مانند لیزر و IPL (نور پالس) انجام می‌شود.

از شکم تا کمر یا ریش ، پاها ، گردن و سینه. مردان به طور روز افزونی در حال استفاده از خدمات لیزر موهای زائد هستند ، خدماتی که قبلاً تنها بین خانم ها رایج بود. تفاوت اساسی این است که موهای زائد بدن در مردان بسیار بیشتر از زنان است. و این امر بدین معناست که مردان نیاز به تعداد جلسات بیشتری برای نتیجه گیری از لیزر موهای زائد دارند.

لیزر موهای زائد برای مردان

در حقیقت ، در آقایانی که موهای زائد فراوانی دارند ، کل سطح مورد نظر در یک جلسه نمی تواند پوشانده شود و فرایند لیزر نیاز به این دارد که در جلسات پی در پی تا رفع تمام موهای زائد آن نواحی به شکل کامل که انجام شود.

اما میزان موها تنها دلیل نیاز مردان به جلسات بیشتر از زنان نیست. این نکته را هم باید در نظر داشت که خصوصیات موهای بدن مردان باعث می شود که تقریباً همه موها در جلسات اندکی از بین نروند و از طرف دیگر احتمال اینکه موها مجددا رشد کنند بیشتر است ، حتی اگر چگالی و تراکم آنها در ناحیه مورد نظر کم باشد.

به این معنا که سن ، یک عامل تعیین کننده است ، عمدتا به دلیل مشکلات هورمونی ، که باعث تولید موهای جدید در سن های 40-50 سالگی را باعث خواهد بود.

Laser hair removal for men 1 1024x527 - لیزر موهای زائد مردان
لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد یا IPL؟

هنگامی که آقایان تصمیم به انجام لیزر موهای زائد مردان می گیرند، مهمترین چیز این است که از مشاوره یک متخصص استفاده کنند تا پس از بررسی پوست و نوع موی خود ، آنها را در مورد مناسب ترین روش رهنمایی کنند. به همین دلیل ، از این مورد که مرکز زیبایی یا کلینیک پوست که انتخاب کرده اید، دارای فناوری های مختلفی است ، یعنی انواع مختلف لیزر را داشته باشد اطمینان حاصل فرمایید.

قیمت لیزر موهای زائد بدن مردان

هر فناوری کاربردها و خصوصیات مختلفی دارد ، بنابراین ضروری است که مرکزی را انتخاب کنید که از بروزترین فناوری‌های موجود استفاده کند. رنگ پوست و خصوصیات مو مشخص خواهد کرد که مناسب ترین نوع لیزر در هر حالت چیست یا اینکه آیا استفاده از نور پالس (IPL) نیز باید استفاده شود. بسته به این خصوصیات و ناحیه درخواستی از سوی مراجعین قیمت خدمات متغیر می‌باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان و آگاهی از قیمت‌های مرکز زیبایی لادن می‌توانید با این مرکز تماس بگیرد.

به عنوان مثال ، نور پالس هنگام استفاده روی موهای خیلی تیره و ضخیم و پوست بسیار روشن بسیار مؤثر است ، اما در موهای روشن یا ریز و پوست تیره کارایی خود را از دست می دهد. جدای از این ، این مزیت را دارد که می تواند سطح بیشتری را نسبت نور عادی لیزر بپوشاند ، که باعث می شود در نواحی بزرگتر (سینه ، شانه ها ، کمر و غیره) کارایی بهتری داشته باشد. اما برای رفع کامل موهای زائد نیاز به جلسات بیشتری دارد.

انواع لیزر موهای زائد مردان

در لیزر موهای زائد مردان با توجه به واکنش پوست به لیزر ، نوع مو و پوست و مرحله رشدی که در آن پیدا می شود ، نوع لیزر مورد استفاده تعیین می شود: Alexandrite ، diode ، Soprano ، ND-YAg و غیره. بررسی های پزشک معالج میزان نهایی اثربخشی و تعداد جلسات مورد نیاز را تعیین می کند.

لیزر موهای زائد آقایان

مرکز زیبایی لادن مردانه آماده خدمات لیزر موهای زائد در پاسدارن و تهران است ، که تکنیک های مدرن و ایمن و همچنین متخصصان و پزشکانی با تجربه را ارائه می دهد تا مراجعین ما بتوانند به نتایج سریع و ماندگار دست یابند. بهداشت ، حرفه و البته مبحث زیبایی برخی از دلایل رشد استفاده از خدمات لیزر موهای زائد مردان است.

مزایای لیزر موهای زائد آقایان

از دلایل محبوبیت بسیار بالای لیزر موهای زائد آقایان مزایای بسیار آن برای مردان می‌باشد، در ادامه برخی از مزایای این روش را خواهیم گفت.

  • عملکرد بهتر در زمان ورزش
  • ظاهری زیباتر
  • بهداشت بیشتر و بوی کمتر
  • تعریق کمتر
  • راحتی شما
Laser hair removal for men 3 971x1024 - لیزر موهای زائد مردان
لیزر موهای زائد مردان

عملکرد بهتر در هنگام ورزش کردن

دوچرخه سواران پیشگام استفاده از خدمات لیزر بودند و بعدها شناگران ، فوتبالیست ها ، تنیسورها و سایر ورزشکاران به آن پیوستند.

زیرا رکاب زدن به همراه موهای زائد باعث کند شدن حرکات می شود. بدون مو سرعت و احساس آزادی در ورزش را کسب خواهید کرد. یک بدن تراشیده همچنین در بهبود زخم نیز سرعت بیشتری دارد ، از عفونت ها جلوگیری می کند و ماساژها و درمان های فیزیکی را راحت تر می کند.

ظاهری زیباتر

از نظر زیبایی شناسی ، موهای زائد ماهیچه ها را خوب نشان نمی‌دهد، بنابراین مردانی که تمرینات بدنی زیادی انجام می دهند و سعی دارند بدن خود را مجسم کنند ، با انجام لیزر موهای زائد مردان به راحتی به این هدف خواهند رسید.

همچنین مردانی وجود دارند که بدون مو احساس راحتی بیشتری دارند و همچنین بسیاری از همسران ترجیح می دهند شرکای خود را بدون مو ببیند و در بسیاری از موارد، آنها نیز به تصمیم گیری مردان برای لیزر موهای زائد واکنش خوبی نشان می‌دهند.

بهداشت بیشتر بوی کمتر

لیزر موهای زائد مردان می تواند عرق کردن و بوی بد را کاهش دهد. تنها انجام لیزر زیر بغل باعث کاهش 57 درصد بو بدن می‌شود.

هرچه موهای زیر بغل ضخیم تر و طولانی تر باشد ، توانایی باکتری ها برای نفوذ بیشتر و در نتیجه عرق بیشتر و افزایش تولید بوی بد می شود.

راحتی و سلامتی بیشتر

میکروب ها در صورت وجود زخم بر روی پوست ، موها را مکان مناسبی برای رشد خود می‌دانند. به همین دلیل است که جراحان معمولاً محلی را که در آن قصد دارند فعالیت کنند ، را کاملا اصلاح می‌کنند.

از لیزر موهای زائد مردان چه انتظاری باید داشت؟

بعد از اولین جلسه ، مراجعه کننده تا بیش از دو ماه از شر موهای زائد خود راحت است ، به همین دلیل بعد از این فاصله زمانی جلسه بعدی برنامه ریزی شده است. به همین دلیل توصیه می‌شود که قبل از تابستان جلسه اول خود را تعیین وقت کنید تا از رفع موهای زائد دائمی که توسط لیزر در این دوره ارائه می شود ، لذت ببرید.

این مهم است که مراجعه کننده انتظارات واقعی خود را از لیزر موهای زائد بداند. برای این منظور ، بهتر است یک مشاوره رایگان، که در آن آناتومی پوست و موی شما بررسی خواهد شد ، انجام شود تا ارزیابی کنید که آیا شما برای انجام لیزر موهای زائد مردان مناسب هستند یا خیر. در این مشاوره ، متخصص مرکز زیبایی لادن در مورد نکاتی که باید در طول درمان انجام شود ، به شما اطلاع می دهد.

Laser hair removal for men 7 - لیزر موهای زائد مردان
لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد صورت مردان

به خصوص در نواحی صورت آقایان ، ویژگی های مو و پوست خانم ها و مردان با یکدیگر تفاوت زیادی دارد ، بنابراین ضروری است که قبل از انجام این مرحله توسط پزشک مشاوره شوید. در مرکز زیبایی لادن به شما مشاوره تشخیصی رایگان با بهترین متخصصان لیزر موهای زائد و تحت نظر پزشکی ارائه داده می‌شود.

به منظور آگاهی از قیمت لیزر موهای زائد صورت مردان با مرکز زیبایی لادن تماس بگیرید.

لیزر موهای زائد بدن مردان

همانطور که در خانمها ، رفع موهای زائد گاه به جلسات زیادی احتیاج دارد، موهای روی شانه ها و کمر در آقایان در سنین پایین ، تا حداقل 40 سال وجود خواهند داشت. اگر در سن 30 سالگی لیزر مو را از کمر شروع کنیم ، تقریبا در دو سال بعد 8 یا 9 جلسه انجام داده ایم و همچنان بین 10 تا 20 درصد از برخی موها باقی خواهند ماند. اگر بگذاریم زمان بگذرد ، بخشی از موهای نابود شده ممکن است دوباره ظاهر شوند. قیمت لیزر کردن موهای زائد مردان نیز بسته به تعداد جلسات و دستگاه استفاده شده متفاوت است.

لیزر موهای زائد مردان ناحیه تناسلی مردان

همکاران ما در مرکز زیبایی لادن مقاله ای کامل را در این مورد برای شما آماده کرده اند که با لمس متن زیر می‎توانید به طور کامل همه چیز را درباره لیزر بیکینی مردان متوجه شوید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد.

سخن آخر

وقت آن رسیده است که مردان خودشان را رها کنند و فواید یک بدن صاف و سالم را تجربه کنند. در مرکز زیبایی لادن ما 100٪ لیزر مو مناسب، سریع و با کیفیت لیزر موهای زائد مردان ارائه می دهیم تا مراجعین خود را از شر این موهای زائد کاملاً رها کنیم و بدین ترتیب شروع به لذت بردن از یک بدن تمیز و راحت کنیم.

باید به خاطر داشت که اگرچه در تبلیغات به آن موی دائمی گفته می شود ، حتی در آقایان بیشتر از خانم ها ، مو مجدداً رشد خواهد کرد ، البته در کمیت و چگالی کمتری وجود دارد.

تعداد کلمات مقاله لیزر موهای زائد مردانمنبع
1537 کلمهSanitas.es
تهیه شده در تحریریه مرکز زیبایی لادن

دانلود این صفحه

جهت دریافت نسخه PDF این صفحه دکمه روبرو را لمس کنید.