لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد (Laser Hair Removal) یک روش پزشکی است که از یک پرتوی متمرکز از نور (لیزر) برای از بین بردن موهای ناخواسته استفاده می کند. هنگام لیزر موهای زاید ، لیزر نوری را منتشر می کند که توسط رنگدانه (ملانین) در مو جذب می شود. انرژی نور به گرما تبدیل می شود و به کیسه های لوله ای شکل داخل پوست (فولیکول های مو) آسیب می رساند. این آسیب رشد آینده مو را مهار یا به تأخیر می اندازد.

اگرچه لیزر موهای زائد به طور موثری رشد مو را برای مدت طولانی به تاخیر می اندازد ، اما معمولاً به حذف دائمی موهای زائد بدن منجر نمی شود. چندین روش لیزر موهای زائد برای برداشتن اولیه موهای زائد بدن لازم است ، و همچنین ممکن است به جلسات تکمیلی نیز احتیاج پیدا کنید. لیزر موهای زائد برای افرادی که پوست روشن و موهای تیره دارند ، موثرتر است ، اما می توان از آن در همه نوع پوست با موفقیت استفاده کرد.

چرا لیزر موهای زائد؟

یکی از موارد استفاده از لیزر برای کاهش موهای زائد بدن است. ناحیه هایی که در آن لیزر انجام می‌‍شود شامل:

نواحی لیزر موهای زائد
نواحی لیزر موهای زائد (به علاوه لیزر صورت)

به هر حال، درمان موهای زائد تقریباً در هر ناحیه ، به جز پلک یا محیط اطراف، امکان پذیر است. نواحی دارای خال کوبی نیز نباید تحت لیزر قرار بگیرد.

رنگ مو و نوع پوست بر موفقیت لیزر موهای زائد تأثیر بسزایی دارد. اصل اساسی این است که رنگدانه مو ، اما نه رنگدانه پوست ، بتواند نور را جذب کند. لیزر ضمن جلوگیری از آسیب رساندن به پوست ، بایستی فقط به فولیکول مو آسیب برساند. بنابراین ، تضاد بین مو و رنگ پوست – موهای تیره و پوست روشن – بهترین نتیجه را به همراه دارد.

در صورت وجود اختلاف کم بین رنگ مو و رنگ پوست ، احتمال آسیب دیدن به پوست بیشتر است ، اما پیشرفت فناوری لیزر باعث شده است که لیزر موهای زائد برای افرادی که پوست تیره تری دارند ، نیز میسر باشد. امروزه لیزر موهای زائد برای رنگ موهایی که نور را به خوبی جذب نمی کنند نیز موثر است.

 1. خاکستری
 2. قرمز
 3. بلوند
 4. سفید

خطرات و عوارض لیزر موهای زائد

خطرات و عوارض جانبی با توجه به نوع پوست ، رنگ مو ، برنامه درمانی و پیروی از مراقبت های پیش از درمان و پس از درمان متفاوت است. رایج ترین عوارض جانبی لیزر موهای زائد شامل موارد زیر است:

سوزش پوست

ناراحتی موقتی ، قرمزی و تورم بعد از لیزر موهای زائد امکان پذیر است. هرگونه علائم و نشانه به طور معمول طی چند ساعت از بین می رود.

تغییر رنگدانه

لیزر موهای زائد ممکن است پوست آسیب دیده را تیره یا روشن کند. این تغییرات ممکن است موقت یا دائمی باشد. روشنایی پوست در درجه اول روی کسانی که نسبت به قرار گرفتن در معرض آفتاب قبل یا بعد از انجام لیزر بی توجهی می‌کنند و یا افرادی که پوست تیره دارند بیشتر دیده می‌شود.

سایر عوارض

به ندرت ، لیزر موهای زائد می تواند باعث ایجاد تاول ، پوسته پوسته شدن ، جای زخم یا سایر تغییرات در بافت پوست شود. سایر عوارض جانبی نادر شامل خاکستری شدن موهای درمان شده یا رشد بیش از حد مو در اطراف مناطق تحت درمان ، به خصوص در پوستهای تیره است.

به دلیل احتمال آسیب دیدگی چشم ، لیزر موهای زائد برای پلک ها ، ابروها یا مناطق اطراف آن توصیه نمی شود.

مرکز زیبایی لادن

مرکز زیبایی لادن

آیا شما هم می‌توانید از خدمات لیزر استفاده کنید؟

لیزر موهای زائد بهترین نتیجه را روی موهای درشت و تیره ، مانند موهای ساق پا ، ناحیه بیکینی و ناحیه زیر بغل انجام می دهد. همچنین می موهای کمر مردان و صورت را از جمله موهای روی گونه و چانه را مورد هدف قرار دهد.

در حالی که بسیاری از افراد کاندیدای خوبی برای استفاده از خدمات لیزر هستند ، لیزر موهای زائد روی افرادی که دارای موهای تیره هستند ، بهتر انجام می شود. کسانی که پوست تیره یا بلوند دارند ممکن است دریابند که جلسات لیزر نتیجه بهتری را نشان می‌دهند. با این حال ، افراد دیگر نیز می توانند کاندیدای استفاده از خدمات لیزر باشند. برخلاف تبلیغاتی که مشاهده می کنید – در این مقطع زمانی روش موثری برای از بین بردن موهای قرمز ، سفید یا خاکستری وجود ندارد.

تفاوت اثربخشی در لیزر موهای زائد بین مراجعین با توجه به رنگ مو نتیجه تأثیر رنگهای خاص مو بر جذب انرژی گرمای لیزر است. موهای تیره بیشتر احتمال جذب لیزر را دارند زیرا باعث جذب انرژی گرمای بیشتری نسبت به موهای بلوند می شود. این میزان بالای جذب گرما باعث می شود که لیزر در آسیب به فولیکول مو موفقیت بیشتری را کسب کند.

به همین دلیل رنگ پوست می تواند بر موفقیت لیزر موهای زائد تأثیر بگذارد. از آنجا که رنگدانه تیره بیشتر گرما را جذب می کند ، لیزر چالش بیشتری را برای هدف قرار دادن فولیکول مو در پوست تیره تر نشان می دهد ، که می تواند بر موفقیت طولانی مدت درمان نیز تأثیر بگذارد. علاوه بر این ، افرادی که پوست تیره دارند ممکن است عوارض جانبی بیشتری در مورد لیزر موهای زائد مانند آسیب پوستی را تجربه کنند. با این وجود ، این امر اغلب توسط متخصص پوست و لیزر که خدمات لیزر را با استفاده از تجارب خود انجام می دهند ، از بین می برد.

چگونه برای لیزر آماده شویم؟

اگر به لیزر موهای زائد علاقه مند هستید ، پزشکانی را انتخاب کنید که دارای مجوز در یک تخصص مانند پوست یا جراحی زیبایی باشد و در زمینه لیزر موهای زائد دارای مجوز باشد. اگر یک دستیار پزشک یا پرستار دارای مجوز عمل را انجام می دهند ، مطمئن شوید که پزشک نظارت می کند و در طول درمان در دسترس است. در مورد انتخاب مکان انجام لیزر دقت کنید، سالنها یا سایر مکانهایی که به پرسنل غیرمجاز اجازه می دهد لیزر موهای زائد را انجام دهند ، ممکن است برای شما دردسرساز شود.

قبل از انجام لیزر موهای زائد ، با پزشک مشورت کنید تا مشخص شود که آیا این یک روش درمانی مناسب برای شما است یا خیر.شما می‌توانید با مرکز زیبایی لادن تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید. اما مهمترین دغدغه مراجعین مرکز زیبایی لادن چیست؟ در ادامه سوالاتی را برای شما آماده کرده ایم تا در هنگام برقراری تماس با مرکز زیبایی لادن چیزی را فراموش نکنید.

 • تاریخچه پزشکی خود ، از جمله استفاده از داروها ، تاریخچه اختلالات پوستی یا زخم و روشهای قبلی برداشتن مو را برای ما بازگو کنید.
 • در مورد خطرات ، مزایا و انتظارات ، از جمله اینکه لیزر موهای زائد چه کاری را برای شما انجام می دهد، سوالات خود را از ما بپرسید.
 • در مشاوره ، درباره تعداد جلسات درمانی و هزینه های مربوط به آن صحبت کنید.

لیزر در مقایسه با سایر روش های رفع موهای زائد
لیزر در مقایسه با سایر روش های رفع موهای زائد

دستورالعمل های آماده سازی برای انجام لیزر

پزشک همچنین دستورالعمل خاصی را برای آماده سازی برای لیزر موهای زائد ارائه می دهد. اینها شامل موارد زیر است:

 • پرهیز از نور آفتاب : برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آفتاب قبل و بعد از درمان ، توصیه های پزشک‌های مرکز زیبایی را دنبال کنید. هر زمان که بیرون می روید ، یک ضد آفتاب SPF30 با طیف گسترده ،را بر روی پوست خود استفاده کنید.
 • پوست خود را روشن تر کنید : از هرگونه کرم های ضد آفتاب که پوست شما را تیره می کند ، خودداری کنید. پزشک‌های مرکز زیبایی لادن ممکن است در صورت استفاده از خدمات برنزه برنزه ، کرم سفید کننده پوست را برای شما تجویز کند.
 • اجتناب از سایر روش های حذف موهای زائد : چیدن، اپیلاسیون و الکترولیز می تواند چرخه رشد فولیکول مو را مختل کند و باید حداقل چهار هفته قبل از درمان از انجام این روش‌ها خودداری کرد.
 • عدم مصرف داروهای رقیق کننده خون : قبل از انجام لیزر از پزشک مرکز زیبایی لادن بپرسید که از مصرف چه داروهایی مانند آسپرین یا داروهای ضد التهاب باید جلوگیری کنید.
 • ناحیه مورد نظر را اصلاح کنید : اصلاح موهای زائد ناحیه مورد نظر شما یک روز قبل از انجام لیزر توصیه می شود. اصلاح موهای بالای پوست را از بین می برد که می تواند باعث عدم صدمه به سطح پوست ناشی از موهای سوخته شود ، اما ساقه مو را در زیر سطح سالم نگه می دارد.

پاسخ به سوالات شما از زبان دکتر Jeremy B. Green

لیزر موهای زائد در پوست‌های تیره و روشن چه تفاوتی دارد؟

در ادامه ویدئویی را برای شما تهیه کردیم از زبان دکتر Jeremy B. Green متخصص لیزر موهای زائد کالیفرنیا که در این باره برای شما توضیح می‌دهد. امیدواریم این ویدئو پاسخگوی سوالات شما باشد.

مشاهده در یوتیوب مرکز زیبایی لادن
مشاهده در یوتیوب مرکز زیبایی لادن

از لیزر موهای زائد چه انتظاراتی باید داشته باشیم؟

لیزر موهای زائد معمولاً به دو تا شش جلسه نیاز دارد. فاصله بین درمانها بسته به موقعیت مکانی متفاوت خواهد بود. در مناطقی که مو به سرعت رشد می کند ، مانند لب فوقانی ، جلسات درمانی ممکن است بین چهار تا هشت هفته تکرار شود. در مناطقی از رشد آهسته مو مانند کمر، جلسات درمانی ممکن است هر 12 تا 16 هفته باشد.

برای محافظت در هر جلسه از لیزر ، عینک مخصوصی را برای محافظت از چشمان خود در برابر پرتو لیزر بر روی چشم شما گذاشته می‌شود. یک دستیار ممکن است در صورت لزوم ناحیه تحت درمان لیزر را دوباره اصلاح کند. پزشک ممکن است یک ماده بی حس کننده موضعی را برای پوست شما اعمال کند تا هرگونه ناراحتی در طول درمان را کاهش دهد.

در زمان انجام لیزر

پزشک مرکز زیبایی لادن یک دستگاه لیزر دستی را به پوست شما فشار می دهد. بسته به نوع لیزر ، ممکن است از دستگاه خنک کننده در نوک ابزار یا ژل خنک استفاده شود تا از پوست شما محافظت کند و خطر عوارض جانبی را کاهش دهد.

هنگامی که پزشک مرکز زیبایی لادن لیزر را فعال می کند ، پرتوی لیزر از پوست شما به سمت فولیکول های مو عبور می کند. گرمای شدید ناشی از پرتوی لیزر باعث آسیب به فولیکول های مو می شود که از رشد مو جلوگیری می کند. ممکن است احساس ناراحتی کنید ، مانند یک گرمازدگی موقت، و احتمالاً در این زمان از دستگاه خنک کننده یا ژل خنک کننده استفاده خواهید کرد.

لیزر یک ناحیه کوچک مانند لب فوقانی ممکن است تنها چند دقیقه طول بکشد. لیزر یک منطقه بزرگتر مانند کمر ممکن است بیش از یک ساعت طول بکشد.

استفاده از ژل خنک کننده در لیزر موهای زائد
استفاده از ژل خنک کننده در لیزر موهای زائد

بعد از انجام لیزر

ممکن است چند ساعت اول بعد از لیزر موهای زائد ، قرمزی و تورم را تجربه کنید.

برای کاهش هرگونه التهاب، یخ را در ناحیه التهاب شده قرار دهید. اگر بلافاصله پس از لیزر موهای زائد ، واکنش پوستی داشته باشید ، پزشک مرکز زیبایی لادن ممکن است یک کرم استروئیدی را در ناحیه آسیب دیده اعمال کند.

بعد از لیزر موهای زائد و بین درمانهای برنامه ریزی شده ، از روبرویی با تابش آفتاب پرهیز کنید و شش هفته یا طبق دستور پزشک از خدمات برنزه استفاده نکنید. روزانه از ضد آفتاب SPF30 با طیف گسترده استفاده کنید.

نتایج

موهای زائد بلافاصله از بین نمی روند ، اما طی یک روز تا یک هفته بعد از انجام لیزر شاهد ریزش موهای زائد خود خواهید بود. این امر ممکن است مانند رشد عادی مو برای شما به نظر برسد. جلسات مکرر معمولاً ضروری هستند زیرا رشد و ریزش مو بطور طبیعی در یک چرخه اتفاق می افتد و انجام لیزر در مرحله رشد-جدید فولیکول های مو بهترین نتیجه را خواهد داشت.

نتایج به طور قابل توجهی متفاوت است و پیش بینی دشوار است. بیشتر افراد حذف موهای زائد را تا چندین ماه ، تجربه کنند و ممکن است حتی سالها ادامه داشته باشد. اما لیزر موهای زائد ریزش موی دائمی را تضمین نمی کند. چنانچه موها مجددا رشد کنند ، معمولاً بسیار ظریف تر و روشن تری از قبل خواهند بود.

RebrandlyTinyURL
Short URLRebrandly
v.htgg.gg
اشتراک گذاری این مقاله از طریق لینک کوتاه

هزینه لیزر موهای زائد

با در نظر گرفتن نوسانات شدید قیمت‌ها در کشور عزیزمان و نیاز به بروز رسانی روزانه قیمت‌های خدمات لیزر مرکز زیبایی لادن تصمیم بر آن شد تا جدول قیمت خدمات لیزر از این صفحه حذف گردد و در عوض قیمت لیزر موهای زائد در ایالات متحده درج شود. البته شما میتوانید با لمس دکمه زیر به صفحه تماس با ما منتقل شوید و بپس از تماس با مرکز زیبایی لادن قیمت خدمات لیزر را مستقیما از کارشناسان ما کسب کنید. به امید بازگشت ثبات اقتصادی به میهن عزیزمان.

مطابق آمار سال 2017 انجمن جراحان پلاستیک آمریکا ، متوسط ​​هزینه یک جلسه لیزر موهای زائد 293 دلار است. بیشتر افراد نیاز به چندین جلسه دارند ، بنابراین افراد باید درمورد اینکه چند جلسه برای تأمین هزینه کلی نیاز دارند ، با ارائه دهنده خدمات درمانی خود صحبت کنند. از آنجا که لیزر موهای زائد تقریباً همیشه یک روش زیبایی است ، خدمات بیمه آن را تحت پوشش قرار نمی‌دهد.

کل هزینه لیزر موهای زائد به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله چه کسی این روش درمانی را انجام می دهد. ارائه دهندگان ماهر مانند متخصصان پوست و جراحان پلاستیک ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند اما احتمال آسیب دیدن یا عوارض جانبی آن کمتر است.

سایر عوامل مؤثر در هزینه عبارتند از:

 • تعداد جلسات مورد نیاز
 • سرعت رشد مو
 • تعداد موهای تحت اشعه لیزر
 • اندازه منطقه نیاز به درمان لیزر
 • تجهیزات مورد استفاده

دستگاه لیزر MeDioStar
دستگاه لیزر MeDioStar

قطعا لیزر مقدار کمی مو در ناحیه ای مانند لب فوقانی هزینه کمتری نسبت به لیزر موهای کل پا خواهد داشت.

لیزر موهای زائد خانگی

لیزرهایی که می توانند در خانه برای رفع مو استفاده شوند در بازار بسیار هستند. این دستگاه ها ممکن است باعث کاهش موی سطحی ​​شوند. اما هیچ مطالعه بزرگی در رابطه با مقایسه این دستگاهها با لیزر موهای زائد که در مراکز و سالن ها استفاده می‌شود ، انجام نشده است.

علاوه بر این ، سازمان غذا و داروی ایالات متحده آمریکا (FDA) این دستگاههای لیزر موهای زائد خانگی را لوازم آرایشی و بهداشتی می داند ، و به عنوان لوازم پزشکی آنها را نمی‌شناسد، به این معنی که آنها مانند سایر دستگاه های پزشکی ، سطح دقیقی از نظر کارایی ندارند. در حال حاضر ، مطالعات طولانی در مورد میزان ایمن و مؤثر بودن لیزرهای خانگی انجام نشده است.

اگر تصمیم به استفاده از دستگاه لیزر موهای زائد خانگی دارید ، دستورالعمل های موجود در مورد دستگاه را دنبال کنید تا در کاهش خطر صدمات به خصوص آسیب دیدگی به چشم کمک کند.

لیزر موهای زائد خانگی
لیزر موهای زائد خانگی

لیزر موهای زائد مردان

اخیرا درخواست لیزر موهای زائد برای آقایان نیز بالا رفته است. تعداد فزاینده ای از مردان ، با هدف خلاص شدن از شر موهای زائد ، به این راه حل ایمن و علمی روی می آورند تا ظاهری تمیز و صاف را تجربه کنند.

این روش برای آقایانی که علاقه به لیزر موهای بدن ، لیزر موهای صورت ، لیزر موهای پشت یا لیزر سینه و شکم را دارند ، ایده آل است. لیزر موهای زائد مردان نیز در مرکز زیبایی لادن تحت نظارت پزشکان متخصص و با بررسی واکنش پوست شما به انواع لیزر انجام می‌شود.

لیزر موهای زائد مردان
لیزر موهای زائد مردان

سؤالات متداول درباره لیزر موهای زائد (FAQ)

چنانچه هنوز سوالاتی در ذهن شما در مورد لیزر موهای زائد بدون پاسخ مانده است، سوال خود را با ما در میان بگذارید تا در FAQ این مقاله پاسخ داده شود.

آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟

مجموعه ای از حداقل 5-7 جلسه از لیزر در مرکز زیبایی لادن در فواصل تقریباً 4-8 هفته برای دستیابی به رفع دائمی موهای زائد با لیزر نیاز است.

آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

آستانه درد همه متفاوت است ، اما به طور کلی لیزر موهای زائد خیلی دردناک تر از اپیلاسیون نیست ، اما احساس متفاوت است. درد آن برای یک ثانیه سریع با پرتاب هر پالس شبیه یک باند لاستیکی است که بر روی پوست می چسبد. بیشتر افراد از کرم بی حسی مانند EMLA در مناطقی مانند زیر بغل ، بیکینی و پا و MAXILENE روی صورت استفاده می کنند. مرکز زیبایی لادن همچنین با دستگاه لیزر MeDioStar ، لیزر مو را ارائه می دهد ، که از فناوری IN-Motion برای ارائه یک “سیستم تقریباً بدون درد ” استفاده می کند. این لیزر از فناوری استفاده می‌کند که در مورد انواع پوست از جمله پوست تیره نیز ایمن است.

آیا می توانم به جای از بین بردن کامل مو ، تراکم مو را در یک ناحیه کاهش دهم؟

بله ، این کار را می توان با داشتن تنها چند جلسه لیزر به جای مجموعه کامل درمانهای 6-8 جلسه ای انجام داد.

لیزر مو چیست؟

لیزر موهای زائد با آسیب رساندن به موهایی که در چرخه رشد فعال خود در زمان انجام لیزر قرار دارند ، کار می کند. از آنجایی که سایر موها در زمانهای مختلف وارد چرخه رشد خود می شوند ، چندین درمان برای غیرفعال کردن همه فولیکول ها در یک منطقه خاص لازم است.

آیا من شرایط استفاده از لیزر موهای زائد را دارم؟

زن و مرد هر دو به دنبال خدمات لیزر موهای زائد هستند که موهای اضافی خود را حذف کنند. لیزر مو معمولاً روی لب فوقانی ، چانه ، لوب گوش ، شانه ها ، کمر ، زیر بغل ، شکم ، باسن ، ناحیه pubic ، خطوط بیکینی ، ران ، صورت ، گردن ، سینه ، بازوها ، پا ، دست و انگشتان انجام می شود. درمان با لیزر روی پوست های کم رنگ و موهای درشت تیره بهترین کار را دارد. هرچه به این ترکیب نزدیک تر باشید (یعنی پوست شما روشن تر و موهای درشت تر و تیره تر باشد) ، نتایج به طور کلی بهتر خواهد بود.

تعداد کلماتمنبع
2862 کلمهMayoclinic.org

فایل شما آماده‌ست!

جهت دریافت نسخه PDF این مقاله و دسترسی آفلاین به این محتوا دکمه روبرو را لمس کنید.

9 09, 2020
 • دستگاه لیزر الکساندرایت

دستگاه لیزر الکساندرایت

By |2020-09-09T18:05:47+04:30سپتامبر 9th, 2020|لیزر موهای زائد, خدمات لیزر, سلامت نامه|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 9 دقیقه لیزر الكساندریت لیزری است كه از بلور الكساندریت به عنوان منبع لیزر استفاده می‌کند. لیزر الکساندرایت طول موج خاصی از نور را در طیف مادون قرمز تولید می کند (755 نانومتر). لیزر الكساندریت از جمله لیزرهای قرمز رنگ محسوب می شود. دستگاه لیزرهای الکساندرایت در حالت Q-switched نیز موجود هستند. سوئیچینگ Q به تکنیک ساخت لیزر برای تولید یک پرتو با شدت بالا در پالس های بسیار کوتاه اشاره دارد.

27 07, 2020
 • لیزر موهای زائد در بارداری

لیزر موهای زائد در بارداری

By |2020-07-27T08:58:48+04:30جولای 27th, 2020|سلامت نامه, خدمات لیزر, لیزر موهای زائد|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه لیزر موهای زائد در میان روشهای زیبایی ، هنوز روشی بسیار جدید است. لیزر از سال 1998 برای موهای زائد به طور موثری مورد استفاده قرار گرفت. گرچه مطالعات بسیاری در مورد جنبه های رفع موهای زائد توسط لیزر انجام شده است ، اما مطالعه دقیقی در مورد لیزر موهای زائد در بارداری انجام نشده و هنوز پاسخ قطعی در مورد درسا یا غلط بودن این روش ارائه نشده است. اگر شما قرار است به زودی مادر شوید، همیشه توصیه می شود که به عنوان احتیاط منتظر بمانید.

15 07, 2020
 • لیزر موهای زائد واژن

لیزر موهای زائد واژن

By |2020-07-15T19:40:21+04:30جولای 15th, 2020|لیزر موهای زائد, خدمات لیزر, سلامت نامه|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه در حالی که اکثریت بزرگ دیگری از متخصصان اطمینان می دهند که وجود موهای زائد فقط در زمان نیاکان ما ضروری بود ، اما امروز این امر ضروری نیست و باعث تعریق بوی ناخوشایندی در ناحیه موهای زائد می‌شود. از تجربیات ما در زمینه اپیلاسیون ناحیه صمیمی ، از Esseda آنها اپیلاتوراسیون کامل را توصیه می کنند ، زیرا مو میکروب ها و باکتری ها را به ارمغان می آورد ، و از بین بردن همان باعث کاهش این خطرات می شود.

12 07, 2020
 • لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن

By |2020-07-15T19:40:17+04:30جولای 12th, 2020|لیزر موهای زائد, خدمات لیزر, سلامت نامه|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 8 دقیقه لیزر موهای زائد "شامل انتشار با قدرت نور است که از موها به عنوان یک ماده رسانا برای رسیدن به فولیکول مو استفاده می کند ، جایی که توسط ملانین موجود در مو جذب می شود و به حرارت تبدیل می‌شود، که باعث آسیب به فولیکول مو می‌شود ". با این حرارت ، فولیکول دیگر قادر به رویش مجدد مو نیست.

11 07, 2020
 • لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل

By |2020-07-15T19:40:06+04:30جولای 11th, 2020|لیزر موهای زائد, خدمات لیزر, سلامت نامه, لیزر زیر بغل|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه لیزر موهای زائد زیر بغل بهترین روش برای رهایی از شر موهای زائد آن هم به صورت دائمی است. قسمت تحت درمان شامل ناحیه توخالی زیر بغل است. حدود 7 سانتی متر به سمت بازو و 7 سانتی متر دیگر به سمت قفسه سینه تحت لیزر قرار می‌گیرد.. پس از اتمام درمان ، میزان موهای زائد بستگی به رنگ پوست بیمار ، رنگ مو و تعداد موهای زائد ناحیه زیر بغل دارد. جلسات در فاصله دو یا سه ماه از هم انجام می شود ، اگرچه پس از انجام جلسه اول لیزر خود متوجه نتایج این روش خواهید شد.