ما را بیشتر بشناسید

Ladan Beauty Center

مرکز زیبایی لادن

مرکز زیبایی لادن با استفاده از فن‌آوری روز دنیا و متخصصین مجرب در پیشگیری و درمان بیماری‌های پوستی ، جوانسازی پوست به وسیله تجهیزات پیشرفته پزشکی و همچنین خدمات حرفه ای لیزر موهای زائد و بهره مندی از کارشناس ارشد تغذیه در امور مربوط به لاغری و تناسب اندام به وسیله دستگاه‍های کارآمد و بسیار ایمن بدون هیچ‌گونه عوارض جانبی در فضای دلنشین و بهداشتی به همراه امکانات رفاهی در خدمت مراجعین محترم و عزیز می‌باشد.

تفاوت ما در چیست؟

امروزه تکنولوژی و علم پزشکی پیشرفت بسیاری کرده است. کاربرد تکنولوژی های مختلف در پزشکی و زیبایی نیز بسیار زیاد شده است. روشهای متعددی برای جوانسازی پوست ، لاغری و رفع مشکلات پوستی وجود دارد. از روش های مبتنی بر داروهای شیمیایی و گیاهی همچون کرم‌ها، سرم‌ها، داروهای جوانسازی پوست گرفته تا روش های جراحی تهاجمی و غیرتهاجمی. خدمات ارائه شده در مرکز زیبایی لادن توسط برترین دستگاه‌های روز اروپا، با بالاترین اثربخشی، بدون ریسک و عوارض جانبی می‌باشد. علاوه بر این به جهت رفاه شما عزیزان تمامی اتاق‌های لیزر این مرکز مجهز به کابین دوش اختصاصی است.

کادر مجرب

گروه پزشکان متخصص پوست مرکز زیبایی لادن از اساتید برجسته کشور به همراه کادر حرفه ای در خدمت مراجعین محترم می‌باشد.

تجهیزات اروپایی

تمامی دستگاه‌های مرکز زیبایی لادن از برترین برندهای اروپایی تهیه شده که خدمات این دستگاه‌ها توسط آخرین فناوری‌های روز دنیا صورت می‌پذیرد.

مشاوره رایگان

مراجعین مرکز زیبایی لادن پیش از انجام هر گونه خدمات این مجموعه به صورت رایگان توسط منخصصین مرکز زیبایی لادن مشاوره می‌شوند.

مرکز زیبایی لادن

کادر مجرب پزشکی ما

گروه پزشکان متخصص پوست مرکز زیبایی لادن از اساتید برجسته کشور به همراه کادر حرفه ای در خدمت مراجعین محترم می‌باشد.

زیبایی پاسداران 2 - درباره ما

دکتر محمد صادق کلانتری

متخصص پوست ، کاشت مو ، زیبایی ، لیزر ، از دانشگاه علوم پزشکی تهران

زیبایی پاسداران 1 - درباره ما

دکتر مجید شهدی

متخصص بیماری‌های پوستی، مو و ناخن ، زیبایی ، لیزر ، کاشت مو  و جراحی پوست از دانشگاه علوم پزشکی تهران