لیزر زیر بغل

از زمانی که ، مادر شوهر من در مورد جادوی لیزر زیر بغل (Armpit and Underarm Laser Hair Removal) به من گفت ، می دانستم که دیر یا زود باید لیزر موهای زائد را امتحان کنم. موهای زیر بغل من تیره ، زبر و پرپیچ و خم است ، اما خیلی سریع رشد می کنند. بنابراین ، این فکر که دیگر موهای زائد زیر بغل را نمی‌بینم- و هر روز در حمام نیازی به اصلاح زیر بغل ندارم، بسیار هیجان انگیز بود.

تجربه استفاده از لیزر زیر بغل

لیزر موهای زائد شامل پرتوی شدید و پرتاب شونده نور است که با نام “پرتو لیزر” (laser beam) شناخته می شود. این پرتوها برای ضربه زدن به هر فولیکول مو از پوست عبور می کنند. گرمای شدید ناشی از پرتو لیزر باعث آسیب به فولیکول مو، جلوگیری از رشد آن در آینده می‌شود. ضعیف ترین نوع مو در برابر پرتو لیزر موهای تیره و درشت است که روی زمینه پوست روشن تر وجود دارند.

در این نوع پوست، موهای زائد به بهترین نحو مورد هدف لیزر قرار می‌گیرندو رنگدانه های پیاز مو را هدف قرار می‌دهند ، بدون اینکه به رنگدانه موجود در پوست اطراف فولیکول آسیب برسانند. افرادی که پوست تیره دارند می توانند در معرض خطر آسیب به ملانین موجود در پوست خود باشند که این امر می تواند باعث تحریک سطح پوست شود. به خاطر رنگ روشن پوست و موهای تیره و درشت موجود در زیر بغل، لیزر موهای زائد در این ناحیه به خوبی انجام می‌شود.

لیزر زیر بغل
لیزر زیر بغل

اولین کاری که من انجام دادم این بود که با متخصص پوست، دکتر مجید شهدی ، متخصص پوست و مو تماس گرفتم تا دریابم که من نیاز به انجام لیزر زیر بغل دارم و دقیقا قرار است چه کارهایی انجام شود. در کمال تعجب من گفت که لیزر موهای زائد را در مرکز زیبایی خود انجام می دهد و چنانچه تصمیم گرفتم به جای دیگری بروم باید خاطر نشان کنم که در مرکز زیبایی ما این کار توسط یک متخصص مجاز و مجرب انجام می‌شود که می داند چگونه با لیزر به درستی کار کند. او به من گفت: “اگر واقعاً به شخص تازه واردی مراجعه کنید ، ممکن است دچار سوختگی و یا زخم های متعدد شوید.”

لیزر موهای زائد در خانه

همچنین در مورد لیزرهای خانگی که به تازگی بسیار محبوب شده اند، نیز از او پرسیدم؟ دکتر شهدی گفت: مراقب باشید. “لیزرهای خانگی می توانند موثر باشند ، اما بسیار کند هستند و اکثر استفاده کنندگان گزارش می دهند که استفاده از لیزرهای خانگی را پس از مدتی به طور کامل متوقف کرده اند زیرا بسیار وقت گیر و دردناک هستند.” همچنین ، از مراجعه به مراکز لیزر موهای زائد با تخفیف یا قیمت‌های فوق العاده ارزان خودداری کنید.

دستگاه لیزر زیر بغل در خانه
دستگاه لیزر زیر بغل در خانه

“در بسیاری از مواقع که مراکز زیبایی و کلینیک های زیبایی لیزر موهای زائد و سایر روشهای درمانی را با قیمت های باورنکردنی و بسیار ارزان ارائه می کنند، آنها متخصص باتجربه ای را ندارند که بتوانند این روش را با اطمینان انجام دهند .” “این می تواند منجر به سوختگی ، ایجاد جای زخم و یا مشکلات جدی پزشکی شود.

برای اینکه خیال من راحت باشد ، من از متخصص پوست مرکز زیبایی لادن قرار ملاقات گرفتم.

Dr. Joel Schlessinger, MD

دستورالعمل های لازم برای لیزر موهای زیر بغل

بگذارید مسئله را به این صورت که من کودک بالغ هستم، توضیح دهم. تحمل درد من شبیه یک کودک خردسال هستم- همه مرا اینگونه می‌شناسند که به سرعت به هر شرایطی با گریه واکنش نشان می‌دهم. به همین دلیل یکی از اولین مواردی که من از خانم رهنما مدیر عامل مرکز زیبایی لادن پرسیدم این بود که چقدر لیزر زیر بغل به من صدمه می‌زند.

او در پاسخ گفت: “اصلاً این طور نیست که لیزر باعث آسیب شود”. همچنین من از او پرسیدم که آیا قبل از قرار ملاقات باید کاری انجام دهم؟ خانم رهنما گفت که بهتر است زیر بغل خود را بطور کاملا عادی اصلاح کنم. خانم رهنما بسیار تاکید کردند که از وکس مو استفاده نکنم، زیرا فولیکول مو باید از در زیر پوست باقی بماند.

مرکز زیبایی لادن

همچنین نباید رشته مو از سطح پوست زیاد رشد کرده باشد زیرا تمرکز لیزر بیشتر به مو جذب می‌شود تا ریشه فولیکول مو، به این معنی که پیشرفت لیزر طولانی تر بوده و جلسات بیشتری را زمان می‌برد. علاوه بر این ، برخی از داروهای خاص می توانند بر نتیجه لیزر موهای زائد تأثیر بگذارند ، بنابراین مهم است که اطمینان حاصل کنید که پزشک شما به تاریخچه پزشکی کامل شما و همچنین داروهایی که مصرف می کنید دسترسی داشته باشد.

هنگامی که وقت زمان ملاقات من رسید، من به یک اتاق سفید با تم بنفش با وسیله ای بزرگ در آن راهنمایی شدم. در حالی که منتظر بودم ، “دستگاه لیزر” را بررسی کردم. دستگاه تقریباً بزرگی بود. که در بالای آن یک لوله سیاه و طولانی چسبیده بود که گمان می کنم توسط آن لیزر ساطع شده را به قسمت انتخابی پوست منتقل می کنند. هنگامی که خانم رهنما وارد شد ، او دقیقاً توضیح داد که وسایل این اتاق چگونه کار می‌کنند.

اتاق لیزر مرکز زیبایی لادن
یکی از اتاق های لیزر مرکز زیبایی لادن

چرخه رشد موهای بدن

خانم رهنما گفت: “در لیزر زیر بغل ابتدا ، ما از یک اسپری سرد استفاده می کنیم ، که اپیدرم را خنک می کند، زمانی که لیزر عمیق تر شده و به فولیکول و ریشه مو نفوذ می کند .” “این اسپری بیشتر برای جلوگیری از درد است ، و همچنین برای خنک کردن پوست است تا گرما باعث اختلال در ملانین و رنگدانه موجود در سطح پوست نشود و باعث تغییر یا تاریکی ناحیه تحت لیزر شود.”

خانم رهنما سپس توضیح داد که چگونه موها از سه چرخه عبور می کنند: مرحله آناژن (فرایندی که طی آن مو رشد می کند). مرحله کاتاژن (فرایندی که طی آن مو به حالت استراحت می‌‎رود). و مرحله تلوژن (مرحله ای که مو در آن از بین می رود). “ما منتظریم چرخش موها به مرحله آناژن [برای استفاده از لیزر] برسد زیرا در این مرحله است که موها مستعد از بین رفتن هستند و این مرحله هر شش هفته یکبار انجام می شود. و این دقیقا زمانی است که شما را در جلسه بعدی می بینم!” او دوره انجام لیزر موهای زائد را توضیح داد و بعد از آن من آماده شدم.

 • فاز آناژن (Anagen)
 • فاز کاتاژن (Catagen)
 • فاز تلوژن (Telogen)

لیزر زیر بغل در فاز آناژن
لیزر زیر بغل در فاز آناژن

لیزر زیر بغل تنها در سی ثانیه!

بنابراین ما لیزر زیربغل را شروع کردیم. متخصص پوست مرکز زیبایی لادن زیر بغل سمت راست من را بلند کرد و لوله سیاه را روی سطح پوست قرار داد. هوای سرد و بعد از آن یک ضربه ریز را حس کردم که با صدای بوق دستگاه همراه شد. اصلاً درد ندارد! صادقانه احساس می کردم که کسی یک لاستیک کوچک را مچاله می‌کند و آن را به پوست من می چسباند. کاملاً بدون درد است.

متخصص لیزر پیش از شروع زیر بغل سمت دیگر ، حدود 10 مورد از این ضربه ها را که حدود 15 ثانیه به طول انجامید را انجام داد. او این روش را تکرار کرد و در حدود 30 ثانیه بعد این جلسه از لیزر موهای زیر بغل من به اتمام رسید.

“همین؟” من پرسیدم. “بله! لیزرهای جدید به هیچ وجه درد ندارند. ” این خبر عالی بود ، زیرا من واقعا از این موضوع که لیزر موهای زائد درد دارد ترسیده بودم. زیر بغل من بعد از آن کمی دچار حساسیت شد، اما دقیقا شبیه به حساسیتی بود که گاهی پس از تراشیدن زیر بغل دچار آن می‌شویم. بخشی که زیاد از دیدن آن احساس خوبی نداشتم دیدن سوختن موهای زیر بغل من بود. بویی شبیه موهای سوخته می‌داد – کمی ناخوشایند بود.

خانم رهنما به من اطمینان داد كه در عرض 5-7 روز موها به طور طبیعی می‌ریزند و من نباید سعی کنم آن ها را با دست جدا کنم. در حالی که لیزر موهای زیر بغل به چندین جلسه احتیاج دارد ، من فقط بعد از یک هفته نتیجه را دیدم.

مشاهده نتایج لیزر زیر بغل تنها پس از یک هفته

چند روز بعد از انجام لیزر موهای زیر بغل من به سختی می‌توانستم پیشرفتی را ببینم. اولین چیزی که به ذهن من رسید این بود که حتما انجام چندین جلسه لیزر نیاز است تا نتایج مشهود شود. این امر می تواند بسیار ناخوشایند باشد که به طور مستمر برای شش هفته به مرکز زیبایی لادن مراجعه کنم و نتیجه ای را نبینم. اما حدود یک هفته بعد ، من خوشحال شدم که دیدم که موهای زیر بغل به سختی رشد می‌کند. نمی توانستم باور کنم یک هفته تمام گذشته بود و من فقط یک بار اصلاح کرده بودم.

مرکز زیبایی لادن

من تصمیم گرفتم تا یک هفته دیگر اصلاح نکنم تا ببینم موها چقدر رشد می کنند و من از دیدن اینکه شدت رشد موها خیلی کمتر شده ، خیلی خوشحال شدم. به علاوه ، موهایی که مانده بودند مانند گذشته درشت نبودند. من قرار ملاقات بعدی خود را رزرو کردم و آماده شدم که چند بار دیگر در مقابل “پرتو لیزر” قرار بگیرم.

شروع جلسه دوم از لیزر موهای زیر بغل

وقتی زمان جلسه دوم رسید ، خانم رهنما وقتی دید بعد از تنها یک جلسه این مقدار پیشرفت داشته ام، هیجان زده شد. “عالیه! پوست شما خیلی خوب به لیزر پاسخ داده! ” من لبخندی از روی افتخار به او زدم و به او گفتم که برای شروع جلسه دوم آماده هستم.

این جلسه از لیزر زیر بغل حداقل 10 برابر بیشتر از جلسه اول درد داشت. بعد از گذشت حدود 30 ثانیه ، کار متخصص پوست کاملاً تمام شد، ام سؤال من این بود که “چرا این جلسه بیشتر از دفعه قبل درد داشت؟” او به من گفت كه چون من به درمان اول خوب پاسخ داده ام ، او شدت و ولتاژ را بالا برده است تا بتوانم تعداد مراجعات در جلسات آينده را کمتر کنم. من از این موضوع عصبانی نشدم و علی رغم افزایش درد ، وقتی فکر میکنم می‌بینم آنچنان درد شدیدی هم نداشت. این بار بوی ناشی از موهای سوزاننده کمی بدتر شده بود و حساسیت بعد از لیزر موهای زائدنیز وجود داشت.

نتایج لیزر زیر بغل
نتایج لیزر زیر بغل

پایان جلسه دوم

من با همان دستورالعمل های قبلی مرکز زیبایی لادن را ترک کردم: به طور معمول به روند روزمره خود ادامه دادم و هیچ یک از موهای زیر بغل خود را جدا نکردم. چند روز بعد ، به نظر می رسید که تعداد موهای زیر بغل حتی بیشتر از زمان ترک جلسه اول شده است. من گیج شدم ، اما یک هفته کامل منتظر ماندم. بعد از گذشت حدود یک هفته و نیم ، موهای زیر بغل به طور قابل توجهی کمتر شده بود – زیر بغل من مانند کف دست یک کودک صاف شده بود.

من هنوز قصد دارم خانم رهنما را برای جلسه آخر نیز ببینم. این سومین جلسه از لیزر زیر بغل من است، و او فکر می کند ممکن است آخرین جلسه من نیز باشد. من فکر می‌کنم لیزر موهای زائد کاملاً ارزش پولی که می‌پردازید را دارد، از آنجایی که دیگر برای تیغ و زمان اصلاح هزینه نمی کنید. متخصص پوست مرکز زیبایی لادن به من گفت كه از سال 1389 تا كنون زیر بغل خود را نتراشیده است!

ویدیو لیزر زیر بغل

علی رغم آنچه که تاکنون برای شما از تجربه یکی از مراجعین مرکز زیبایی لادن گفته شد، ممکن است علاقه به مشاهده لیزر زیر بغل به صورت واقعی و در محل را داشته باشید. در ویدیو پایین لیزر زیر بغل را در کلینیک رومئو و ژولیت واقع در شهر نیویورک آمریکا مشاهده می‌کنید. همچنین برخی سوالات اساسی در این ویدیو نیز پاسخ داده شده است. علاوه بر این با مشاهده این ویدیو شما به راحتی انجام لیزر و بدون درد بودن این پروسه پی می‌برید. امیدواریم از دیدن این ویدیو لذت ببرید.

مشاهده در یوتیوب مرکز زیبایی لادن

is.gd

Bitly

TinyURL

v.htShortURLRebrandly

لینک کوتاه جهت اشتراک با دوستان

بررسی تخصصی لیزر موهای زیر بغل

مواردی که تاکنون خواندید تجربه یکی از مراجعین مرکز زیبایی لادن برای استفاده از خدمات لیزر زیر بغل بود، شما تا حدودی از نحوه انجام لیزر با خبر شدید و هم اکنون از فرایند انجام این کار آگاهی دارید. اما ممکن است همچنان سوالاتی در ذهن شما وجود داشته باشد که بی پاسخ مانده است، در ادامه به برخی از سوالات رایج در مورد لیزر موهای زیر بغل پاسخ می‌دهیم.

لیزر زیر بغل
لیزر زیر بغل

اصول اولیه لیزر زیر بغل

بر خلاف روش های دیگر رفع موهای زائد که باعث تحریک پوست می شود و بعضی اوقات باعث پیری زودرس در بزرگسالان می شود ، لیزر موهای زائد می‌تواند راه حل مناسبی باشد.

بعد از یک انجام فرایند لیزر ، یک فرد عادی با توجه به نواحی که تحت درمان لیزر قرار می گیرند ، کاهش دائمی مو بین 50 تا 98 درصد را تجربه خواهد کرد.

Christian Karavolas

چنانچه لیزر زیر بغل به درستی انجام شود، به معنای پایان موهای زائد آن ناحیه است. لیزر موهای زائد در سال 1995 توسط FDA تصویب شد.

چگونه کار می کند

لیزر زیر بغل اصولاً در طی جلساتی که با فاصله زیاد از یکدیگر قرار دارند انجام می‌شود، گرمای لیزر به فولیکول مو آسیب می رساند و توانایی رشد مجدد مو را در آن از بین ببرد. نور لیزر از طریق ساقه مو عبور می کند و باعث از بین رفتن و آسیب به فولیکول می‌شود.

واجد شرایط انجام لیزر هستید؟

اگر به داروهایی علاقه دارید که باعث ایجاد حساسیت به نور (مانند Accutane) ، برنزه شدن و لایه برداری می شوند ، یا اگر موهای شما بسیار روشن هستند – ممکن است واجد شرایط لیزر زیر بغل نباشید. چنانچه باردار هستید ، باید قبل از شروع لیزر حتما با متخصص پوست و دکتر خود مشورت کنید.

از پیش برنامه ریزی کنید

اگر برای یک مناسبت مانند عروسی آماده می شوید ، حتماً بایستی از قبل برنامه ریزی کنید . لیزر موهای زائد فرایندی است که به زمان نیاز دارد. در مرکز زیبایی لادن ، مراجعه کنندگان پس از مشاوره اولیه رایگان دوره درمان آنها برنامه ریزی می شود ، زیرا برنامه درمانی مبتنی بر نوع مو ، آناتومی پوست و ناحیه مورد نظر شما، متفاوت است. اگرچه به طور کلی ، جلسات لیزر موهای زائد حدوداً بین شش تا هشت هفته با هم فاصله دارد. به این ترتیب ، مراجعین هرگز نیازی به اصلاح بین جلسات ندارد. مراجعین عادی به حدود شش جلسه (به علاوه جلسات میانی) نیاز نخواهد داشت.

لیزر زیر بغل آقایان

لیزر زیر بغل فقط برای بانوان نیست، بسیاری از آقایان نیز به منظور رهایی از موهای زیر بغل خود به مراکز لیزر مراجعه می‌کنند. با توجه به موهای درشت و تیره آقایان در اکثریت آقایان لیزر زیر بغل با تعداد جلسات کمتری نسبت به بانوان انجام می‌گردد.

لیزر زیر بغل آقایان
لیزر زیر بغل آقایان

مواردی که قبل از انجام لیزر زیر بغل باید بدانید

با وجود مدت زمان طولانی از شروع خدمات لیزر موهای زائد در ایران، هنوز سوالات زیادی وجود دارد که بسیاری از افراد جواب آنها را نمی‌دانند. اگر شما قصد انجام لیزر موهای زائد زیر بغل را دارید، دانستن این پنج موردی به شما کمک زیادی می‌کند.

 1. چه زمانی شروع به دیدن نتایج می کنید؟
 2. چقدر زمان می‌برد؟
 3. چنانچه فواصل بین جلسات لیزر زیاد شود چه اتفاقی می‌افتد؟
 4. آیا لیزر زیر بغل دائمی است؟
 5. آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

پاسخ به سوالات متداول (FAQ)

چه زمانی شروع به دیدن نتایج می کنید؟

اگرچه نتایج بسته به هر شخص متفاوت است ، اما بعد از جلسه دوم ، تفاوت در بافت و رشد موهای خود را مشاهده کنید. رشد موهای زیر بغل به اندازه ای کم می‌شود که دیگر نیازی به اصلاح در فاصله زمانی بین جلسه اول و جلسه بعدی احساس نمی‌کنید. اگرچه ممکن است بعد از جلسه اول ، متوجه رشد موهای زیر بغل همانند حالت عادی آنها باشید،و این به این دلیل است که موهای زائد سریعاً از بین نمی‌روند زیرا فولیکول ها به آرامی می میرند و این کاملاً طبیعی است.

لیزر زیر بغل چقدر زمان می‌برد؟

شما باید شش تا هشت جلسه را با تقریبا شش هفته در بین هر جلسه انجام دهید تا بتوانید هر فولیکول را در مرحله مناسب چرخه رشد خود هدف قرار دهید. هر جلسه لیزر زیر بغل بین 5 تا 10 دقیقه زمان می‌برد. به خاطر داشته باشید که هرگونه قرار دادن ناحیه لیزر شده در معرض نور مستقیم آفتاب خطرناک می‌باشد، بدان معنی آن است که باید دو هفته صبر کنید تا مطمئن شوید که لیزر باعث آسیب بیشتر نمی شود.

اگر فاصله بین جلسات لیزر زیاد شود چه اتفاقی می‌افتد؟

بین چرخه های رشد مو خیلی صبر نکنید (معمولا 2 تا 3 ماه) زیرا ممکن است شما یک دوره رشد مو را از دست بدهید. لیزر زیر بغل تنها در مرحله رشد موهای شما (مرحله آناژن) کار می کند. تمامی موهای شما به طور هم زمان (فاز تلوژن و کاتاژن) در مرحله رشد نیستند ، بنابراین تمام موها در طول یک جلسه مشخص از بین نمی‌روند.

آیا لیزر زیر بغل دائمی است؟

تقریبا به شش تا هشت جلسه نیاز است تا بهترین نتایج در بدن شما مشاهده شود. بعد از شش جلسه لیزر ، متوجه آن می‌شوید که تعداد کمی از موهای زیر بغل به کندی در حال رشد هستند و هنوز نیاز به اصلاح دارند ، بنابراین در حالی که فولیکولهای مربوط به موهای ریزتر در زیر بغل شما به طور دائم از بین رفته اند ، فولیکولهای موهای درشت تر آسیبی ندیده اند. ممکن است شما هر دو ماه یک بار نیاز به اصلاح زیر بغل خود داشته باشید، که این بهتر از دو بار اصلاح در هفته، قبل از انجام لیزر است.

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

علی رغم اینکه جلسات چقدر سریع و بدون عارضه انجام شود، لیزر موهای زائد دقیقاً بدون درد نیست. ضربه لیزر قابل مقایسه با شخصی است که بطور مکرر حدود 10 دقیقه باند لاستیکی را به پوست زیر بغل خود بچسباند ، و هنگامی که این کار انجام شد ، می توانید انتظار داشته باشید تا 24 ساعت پس از آن حساسیت را روی پوست خود مشاهده کنید. همواره به شما توصیه می شود شب قبل از جلسه لیزر موهای خود را اصلاح کنید تا از اینکه لیزر موهای زائد موهای شما را بسوزاند (بوی سوختگی) جلوگیری شود، زیرا در صورت انجام لیزر باعث قرمزی می شود.

تعداد کلمات مقاله لیزر زیر بغلمنبع مطالب علمی
2944 کلمهAllure.com
تهیه شده در تحریریه مرکز زیبایی لادن

فایل شما آماده است

جهت دانلود این مقاله با فرمت PDF دکمه روبرو را لمس کنید

11 07, 2020
 • لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل

By |2020-07-15T19:40:06+04:30جولای 11th, 2020|لیزر موهای زائد, خدمات لیزر, سلامت نامه, لیزر زیر بغل|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه لیزر موهای زائد زیر بغل بهترین روش برای رهایی از شر موهای زائد آن هم به صورت دائمی است. قسمت تحت درمان شامل ناحیه توخالی زیر بغل است. حدود 7 سانتی متر به سمت بازو و 7 سانتی متر دیگر به سمت قفسه سینه تحت لیزر قرار می‌گیرد.. پس از اتمام درمان ، میزان موهای زائد بستگی به رنگ پوست بیمار ، رنگ مو و تعداد موهای زائد ناحیه زیر بغل دارد. جلسات در فاصله دو یا سه ماه از هم انجام می شود ، اگرچه پس از انجام جلسه اول لیزر خود متوجه نتایج این روش خواهید شد.

30 05, 2020
 • آیا لیزر زیر بغل سرطان زاست؟

آیا لیزر زیر بغل سرطان زاست؟

By |2020-06-06T17:28:48+04:30می 30th, 2020|خدمات لیزر, لیزر زیر بغل|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 4 دقیقه برای بعضی از خانم ها ، درمان های لیزر موهای زائد برای پوست صاف و بدون مو ارزش بالایی دارند. قیمت متوسط ​​برای لیزر موهای زائد بسته به اینکه چه مناطقی تحت درمان قرار می گیرند و تعداد جلسات مورد نیاز ، در آمریکا متوسط ​​289 دلار است. اما برای برخی افراد مهمتر از قیمت لیزر موهای زائد، نگرانی در مورد ایمنی این روش است و در بسیاری از موارد باعث تردید آنها شود. اما آیا لیزر زیر بغل سرطان زاست؟

14 05, 2020
 • عوارض لیزر زیر بغل

عوارض لیزر زیر بغل و فواید آن

By |2020-05-15T18:51:35+04:30می 14th, 2020|خدمات لیزر, سلامت نامه, لیزر زیر بغل|بدون ديدگاه

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه محبوبیت عظیم لیزر موهای زائد به هیچ وجه تصادفی نیست. به دلایل مختلف کاملاً محبوب و پر تقاضا است. لیزر موهای زائد زیر بغل در بسیاری از افراد به ویژه بانوان مورد استفاده قرار می گیرد ، یک روش مؤثر در از بین بردن و کاهش شدید رشد موهای ناخواسته است. اما عوارض لیزر زیر بغل (Side effects of underarm laser hair removal) چیست؟ چه فوایدی در لیزر موهای زائد زیر بغل وجود دارد؟ پاسخ به این سوالات در ادامه این مطلب از مرکز زیبایی لادن.