لیزر بیکینی

لیزر بیکینی (Bikini Laser) موثرترین روش برای از بین بردن موهای ناخواسته به طور دائم در ناحیه بیکینی است. چه لیزر برزیلی (Laser Brazilian)، یا یک فقط خط بیکینی را دوست داشته باشید، دستگاه های لیزر مرکز زیبایی لادن توانایی رفع موهای زائد برای انواع پوست و یا انواع مناطق (لیزر واژن) را دارد.

لیزر بیکینی چیست؟

لیزر بیکینی یک روش غیر تهاجمی است که نور را از طریق یک منبع انرژی متمرکز می کند به طوری که توسط رنگدانه یا رنگ موجود در فولیکول های مو جذب می شود. این نور متمرکز (لیزر) به فولیکول آسیب می رساند و می تواند از رشد مجدد مو جلوگیری کند یا باعث نازک شدن یا روشن شدن موها شود.

لیزر خط بیکینی

لیزر خط بیکینی از بین بردن تمام موهای زائد خارج از زیر لباس زیر (یا بیکینی) و کمی بیشتر به سمت داخل است. اینکه تا چه حد شما دوست دارید به سمت داخل بروید به انتخاب شماست، می توانید مستقیماً با کارشناسان لیزر مرکز زیبایی لادن صحبت کنید و میزان لیزر موهای زائد را مشخص کنید.

لیزر واژن

اگر اصلاح یا اپیلاسیون شما را دیوانه می کند ، دچار خارش می شوید یا موهای زائد زیادی دارید یا از انجام این کار خسته شده اید، لیزر واژن (لیزر بیکینی) گزینه مناسبی برای شماست. لیزر موهای زائد باعث رشد مجدد موهای زائد نمی شود و چون حذف موهای زائد در این روش دائمی است ، هیچ خارش زیادی بر اثر رشد مجدد مو ایجاد نمی شود و دیگر به اصلاح یا اپیلاسیون نیازی ندارید.

قیمت لیزر بیکینی

برخلاف تصور رایج ، لیزر موهای زائد بیکینی فوق العاده گران نیستند و در واقع تقریباً هم قیمت اپیلاسیون می‌باشد. یک موم معمولی در خط بیکینی هزینه مشخصی را دارد ، هنگامی که کارشناس لیزر مرکز زیبایی لادن برای شما 6 جلسه درمان لیزر موهای زائد را در خط بیکینی تشخیص می‌دهد، هر جلسه تقریبا هم قیمت اپیلاسیون است. و شاید کمی بالاتر ، اما به یاد داشته باشید که این لیزر موهای زائد دائمی هستند و چیزی نیست که شما برای همیشه محبور به پرداخت هزینه برای آن باشید یعنی رهایی کامل از شر موهای زائد ناحیه بیکینی.

انواع لیزر بیکینی
انواع لیزر بیکینی

حداکثر قیمت در ایالات متحدهحداقل قیمت در ایالات متحدهناحیه تحت درمان لیزرردیف
650$250$لیزر صورت1
300$100$لیزر لب فوقانی2
300$100$لیزر چانه3
250$150$لیزر زیر بغل4
450$150$لیزر بیکینی معمولی5
500$250$لیزر بیکینی برزیلی6
650$250$لیزر پا (نیمه)7
650$250$لیزر بازو (نیمه)8
400$250$لیزر باسن9
800$300$لیزر کمر10
450$150$لیزر سینه11
400$150$لیزر شکم12

قیمت لیزر بیکینی بر اساس تعداد جلسات

8 جلسه (ایالات متحده)5 تا 6 جلسه (ایالات متحده)قیمت هر جلسه (ایالات متحده)ناحیه تحت درمانردیف
900 تا 1200 دلار220 تا 800 دلار80 تا 160 دلارنواحی کوچک (لیزر بیکینی ، لیزر لب فوقانی ، لیزر زیر بغل)1
900 تا 2200 دلار550 تا 1500 دلار150 تا 390 دلارنواحی متوسط ​​(لیزر صورت، لیزر برزیلی ، لیزر گردن)2
2200 تا 3500 دلار1250 تا 2400 دلار250 تا 550 دلارنواحی بزرگ (لیزر پا کامل ، لیزر سینه کامل و لیزر شانه ها)3

نکته: با توجه به نوسانات شدید بازار و عدم ثبات قیمت ها به اجبار قیمت خدمات لیزر مرکز زیبایی لادن از این صفحه حذف گردید و قیمت های رایج خدمات لیزر در کشور آمریکا جایگزین آن شد، قطعا قیمت‌های داخلی بسیار پایین تر از قیمت‌های داخل جدول می‌باشد، اما متاسفانه به علت تغییرات مکرر موقتا قادر به نمایش لیست قیمت نیستیم. امیدواریم به زودی باز هم شاهد ثبات قیمت‌ها در کشور عزیزمان باشیم.

آیا لیزر بیکینی برای شما مناسب است؟

لیزر موهای زائد در موهایی با رنگ تیره بهترین نتیجه را دارد. متاسفانه ، موهای بلوند یا سفید ، فاقد رنگدانه یا رنگ لازم برای لیزر جهت هدف قرار دادن فولیکول مو هستند و ممکن است نتایج قابل توجهی کسب نشود. رنگ پوست نیز در لیزر منطقه مورد نظر نیز نقش اساسی دارد. این مورد را می توانید با تماس با مرکز زیبایی لادن و دریافت مشاوره رایگان متوجه شوید.

در ادامه این مورد اهمیت دارد که شما ، هیچگونه ضایعه پوستی، عفونت یا زخم بازی را بر روی پوست خود نداشته باشید. استفاده از Accutane و الکترولیز قبلی نیز می تواند در لیزر موهای زائد تأثیر بگذارد. همچنین ممکن است بسته به فناوری خاصی که مورد استفاده قرار می گیرد ، حتی خدمات برنزه نیز یک نگرانی محسوب شود.

مرکز زیبایی لادن
مرکز زیبایی لادن

از لیزر بیکینی چه انتظاری باید داشته باشید؟

درمان معمولاً به 4 تا 6 جلسه جداگانه در فواصل 3 تا 6 هفته ای نیاز دارد. این امر به منظور اطمینان از رسیدن به فاز رشد فولیکول مو در طی یک زمان خاص در چرخه رشد آن ضروری است. ریزش مو منجر به کاهش مو می شود. نتیجه مناسب بعد از لیزر موهای زائد ، باعث نازک تر و سبک تر شدن مو و کاهش 80٪ موهای زائد می شود. نتایج همچنین ممکن است دائمی نباشد.

با مرکز زیبایی لادن تماس بگیرید تا درباره لیزر بیکینی مشاوره رایگان دریافت کتید و یک قدم به بدن آماده جهت لیزر واژن که همیشه به دنبال آن بودید نزدیک شوید.

چیزهای زیادی وجود دارد که ممکن است عادت نکنید که از روبرو کردن موهای زائد خود لذت ببرید: برآمدگی های تیغ ، مرحله رشد مجدد خارش ، صحبت های ناخوشایند کوچک با واکس بیکینی شما. اگر فکر کرده اید که تیغ و موم را به نفع الکترولیز یا لیزر موهای زائد می دانید ، ما شما را سرزنش نمی کنیم – هوس و گرسنه بودن بدون مراقبت مداوم واقعی است. قبل از اینکه مرتکب شوید و قدم بگذارید ، آنچه را که باید بدانید در اینجا آمده است:

لیزر واژن
لیزر واژن

الکترولیز یا لیزر بیکینی؟

بهتر است یک متخصص پوست یا متخصص زیبایی به شما در این مورد توصیه کند که بهترین گزینه برای شما کدام است ، اما در اینجا تجزیه و تحلیل اساسی در اختیار شما قرار می‌دهیم.

در حین الکترولیز ، پزشک شما یک جسم ریز را در هر فولیکول مو قرار می دهد ، که توسط انرژی شیمیایی یا انرژی گرما فولیکول را از بین می برد. در عین حال ، لیزر موهای زائد با استفاده از پرتو متمرکزی از نور ، به فولیکول مو آسیب می‌رساند – و در واقع کاهش موی دائمی محسوب می شود ، نه حذف دائمی مو (فقط الکترولیز توسط FDA برای حذف دائمی مو تأیید شده است).

این بدان معنی نیست که یک یا دیگری بهتر باشد – لیزر موهای زائد ناحیه بزرگتری از بدن به یکباره هدف قرار می دهد ، اما برای کسی که پوست تیره یا موهای تیره دارد ، گزینه مناسبی نیست. اگر وجود داشته باشد ، الکترولیز احتمالاً گزینه بهتری است ، اما زمان بیشتری نیاز دارد و همچنین الکترولیز به معنای تحمل درد بسیار شدیدی می‌باشد. اما آیا لیزر نیز درد دارد؟

لیزر بیکینی

لیزر بیکینی درد دارد

بله ، درد بسیار کمی را بایستی تحمل کنید و گاهی اوقات مقداری بیشتر – بسیاری از بیماران لیزر موهای زائد این در را همانند این می‌دانند که لاستیکی را بر روی پوست شما بچسبانند – اما مطالعات نشان می دهد که کمتر از 1 درصد از بیماران نیاز به کرم بی حسی دارند. با این حال در استفاده از این کرم ها مراقب باشید.

سازمان U.S. Food and Drug Administration یا FDA نسبت به استفاده بیش از حد آنها هشدار داده است ، به ویژه هنگامی که تحت نظر یک پزشک متخصص پزشکی نباشید ، زیرا می توانند وارد جریان خون شوند و باعث ضربان قلب نامنظم ، کند شدن تنفس و سایر عوارض دیگر شوند.

عوارض لیزر بیکینی چیست؟

ابتدا خبر بد: مانند هر روش آرایشی و درمانی ، هنوز خطراتی برای این کار وجود دارد. در روش الکترولیز می تواند باعث ایجاد جای زخم ، زخم های کلوئیدی و تغییر رنگ پوست در ناحیه تحت درمان شود ، در حالی که لیزر موهای زائد می تواند در موارد بسیار کمی باعث تغییر رنگ پوست ، سوختگی ، جای زخم و بریدگی هایی مانند آکنه شود.

خبر خوب: مناطقی از بدن که در مقابل نور خورشید نیستند ، بعد از لیزر موهای زائد عوارض کمتری دارند – بنابراین تا زمانی که شما در مقابل آفتاب نباشید ، عوارضی شما را تهدید نمی‌کند.

با این وجود ، متخصصان می گویند خطر عوارض جانبی طولانی مدت بسیار نادر است. و بله، شایعه قدیمی در مورد لیزر لیزر موهای زائد و عقیم شدن فقط یک شایعه است – لیزر کمتر از یک میلیمتر در پوست شما نفوذ می کند و به هیچ وجه به حتی نزدیکی تخمدان مراجعین نیز نمی‌تواند برسد.

عوارض لیزر بیکینی
عوارض لیزر بیکینی بر اثر مراجعه به افراد غیر متخصص

تحقیقات قبل از تعیین وقت

در اینجا پیچیده است: در حالی که لیزر موهای زائد و الکترولیز به طور کلی بی خطر هستند ، اما بستگی به این دارد که چه کسی شما را معالجه می کند. در حالی که لیزر موهای زائد در بعضی از مناطق دنیا یک روش درمانی محسوب می شود ، اما در سایر موارد اینگونه نیست (مانند نیویورک ، ویرجینیا و جورجیا) ، بنابراین درمان شما ممکن است توسط یک تکنسین لیزر انجام شود ، نه یک پزشک.

در برخی مناطق نیاز است که بر پرسنل غیر پزشکی نظارت پزشکی وجود داشته باشند. در مرکز زیبایی لادن خدمات لیزر موهای زائد تحت نظارت معتبرترین پزشک‌های سطح کشور انجام می‌شود.

خطر خود را به حداقل برسانید

علاوه بر پیدا کردن یک پزشک متخصص برای معالجه خود – و بررسی اینکه کاندیدای خوبی هستید (از شما مشاوره گرفته شود) ، اطمینان حاصل کنید که روال بعد از درمان شما خطر عوارض را به حداقل می رساند.

رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی
لیزر بیکینی

پس از لیزر موهای زائد خود را از نور مستقیم آفتاب دور نگه دارید ، اما همچنین باید مطمئن شوید که از هیچگونه روش رفع موهای زائد دیگری استفاده نمی کنید – این بدان به معنی تنها اپیلاسیون یا وکس نیست. دقیقاً بعد از انجام لیزر با پوست طوری رفتار کنید که گویی دچار آفتاب سوختگی شده است

 • از آب خیلی داغ در استحمام خود جدا خودداری کنید.
 • از تمیز کردن منطقه تحت درمان لیزر به مدت سه روز پس از انجام لیزر خودداری کنید

BitlyTinyURL
ShorlShort URL
Rebrandly IS.GD
لینک کوتاه جهت اشتراک این مقاله با دوستان خود

شروع فرایند لیزر بیکینی

اولین اقدامی که در مرکز زیبایی لادن برای شما انجام می‌شود این است که یک مشاوره به شما داده می‌شود. این مشاوره معمولاً حدود 15 تا 30 دقیقه طول می کشد که شامل تست پوست شما نیز است. اگر از مشاوره خود راضی بودید و هیچ عارضه جانبی از لیزر در پوست شما دیده نشد، می توانید جلسه اول را رزرو کنید و فرایند لیزر بیکینی را شروع کنید. هر جلسه از لیزر بیکینی بیش از 20 تا 30 دقیقه طول نمی کشد.

در مرکز زیبایی لادن ، ما از دستگاه‌های لیزر MeDioStar ساخت کشور آمریکا استفاده می کنیم. لیزر این دستگاه برای همه رنگ های پوست مناسب می‌باشد.

مزایای برداشتن موهای زائد با لیزر بیکینی:

 • تا 80٪ کاهش مو و رشد مو
 • کاهش موهای زائد
 • پوست نرم و صاف

چرخه رشد فولیکول مو
چرخه رشد فولیکول مو

لیزر بیکینی چطور انجام می‌شود؟

در ادامه همکاران ما در مرکز زیبایی لادن برای شما ویدئویی را تهیه کردند که با مشاهده این ویدیو از نحوه انجام لیزر بیکینی با خبر می‌شوید. این ویدیو به صورت 3D فرایند لیزر را نشان می‌دهد. امیدواریم از دیدن این ویدیو لذت ببرید.

مشاهده در یوتیوب مرکز زیبایی لادن

مشاهده در یوتیوب مرکز زیبایی لادن

5 مزیت لیزر بیکینی

موهای ناحیه بیکینی بسیار درشت و ضخیم هستند که می تواند منجر به مواردی مانند رشد موهای زیرپوستی و یا تحریک پوست شود. موهای زائد در ناحیه واژن همچنین می تواند باعث شود شما احساس خجالت داشته باشید و مانع از انجام بعضی از امور در مواقع خاص شود. برای لیزر موهای زائد بیکینی فواید زیادی موجود است. در زیر فقط به برخی از آنچه شما انتظار دارید اشاره می‌کنیم.

 1. عدم رشد مجدد موهای زیر پوستی
 2. عدم نیاز به رشد مو در بین جلسات (بر خلاف وکس)
 3. تجربه بازه های طولانی مدت پوست بدون مو
 4. شنا در هر زمان!
 5. پوست صاف و نرم در ناحیه واژن

عدم رشد مجدد موهای زیر پوستی

در صورت عدم رسیدگی، این موضوع می تواند منجر به زخم و عفونت شود. لیزر در وهله اول از بروز این امر جلوگیری می کند تا پوست شما تمیز و شفاف باقی بماند. از 5 مزیت برتر لیزر واژن ما برای خط بیکینی این شماره 1 است.

لیزر بیکینی

عدم نیاز به رشد مو در بین جلسات

لازم نیست اجازه دهید موهای شما در هر جلسه از لیزر بیکینی شما رشد کند. از نداشتن موهای زائد همواره لذت ببرید.

لیزر بیکینی

دوره های طولانی مدت بدون مو مخصوصاً در تعطیلات

بعد از اتمام دوره لیزر بیکنی شما، هفته ها و یا حتی ماه‌ها از پوست بدون مو خود لذت ببرید. نیازی نیست که در تعطیلات هیچ گونه تیغ ، نوار مومی یا اپیلایتوری را با خود حمل کنید.

لیزر بیکینی

هر وقت خواستید شنا بروید

بدون نیاز به کنسل کردن شنا هفتگی خود فقط به این دلیل که مو دارید ، هر زمانی مناسب شماست و آماده رفتن خواهید بود.

لیزر بیکینی

پوست صاف و نرم

موهای خشن و محکم منطقه بیکینی می تواند باعث شود پوست تیره شود و خارش ایجاد کند ، پس از لیزر پوست شما نسبت به لمس بسیار صاف و نرم خواهد بود.

لیزر بیکینی

فواید لیزر واژن بی پایان است. این روش درمانی واقعا می تواند در یک دوره زمانی کوتاه تغییر بزرگی را در شما ایجاد کند. سبک زندگی که شما انتخاب می کنید باید چیزی باشد که با آن راحت باشید و به آن گرایش پیدا نکنید. این بدن شماست بنابراین انتخاب با شماست که چه مقدار از موهای زائد را نیاز دارید که حذف کنید.

تیم مشاوره دوستانه مرکز زیبایی لادن می توانند در مورد گزینه های مختلف با شما صحبت کنند و به شما کمک کنند تا تصمیم مناسب را بگیرید که آیا لیزر برای شما مناسب است و باید روی آن سرمایه گذاری کنید. مشاوره مرکز زیبایی لادن کاملا رایگان است و مشاوره حضوری ما حدود 30 دقیقه طول می کشد. اگر دوست دارید با یکی از اعضای تیم ما صحبت کنید، با ما از این طریق تماس بگیرید.

پاسخ سوالات متداول (FAQ)

ممکن است با مطالعه این مقاله همچنان سوالاتی در ذهن شما وجود داشته باشد که پاسخی برای آنها پیدا نکرده باشید. در ادامه برخی از سوالات متداول که مراجعین لیزر بیکینی از کارشناسان مرکز زیبایی لادن داشته اند را برای شما تهیه کردیم چنانچه سوال شما در ادامه نیز پاسخ داده نشد. کافی‌ست با مرکز زیبایی لادن تماس حاصل فرمایید.

هر جلسه از لیزر بیکینی چه مدت طول می کشد؟

هر جلسه از لیزر بیکینی بسته به اندازه منطقه موردنظر ممکن است بین 15 دقیقه تا بیش از یک ساعت طول بکشد.

چند جلسه برای لیزر موهای زائد بیکینی نیاز دارم؟

معمولاً بین 6 تا 8 جلسه ، 80٪ کاهش رشد مو در منطقه بیکینی صورت می‌پذیرد

آیا لیزر واژن درد دارد؟

درد لیزر موهای زائد بیکینی به عنوان احساس لرزش یک باند لاستیک روی پوست شما توصیف می شود و بسیاری از مراجعین مرکز زیبایی لادن به ما می گویند که از خدمات موم بیکینی بسیار کمتر درد دارد!

آیا حذف موهای زائد در لیزر بیکینی دائمی است؟

هیچ راهی برای از بین بردن کامل موهای زائد به طور دائم وجود ندارد - اما در لیزر بیکینی شما کاهش دائمی را تجربه می‌کنید . حتی وقتی فولیکول مو از طریق لیزر یا الکترولیز آسیب دیده یا از بین برود ، تغییرات هورمونی می توانند باعث رشد فولیکول های جدید شوند ، به این معنی که مو در آن ناحیه مجددا رشد کند. لیزر موهای زائد یکی از موثرترین و ماندگارترین راه حلها برای رفع موهای زائد است ، زیرا فولیکولهای فردی را هدف قرار می دهد و از طریق یک دوره درمانی انجام می شود.

آیا لیزر بیکینی عوارض دارد؟

لیزرهای مورد استفاده برای از بین بردن مو بسیار قدرتمند هستند ، بنابراین برای ایمنی شما بسیار مهم است که سالنی را انتخاب کنید که همانند مرکز زیبایی لادن تمام خدمات تحت نظارت پزشک صورت پذیرد. این بدان معناست که پزشک معالج حداقل معیارهای آموزشی را رعایت کرده و این کلینیک به استانداردهای مهم بهداشتی ، ایمنی و بهداشتی پایبند باشد.

آیا لیزر بیکینی در پوست‌های تیره بی تاثیر است؟

درمان با لیزر برای هر نوع پوستی و رنگی مناسب است ، تا زمانی که موهای شما به اندازه کافی تیره باشند تا نور لیزر را به راحتی جذب کنند.

بعد از لیزر موهای زائد بیکینی چه اتفاقی می افتد؟

لیزر فقط فولیکول مو را هدف قرار داده و به پوست اطراف مو به هیچ وجه آسیبی نمی‌رساند. ممکن است قرمزی را تجربه کنید ، اما این قرمزی تا حداکثر طی 24 ساعت فروکش می‌کند.

تعداد کلمات مقاله لیزر بیکینیمنبع
2650 کلمهSknclinics.co.uk
تهیه شده در تحریریه مرکز زیبایی لادن

فایل شما آماده‌ست!

جهت دریافت نسخه PDF این مقاله و دسترسی آفلاین به این محتوا دکمه روبرو را لمس کنید.

8 07, 2020
 • لیزر بیکینی مردان

لیزر بیکینی مردان

By |2020-07-08T18:29:16+04:30جولای 8th, 2020|لیزر بیکینی, خدمات لیزر, سلامت نامه, لیزر موهای زائد مردان|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه این فقط زنان نیستند که می خواهند ناحیه بیکینی صاف و بدون مو داشته باشند. برخی از مردان نیز تمایل دارند که از شر این موهای زائد خلاص شوند و د نبال خدمات لیزر بیکینی مردان هستند. اصلاح در این ناحیه خوشایند نمی‌باشد، زیرا اغلب باعث تحریک پوست این ناحیه و شکم می شود و تیرگی پوست می‌شود.

7 07, 2020
 • لیزر بیکینی در بارداری

لیزر بیکینی در بارداری

By |2020-07-07T14:52:19+04:30جولای 7th, 2020|لیزر بیکینی, خدمات لیزر, سلامت نامه|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 4 دقیقه بهتر است بدانید در دوره بارداری ، خانم‌ها دستخوش تغییرات هورمونی مهمی مانند افزایش سطح پروژسترون ، هورمون زنانه ای که باعث افزایش تغییرات زمان بارداری می شوند . در برخی موارد ، این تغییر هورمونی می تواند باعث هیرسوتیسم (hirsutism) شود ، یعنی افزایش رشد مو در مناطقی که قبلاً حتی وجود نداشت. اگرچه این موها معمولاً بعد از بارداری به خودی خود از بین می روند، اما برای بسیاری از خانم ها غیر قابل تحمل هستند.

6 07, 2020
 • عوارض لیزر بیکینی

عوارض لیزر بیکینی

By |2020-07-06T16:54:15+04:30جولای 6th, 2020|لیزر بیکینی, خدمات لیزر, سلامت نامه|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه دکتر گراو توضیح می دهد: "عوارض لیزر بیکینی، می تواند به خاطر اپراتور بی تجریه و بدون دانش علمی لیزر باشد که می تواند باعث ایجاد سوختگی دردناک و ناخوشایند شود ، که یا اعمال فشار زیاد دستگاه لیزر انجام می‌شود یا با طولانی شدن مدت زمان لیزر و قرار گرفتن پوست در معرض نور شدید لیزر." به همین دلیل است که وی توصیه می کند "اگر سلامتی شما برایتان اهمیت زیادی دارد و نمی خواهید دچار عوارض لیزر شوید فقط به مراکز لیزر دارای پزشک متخصص مراجعه کنید."

17 05, 2020
 • رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی

رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی

By |2020-05-17T21:33:56+04:30می 17th, 2020|لیزر بیکینی, خدمات لیزر, سلامت نامه|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه چندین راه برای رفع دائمی موهای زائد ناحیه تناسلی (Permanent hair removal of the genital area) وجود دارد. در حقیقت من از اصلاح کردن متنفرم. تنفرم به حدی است که من هم اکنون که در حال تایپ کردن این موضوع هستم ، به این موضوع فکر میکنم که از ابتدای اردیبهشت پاهای خود را اصلاح نکردم. (، احساس خوبی است که آن را با شما بیان کردم.) از آنجایی که من از اصلاح کردن بیزارم، مادرم برای من مشاوره ای ترتیب داده تا در مورد لیزر موهای زائد بتوانم اطلاعات بدست آورم.