لیزر صورت

خوشبختانه لیزر صورت (Facial Laser Hair Removal) یکی از مواردی است که می تواند موهای صورت را به طور دائم ، مؤثر و با اطمینان از بین ببرد ، بدون آنکه اثرات مضر روش های اصلاح مو یا اپیلاسیون را روی صورت شما داشته باشد. لیزر موهای زائد صورت با هدف قرار دادن موهای تیره در فولیکول و از بین بردن آن کار می کند. همه می توانند بدون هیچگونه تردیدی از لیزر موهای زائد روی صورت خود استفاده کنند. درمان با لیزر روی هر قسمت از بدن از جمله لیزر پاها ، لیزر قفسه سینه ، لیزر بازوها، لیزر زیر بغل، لیزر بیکینی و … انجام می شود.

هیچ کس از داشتن موهای زائد روی صورت رضایت ندارد، بنابراین تنها راه رفع موهای زائد دائمی ، استفاده از خدمات لیزر درمانی می‌باشد. مزایای لیزر موهای زائد این است که موها را بدون درد و به صورت دائمی لز بین می‌برد ، بنابراین اعتماد به نفس شما را تقویت می کند و از سوزش و التهاب بافت تحت درمان جلوگیری می کند. اما همیشه به خاطر داشته باشید لیزر موهای زائد امری تخصصی می‌باشد، بنابراین بهتر است این خدمات را نزد متخصص پوست و موی معتبر انجام دهید تا از آسیب در صورت شما جلوگیری شود.

لیزر موهای زائد صورت

فرقی نمی کند مرد یا زن باشید برای از بین بردن موهای زائد صورت  خدمات لیزر صورت هم برای مردان و هم برای زنان وجود دارد. صورت ناحیه ای است که باید همه افراد را به خود جلب کند. لیزر موهای زائد صورت زنان یا آقایان؟ مردها نیز از این خدمات استفاده می‌کنند. چنانچه در صورت خود موهای زائد دارید، این امر سطح اطمینان شما را کاهش می دهد.

لیزر موهای زائد به اندازه کافی دقیق است تا پوست صورت شما را به حدی از نرمی و صافی برساند و به شما در از بین بردن ناخالصی های صورت کمک می کند. مناطق تحت معالجه شایع لیزر صورت در خانمها لیزر لب بالا ، لیزر گونه ها ، لیزر چانه ها و ناحیه‌های جانبی در حالی که مناطق تحت معالجه لیزر موهای زائد صورت در آقایان گردنبند ، ریش و لیزر پشت گردن هستند. شما می توانید بدون در نظر گرفتن جنسیت ، از لیزر موهای زائد استفاده کنید.

لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زائد صورت آقایان

مزایا و معایب لیزر صورت

حقیقت این است ، وقتی صحبت از رفع موهای زائد بدن می شود ، گزینه هایی دارید – و می خواهید قبل از تصمیم گیری ، همه آنها را در نظر بگیرید. شما می توانید موهای خود را به سرعت اصلاح کنید ، اما مو در طی چند روز دوباره رشد می کند. کرم های دفع کننده موها را در عرض چند دقیقه حل می کنند ، اما بدن بوی بسیار بدی را می‌گیرد.اگر می خواهید از شر موهای زائد خلاص شوید ، ممکن است روش موم یا شکر را در نظر بگیرید که مو از در ریشه می کند. هفته ها مو رشد نمی کند ، اما اپیلاسیون یک روند دردناک است و با رشد موها مانند جهنم ناحیه مورد نظر خارش پیدا می‌کند.

گزینه های طولانی تر مانند الکترولیز وجود دارد. الکترولیز از یک سوزن فوق العاده ریز که در هر فولیکول مو قرار داده شده است برای ارسال یک جریان الکتریکی استفاده می کند که باعث از بین رفتن فولیکول مو می شود. اگر فکر می کنید این روش دردناک به نظر می رسد ، درست حدس زدید و تنها به یک جلسه ختم نمی‌شود. در ناحیه صورت این درد تا چندیدن برابر خواهد بود و اصلا قابل مقایسه با لیزر صورت نیست.

اما لیزر موهای زائد ، گزینه محبوب موزدایی تقریبا دائمی است که باعث آسیب به فولیکول مو می شود تا رشد مو را به حداقل برساند. کارلوس چارلز ، بنیانگذار Derma di Color ، در مصاحبه خود بیان داشت که:

“لیزر موهای زائد منحصراً با تمرکز روی سلولهای رنگی موجود در فولیکول مو انجام می‌شود  .” هنگامی که ملانین در مو هدف قرار می‌گیرد، لیزر تمام مسیر را به سمت پایین یعنی فولیکول و ریشه مو را می سوزاند . بعد از چند جلسه ، می توانید تیغ خود را دور بریزید و قرار ملاقات اپیلاسیون خود را لغو کنید.

Carlos A. Charles, M.D

لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زائد صورت

مزایا

 1. در حالی که لیزر موهای زائد برای همیشه از شر مو خلاص نمی شود (تنها روش الکترولیز توسط FDA برای از بین بردن دائمی مو تأیید شده است) ، رشد مو را به میزان چشمگیری کاهش می دهد – تا جایی که شما می توانید بطور کلی اصلاح مو را متوقف کنید.
 2. شما می توانید آن را در هر نقطه از بدن انجام دهید ، و دستگاه می تواند مکان های بزرگ را به سرعت بپوشاند. لیزر ساق ، لیزر پشت ، لیزر زیر بغل ، لیزر خط بیکینی ، لیزر شکم ، لیزر صورت و… در مکان هایی که می توانید لیزر موهای زائد داشته باشید ، محدودیتی ندارید.
 3. هنگامی که سطح درد فرا می رسد ، لیزر موهای زائد بین اصلاح (بدون درد) و اپیلاسیون (که به شدت درد دارد) قرار می گیرد. تکنسین ها از یخ برای کمک به بی حس کردن منطقه قبل و بعد از لیزر استفاده می کنند. چارلز می گوید ، با ادامه روند درمان و ریزش مو ، به تدریج درد به میزان قابل توجهی کمتر می شود.

معایب

 1. این یک روند طولانی است. یک جلسه لیزر موهای زائد در زیر بغل کمتر از یک دقیقه طول می کشد. با این وجود ، برای دیدن نتایج واقعی چندین جلسه طول می کشد (بسته به اندازه منطقه بین هر مکان بین سه تا هشت) ، و شما به طور کلی باید بین شش هفته صبر کنید و برای مشاهده نتایج این روش صبور باشید.
 2. از آنجا که تضاد بین رنگ پوست و رنگ پیگمنت موجود در فولیکول مو چیزی است که به لیزر اجازه می دهد به راحتی مواردی را انتخاب کند که هدف قرار می گیرد ، لیزر موهای زائد بر روی پوست های روشن با موهای تیره بهتر عمل می‌کند و در پوست تیره کارایی کمتری دارد.
  1. چارلز می گوید: “در مراجعین با پوست تیره، پوست غنی از رنگدانه توسط لیزر با فولیکول مو اشتباه گرفته می‌شود.” این بدان معنی نیست که برای لیزر موهای زائد برای انواع پوستی تیره امکان پذیر نیست ، بلکه مراجعین قبل از مراجعه به مراکز لیزر باید از بروز بودن تجهیزات و دستگاه های آن مرکز اطمینان حاصل کنند.
 3. اگر توسط یک تکنسین آموزش دیده انجام نشود ، لیزر موهای زائد می تواند بر روی پوست سوختگی یا زخم ایجاد کند. در هنگام مراجعه به مراکز لیزر مراقب باشید و حتماً اطمینان حاصب کنید که تکنسین لیزر شما برای انجام این مراحل آموزش دیده است. حتی پزشکانی که می خواهند روش های لیزر موهای زائد را ارائه دهند ، به آموزش بیشتری نیاز دارند.

لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زائد صورت روی پوست تیره

کار با لیزر مبحثی نیست که در دانشکده پزشکی آموزش ببینند، بنابراین حتی پزشکان لیزر درمانی نیز نیاز به آموزش و اخذ مجوز دارند

 Marina Peredo, M.D

دستورالعمل های لازم برای لیزر موهای زائد صورت

چنانچخ تصمیم له انجام لیزر صورت گرفتید و متخصص پوست مناسبی را برای معالجه خود انتخاب کردید، شما دستورالعمل هایی را برای آماده سازی پوست خود جهت انجام لیزر دریافت خواهید کرد. این دستورالعمل ها عبارتند از:

 • دور ماندن از اشعه خورشید
 • پرهیز از روش های دیگر رفع موهای زائد
 • اصلاح مو
 • پرهیز از مصرف داروهای رقیق کننده خون

لیزر موهای زائد صورت
ماندگاری لیزر موهای زائد صورت

دور ماندن از اشعه خورشید

برای محافظت از فولیکولهای موی صورت خود باید از نور مستقیم آفتاب دوری کنید. شش هفته قبل از شروع لیزر صورت ، از نور خورشید پرهیز کنید . سعی کنید همواره از ضد آفتاب با طیف گسترده استفاده کنید تا پوست شما صاف بماند. از کرم های ضد آفتاب پوست استفاده نکنید زیرا به پوست صورت شما آسیب می رساند.

پرهیز از روش های دیگر رفع موهای زائد

استفاده از روش های مختلف رفع موهای زائد به طور همزمان بر روی پوست شما امری اشتباه است. مراقبت از پوست بسیار مهم است. انجام الکترولیز ، اپیلاسیون , … می تواند به فولیکول های مو آسیب برساند. آنها باید تقریباً 4 هفته قبل از شروع فرایند لیزر درمانی شما اجتناب شوند.

اصلاح مو

اصلاح مو قبل از لیزر موهای زائد صورت واجب است زیرا باعث حذف شدن موها از روی صورت می شود. اصلاح مو قبل از شروع فرایند لیزر توصیه می شود زیرا صورت شما را برای لیزر آماده می‌کند. اگر مویی در ناحیه تحت درمان وجود نداشته باشد ، فولیکول ها به راحتی دیده می شوند و لیزر به راحتی به آنها دسترسی دارد.

لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زائد صورت

پرهیز از مصرف داروهای رقیق کننده خون

قبل ازشروع درمان ، از هیچ دارویی و قرصهای رقیق کننده خون استفاده نکنید. بهتر است از پزشک یا متخصص پوست خود بپرسید که قبل از شروع درمان از چه نوع داروهایی مانند آسپرین یا ضد التهاب پرهیز باید بشود.

مشاهده ویدیو پاسخ به سوالات

در ادامه همکاران ما ویدیویی را برای شما آماده کرده اند که برخی از سوالات متداول مرتبط با لیزر موهای زائد صورت را پس از انجام این لیزر برای شما پاسخ می‌دهد. امیدواریم این ویدیو در پاسخگویی به سوالات شما کمک کند.

مشاهده در یوتیوب مرکز زیبایی لادن

5 مورد از مزایای لیزر موهای زائد صورت

برای برخی از خانمهایی که با موهای صورت زیادی دارند این مسئله می تواند بسیار ناراحت کننده باشد. اصلاح و نگهداری روزانه می تواند تاثیر بدی بر روی پوست لطیف این منطقه بگذارد. موهای پراکنده می توانند آزاردهنده باشند ، برای دیگران که میزان پراکندگی کمتری را تجربه می کنند ، می تواند این موضوع باعث افسردگی شود. اصلاح مداوم ، یا اپیلاسیون روی صورت می تواند به پیری زودرس منجر شود. لیزر صورت در برخی افراد اجتناب ناپذیر است. لیزر باعث می شود تا پوست شما شفاف تر و احساس نرم تری را داشته باشد. مزایای بسیاری از لیزر موهای زائد صورت وجود دارد که در ادامه می خواهیم 5 مورد از این مزایا را برای شما توضیح دهیم.

1. موهای زائد دیگر رشد نمی‌کنند

در مرحله اول ، موهای درشت اطراف ناحیه لب و چانه همواره رشد می‌کنند. این ممکن است منجر به ایجاد جوش‌های دردناک در پوست شما شود که در صورت آلوده شدن ممکن است منجر به زخم شوند. لیزر با گذشت زمان از رشد مجدد مو جلوگیری می کند.

2. همواره بدون مو

در مرحله دوم ، شما می توانید موهای خود را با تراشیدن یا استفاده از کرم موهای زائد در تمام طول دوره درمانی خود با لیزر از بین ببرید.موهای شما مانند انجام روش‌های اپیلاسیون ، یا اصلاح مجددا رشد نمی‌کند. شما می توانید برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوید.

لیزر موهای زائد صورت
لیزر موهای زائد صورت

3. آرایش بیشتر خود را نشان می‌دهد

سوم اینکه ، بعد از چند جلسه لیزر موهای زائد ، فولیکول های شما کوچک می شوند و موهای شما بسیار سبک تر و ریز تر می شوند. این باعث می شود پوست شما صاف تر شود. هنگامی که کرم و یا پودر را روی یک سطح نرم تر بمالید ، مانند قبل در منافذ پوستی شما حل نمی شود.

4. دیگر نیازی به پنهان کردن صورت خود نیست

چهارم ، اگر رشد موهای صورت شما بسیار زیاد است ، ممکن است باعث شود شما خجالت بکشید. ممکن است از شال یا آرایش سنگین برای پوشاندن آن استفاده کنید. پس از لیزر دیگر نیازی به انجام این کارها نخواهید داشت. به شما این امکان را می دهد که همیشه خودتان باشید ، و نگران نگاه دیگران نباشید.

5. اعتماد به نفس بیشتر

مهمتر از همه ، لیزر موهای زائد و اثرات آن بر موهای صورت امری کوتاه مدت نیست. برای خانم ها ، موهای صورت می تواند در برخی شرایط بسیار شرم آور و استرس زا باشد.

لیزر صورت
لیزر صورت

Short URLIs.gdTinyURL
V.htRebrandlyBitly
لینک کوتاه جهت اشتراک با دوستان

مرکز زیبایی لادن

سفر خود را از امروز شروع کنید ، یک راه حل برای مشکل شما وجود دارد و آن لیزر صورت است. همانطور که از 5 مورد مزایای اشاره شده در مورد لیزر موهای زائد بر روی صورت می بینید ، این روش درمانی می تواند اعتماد به نفس شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد.

مرکز زیبایی لادن

تیم متخصصین دوستانه ما ، به محض دیدار با شما شرایط را برای شما آسان می‌کنند. مشاوره ما رایگان است و حدود 30 دقیقه طول می کشد. متخصصین مرکز زیبایی لادن با شما صحبت خواهند کرد و به هر سؤالی که ممکن است بپرسید ، پاسخ خواهند داد. ما همچنین صورت شما را تست می کنیم تا جوانب لیزر را روی پوست شما بررسی کنیم. شما از آسودگی انجام لیزر موهای زائد صورت خود، شگفت زده خواهید شد. تمامی دستگاه‌های لیزر مرکز زیبایی لادن از محصولات ساخت کشور آمریکا (MeDioStar) است.

برای تعیین وقت با ما تماس بگیرید. 

لیزر موهای زائد در خانه

با پیشرفت تکنولوژی ، لیزرهایی در بازار موجود است که می توانید آنها را خریداری کنید و می توانید به راحتی در خانه از آنها استفاده کنید. استفاده آنها آسان است اما اثر آنها نمی تواند مانند لیزرهای حرفه ای یا تجاری باشد که توسط متخصصین پوست استفاده می شود. لیزر در منزل مفید است.این دستگاه‌ها هرگز تاثیر دستگاه‌های حرفه ای را نداشته و همچنین ممکن است برخی از عوارض لیزر موهای زائد صورت را برای پوست شما به همراه داشته باشد. همچنین بانوان باردار نیز هرگز نباید بدون مشاوره متخصص پوست از لیزر استفاده کنند، لیزر موهای زائد صورت در بارداری ممکن است پر خطر باشد.

لیزر صورت
لیزر صورت در خانه

علاوه بر این ، دولت لیزرهای داخلی را لوازم آرایشی و بهداشتی می داند ، نه پزشکی ، به این معنی که آنها نمی توانند به همان اندازه سایر وسایل پزشکی به شما دقت و ایمنی مشابهی را ارائه دهند. اگر لیزرهای منزل را ارزان انتخاب می کنید ، باید در نظر داشته باشید که از دستورالعمل های که با دستگاه همراه هستند استفاده کنید زیرا این دستورالعمل ها در جلوگیری از خطرات آسیب به چشم در هنگام لیزر صورت ممکن است مفید باشند.

راه حل برای PCOS

رشد موهای صورت بانوان همیشه نازک است اما در برخی شرایط مانند PCOS (سندرم تخمدان پلی کیستیک) می تواند باعث رشد موهای ضخیم در صورت بانوان شود. در چنین شرایطی ، اپیلاسیون ، و اصلاح مو راه حل مناسبی نیست زیرا این ابزارها باعث می شوند که موها حتی ضخیم تر از حد معمول رشد کنند. اگر می خواهید از این موهای ضخیم خلاص شوید ، لیزر موهای زائد راه حل شما است. همه افراد از نظر پزشکی یا سایر مشکلات پزشکی متفاوت هستند اما صرف نظر از هر نوع مشکل ، لیزر موهای زائد صورت بهترین راه حل برای رفع موهای زائد این ناحیه است.

آیا لیزر موهای زائد صورت درد دارد؟

همه مردم از چیز خاصی می ترسند و برخی از مردم نیز از درد می ترسند. درد به ناحیه بدن بستگی دارد ، ناحیه ای که در آن می‌خواهید لیزر موهای زائد را انجام دهید. از آنجا که صورت ، ناحیه حساس پوست شما است ، بنابراین درد کمی بیشتر از سایر قسمت های بدن خواهد بود.

اگر برای اندازه گیری درد یک مقیاس 1-10 دارید (10 بدترین) ، درد لیزر موهای زائد بین 2 تا 8 خواهد بود. این درد به ضخامت پوست صورت شما نیز بستگی دارد. مردان در هنگام انجام درمان با لیزر نسبت به خانمها احساس درد کمی دارند زیرا پوست صورت آنها کلفت تر است. لیزر لب فوقانی شاید دردناک ترین ناحیه در لیزر موهای زائد باشد ، اما به معنای دردی غیر قابل تحمل نیست. اگر می توانید درد انجام واکس را بر روی صورت خود تحمل کنید ، درد لیزر در مقایسه با آن هیچ است.

لیزر صورت
لیزر صورت

به طور خلاصه ، هزینه لیزر موهای زائد صورت شما می تواند برای شما زیاد شود اما برای خلاص شدن از شر موهای صورت به طور دائم ارزشمند است. انتظار نداشته باشید فقط در یک جلسه از این موهای صورت خلاص شوید. برای حدود 6 جلسه لیزر آماده باشید. لیزر صورت بر اساس تن و رنگ پوست و مو برای همه کارایی ندارد. قبل از انجام لیزر موهای زائد صورت باید با متخصص پوست مشورت کنید تا در مورد همه موارد مهمی که قبل از درمان باید بدانید صحبت کنید. برای دریافت مشاوره می‌توانید با کارشناسان مرکز زیبایی لادن تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ (FAQ)

آیا لیزر موهای زائد برای صورت بی خطر است؟

اکثر افرادی که از خدمات لیزر صورت استفاده کنید می‌دانند که این روش امن و قابل تحمل است. با این حال ، برخی از افراد ممکن است بعد از لیزر موهای زائد ، عوارض جانبی جزئی را تجربه کنند . افراد باید از متخصص پوست خود بخواهند که قبل از انجام لیزر موهای زائد روی یک قسمت بزرگ از پوست ، چگونگی واکنش یک ناحیه کوچک از پوست به لیزر را آزمایش کند.

چند جلسه لیزر برای رفع موهای زائد صورت نیاز است؟

با توجه به ناحیه ای که تحت درمان لیزر قرار می‌گیرد ، 5 تا 10 جلسه ممکن است انجام شود . نواحی که دارای موهای درشت تیره تر هستند، مانند لیزر پا ، لیزر بیکینی و لیزر زیر بغل با تعداد جلسات کمتری لیزر انجام می‌شود . لیزر صورت یکی از نواحی مقاوم است بنابراین ممکن است به جلسات بیشتری نیز احتیاج داشته باشد.

آیا لیزر موهای زائد صورت دائمی است؟

به طور خلاصه ، نه. لیزر موهای زائد با حرارت دادن به فولیکول های مو کار می کند تا رشد موهای جدید متوقف شود . اگرچه این روش اغلب به عنوان روش رفع موهای زائد به صورت ” دائمی ” خوانده می‌شود ، اما در حقیقت لیزر تعداد موهای زائد را در ناحیه تحت درمان به شدت کاهش می‌دهد.

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

در لیزر صورت ، لیزر مانند باند لاستیکی در روی پوست شما احساس می کند – اما بر خلاف صورت شما ، پوست روی بازوهای شما بهتر می تواند در مقابل درد مقاومت کند. درد بسیار خفیف است، در واقع، نمی‌توان آن را درد نامید شاید یک کلمه بهتر برای توصیف آن می‌توان استفاده کرد “ناراحتی” ، به طوری که بسیاری از مراجعین حتی نیازی به بی حس کننده نیز ندارند.

تعیین وقت و مشاوره

همانطور که مشاهده کردید همکاران ما در تحریریه مرکز زیبایی لادن سعی بر این داشتند تا به اکثر سوالات ممکن در مورد لیزر صورت پاسخ دهند، چنانچه هنوز سوالی در ذهن دارید که بدون پاسخ مانده می‌توانید با مرکز زیبایی لادن تماس بگیرید و آن را با ما در میان بگذارید تا متخصصین مرکز زیبایی لادن به بهترین شکل پاسخگوی سوالات شما باشند.

مرکز زیبایی لادن

تعداد کلمات مقاله لیزر صورتمنبع
2944 کلمهSelf.com
مرکز زیبایی لادن

فایل شما آماده است

جهت دانلود مقاله لیزر صورت با فرمت PDF دکمه روبرو را لمس کنید.

29 07, 2020
 • لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

By |2020-07-29T15:13:55+04:30جولای 29th, 2020|سلامت نامه, خدمات لیزر, لیزر صورت, لیزر موهای زائد مردان|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه موهای زائد یک معضل دردسر ساز است و شاید تنها راه حل دائمی آن نیز لیزر موهای زائد صورت (Laser Facial Hair Removal) باشد. موهای زائد صورت نه تنها از نظر زیبایی شناختی ، بلکه می تواند نشانه ای از مشکلات هورمونی مانند سندرم تخمدان پلی کیستیک باشد که البته نیاز به معالجه پزشکی دارد که این سندرم معمولا مسئول ظاهر غیر معمول موها و تراکم آنها بر روی صورت است.

26 05, 2020
 • لیزر صورت جای جوش

لیزر صورت جای جوش

By |2020-05-26T17:04:26+04:30می 26th, 2020|لیزر صورت, خدمات لیزر, سلامت نامه|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه لیزر صورت جای جوش (Acne Laser Treatment) با هدف به حداقل رساندن ظاهر زخم‌های ناشی از شیوع آکنه های قدیمی انجام می‌شود. نود و پنج درصد افرادی که آکنه دارند در صورت خود جای جوش را نیز به همراه دارند. درمان با لیزر برای جای جوش باعث می شود با نور روی لایه های بالایی پوست شما متمرکز شود تا بافت زخم شکسته شود. در عین حال ، این درمان سلولهای جدید و سالم پوست را ترغیب به رشد و جایگزینی بافت اسکار می کند. در حالی که این روش درمانی جای زخم های آکنه را به طور کامل برطرف نمی کند ، می تواند ظاهر صورت شما را بهبود بخشد و همچنین درد ناشی از آنها را به حداقل برساند.

8 05, 2020
 • لیزر موهای زائد صورت در بارداری

لیزر موهای زائد صورت در بارداری

By |2020-06-10T14:42:19+04:30می 8th, 2020|لیزر صورت, خدمات لیزر|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 8 دقیقه شکم متورم ، افزایش وزن و تغییرات اخلاقی تنها مواردی نیست که یک زن پس از باردار شدن با آن روبرو می شود. همه تغییراتی که در داخل بدن اتفاق می افتد ، به خصوص افزایش هورمون هایی مانند استروژن ، پروژسترون و HCG ، می تواند باعث ایجاد تغییرات قابل توجهی در خارج از بدن ما نیز شود. به نظر می رسد رشد موهای زائد صورت بدن ناگهان افزایش یافته و نیازمند رسیدگی بیشتر از گذشته را دارد. این باعث می شود اکثر خانم ها از تصویر صورت خود نگران شده و اصلاح نیز در این شرایط دشوار می شود. بنابراین آیا جواب لیزر موهای زائد صورت در بارداری (Facial Laser Hair Removal in Pregnancy) است؟

6 05, 2020
 • the price of laser hair removal img 5 320x202 - هزینه لیزر موهای زائد صورت

هزینه لیزر موهای زائد صورت

By |2020-06-10T14:42:23+04:30می 6th, 2020|لیزر صورت, خدمات لیزر|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه هزینه لیزر موهای زائد صورت بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. بزرگترین عامل ناحیه ای از بدن است که لیزر روی آن انجام می‌شود.البته در مورد ناحیه صورت اندازه منطقه و مدت زمان لازم برای اتمام مراحل در تعیین هزینه لیزر موهای زائد صورت نقش دارد. در ادامه برخی از عوامل تایرگذار در میزان هزینه لیزر موهای زائد را برا شما آماده کرده ایم

5 05, 2020
 • لیزر موهای زائد صورت زنان

لیزر موهای زائد صورت زنان

By |2020-06-10T14:45:42+04:30می 5th, 2020|لیزر صورت, خدمات لیزر|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 4 دقیقه درست قبل از شروع لیزر، موهای شما که تحت لیزر قرار می گیرند ، تا چند میلی متر از سطح پوست کوتاه می شوند. معمولاً داروی بی حسی موضعی 20 تا 30 دقیقه قبل از عمل لیزر برای کمک به درد کمتر ناشی از پالس های لیزر استفاده می شود. تجهیزات لیزر با توجه به رنگ ، ضخامت و محل قرارگیری موهای شما و همچنین پوست شما انتخاب می شود.

4 05, 2020

عوارض لیزر موهای زائد صورت

By |2020-06-10T14:45:28+04:30می 4th, 2020|لیزر صورت, خدمات لیزر, سلامت نامه|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه عوارض لیزر موهی زائد صورت به طور کلی ناچیز است، اگر از روش های سنتی حذف موهای زائد صورت مانند اصلاح مو خسته شده اید ، ممکن است شما به لیزر موهای زائد صورت علاقه مند باشید. لیزرهای توصیه شده توسط پزشکان معالج یا سایر متخصصان مجرب و متخصص ، توسط جلوگیری از رشد فولیکول های (Follicles) موهای جدید کار می کنند. ب