مرکز زیبایی لادن | مجله سلامت زیبایی | همه نکات شاک ویو

سوالاتی که درباره شاک ویو زیاد پرسیده می شود را در این مقاله بخوانید

FAQ-ShockWave

شاک ويو تراپی  نوعی روش درمانی است كه درآن از امواج پر قدرت مكانيكی (مشابه امواج صوتي اما با سرعت بسيار بالاتر) براي درمان  انواع مختلفي از دردهاي عضلانی – اسكلتی  استفاده می شود.  در ابتدا از شاک ويو براي درمان سنگهاي كليه استفاده مي شد و از سال ۱۹۹۰ براي درمان اختلالات تاندونی هم به كار گرفته شد .تعداد كم جلسات درماني ( سه تا پنج جلسه  با فاصله يك هفته) ، غير تهاجمي بودن و عدم نياز به مصرف دارو ، آن را به روشی مناسب براي درمان بسياري از اختلالات عضلانی- اسكلتی تبديل كرده است.

لاغری با دستگاه شاک ویو

تغییر سبک زندگی افراد و در نتیجه کم تحرک شدن آنها، باعث شده تا مشکلاتی از جمله اضافه وزن و چاقی و به همراه آن بیماری هایی که ناشی از اضافه وزن هستند، پدیدار شوند. در نتیجه افراد به روش های مختلف مثل ورزش و رژیم غذایی روی آورده اند. نکته قابل توجه این است که بعضی از این چربی ها به صورت سلولیت انباشه شده اند و با روش هایی همچون رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند. به خاطر همین موضوع، استفاده از روش های لاغری موضعی (غیر تهاجمی) که نیازی به جراحی ندارند، می تواند برای افراد برای از بین بردن این نوع چربی ها گزینه خوبی باشد. یکی از این روش های لاغری غیر تهاجمی که ما در این مقاله قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم، روش لاغری با دستگاه شاک ویو (shockwave) می باشد.

سلولیت چیست ؟

سلولیت یک نوع چربی است که به شکل متفاوتی روی پوست ظاهر می شود. این نوع چربی زیرپوستی، در بین عضلات و فیبرهایی که پوست را به عضله متصل می کند، انباشته شده است و به دلیل فشاری که کیسه های چربی به بافت پوست وارد می کنند، پوست را به شکل اصطلاحاً پرتقالی شکل در آورده و فرو رفتگی هایی را بر روی سطح پوست به وجود می آورند. سلولیت در خانم ها به دلیل اینکه مقدار فیبر در بافت های مفصلی و ارتباط دهنده آنها بیشتر است، تقریبا 80% الی 90% به میزارن بیشتری وجود دارد. همچنین سلولیت اکثرا بعد از سنین بلوغ مشاهده می شود.

علت سلولیت چیست ؟

 • تغییرات هورمونی بدن
 • ساختار ژنتیکی
 • فعالیت بدنی کم
 • داشتن چربی زیادی در بدن
 • رژیم غذایی ناسالم
 • متابولیسم آهسته

دستگاه شاک ویو

دستگاه لاغری شاک ویو امواج صوتی با سطح انرژی بالا تولید میکند. این امواج با فشار های مثبت بالا تا 100 مگاپاسکال (تا صد برابر فشار اتمسفر) و منفی در محدوده 5 الی 10 مگاپاسکال مشخص می شود. این امواج بعد از تولید و با ورود به داخل بدن فرد، از محیط مایع و نرم عبور کرده و تاثیر آن در مرز مشترک دو بافت امپدانس متفاوت مثل محل اتصال بافت نرم و استخوان، ظاهر می شود.

شاک ویو در هنگام برخورد با مرز مشترک دو بافت با امپدانس های مختلف صوتی به دو شکل منعکس شده و انکسار از مسیر خود منحرف می شوند. این دو عامل باعث آزاد شدن انرژی جنبشی در محل اتصال بافت ها و تغییرات بافتی می شود. دستگاه شاک ویو با امواج صوتی، قسمت هایی که سلولیت دارند را تحت تاثیر قرار داده و زمانی که به چربی های زیرپوستی برخورد می کند، باعث کاهش و از بین رفتن این چربی ها می شوند بدون اینکه هیچگونه آسیبی به ساختار های دیگر همچون مویرگ ها و ماهیچه ها و عضله بزند.

دستگاه شاک ویو با بالا بردن متابولیسم و گردش خون در ناحیه مورد نظر، روند بهبودی را بهتر کرده و موجب شکسته شدن چربی ها، کاهش وزن و زیباتر شدن پوست و ظاهر بدن می شود. شاک ویو یک روش درمانی مستقل نیست و اکثرا اگر با روش هایی دیگر همچون کرایو ترکیب شود، نتایج بسیار بهتری خواهد داد.

مزایای لاغری با دستگاه 

این دستگاه، دستگاهی است که تاییدیه سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) را به دست آورده و امروزه از آن در درمان مشکلاتی همچون زیر مؤثر است :

 • جوانسازی پوست
 • ترمیم زخم ها (اسکار ها)
 • لیپودام
 • افتادگی پوست
 • سلولیت پایین تنه
 • اصلاح بد شکلی پوستی
 • اصلاح بدفرمی های بعد از لیپوساکشن

دستگاه شاک ویو امکان حذف و برطرف کردن ایمن چربی های موضعی زائد در بدن را فراهم کرده و به صافی و استحکام پوست کمک می کند. روش لاغری شاک ویو عوارض خاصی در پی نداشته و فقط در حین انجام درمان، درد خفیف و قرمز پوست به همراه دارد که پس از اتمام کار، این عارضه ها نیز بهبود می یابند.

هزینه لاغری با دستگاه شاک ویو

برای تعیین هزینه این روش درمانی باید به مسائلی همچون وسعت ناحیه تحت درمان، میزان چربی های انباشه شده در محل درمان و تعداد جلسات توجه کرد.

هزینه شاک ویو بر اساس تعداد جلسات درمانی مشخص می شود، چونکه معمولا درمان با شاک ویو چندین جلسه به طول خواهد انجامید. تعداد جلسات ممکن است به 10 جلسه یا بیشتر هم برسد. بیشتر افراد بعد از گذراندن 3 الی 4 جلسه اولیه، تغییرات را در محل درمان خواهند دید.

جهت مطلع شدن از قیمت دقیق درمان با دستگاه شاک ویو با کلینیک زیبایی لادن تماس گرفته و از دکتر مشاوره رایگان بگیرید و از قیمت و نحوه کار دستگاه مطلع شوید.

در چه مواردی نباید از شاک ویو استفاده کرد ؟

 • بارداری و شیردهی
 • افراد مبتلا به نقص سیستم ایمنی
 • بیماری های پوستی (فعال)
 • مصرف دارو های ضد انعقاد
 • اختلالات متابولیک مثل دیابت
 • افراد مبتلا به سل
 • افراد مبتلا به بیماری های سیستم عصبی مثل ام اس، صرع، اختلالات حسی و پارکینسون
 • بدخیمی ها و بیماران تحت شیمی درمانی
 • وجود پروتز های فلزی در مسیر جریان الکتریکی
 • استفاده از آنتاگونیست های ویتامین K

عوارض استفاده از دستگاه شاکویو

عوارض این دستگاه بسیار جزئی و کم اهمیت هستند، مثل درد خفیف در حین کار و قرمزی مختصر پوست که بعد پایان کار برطرف می گردد.

سوالات متداول در مورد دستگاه شاک ویو

آیا روش درمانی شاک ویو دردناک است ؟

خیر، به دلیل غیرتهاجمی بودن این دستگاه به دلیل غیرتهاجمی بودن نه تنها دردناک نیست بلکه باعث اجیای باف پوستی و بهبود قابلیت ارتجاعی بودن آن و همینطور تحکیم لایه های پوستی و ترمیم پوست پرتقالی می شود.

درمان سلولیت با شاک ویو برای چه کسانی مناسب است ؟

این روش برای بیماران همه رده های سنی که قصد دارند بصورت غیرتهاجمی و سرپایی مشکل سولیت خود را درمان کنند، مناسب است.

سلولیت لزوماً همراه با چاقی موضعی نیست. بسیاری از افراد لاغر نیز دچار سلولیت هستند، بنابراین استفاده از روش های درمان چاقی موضعی برای این افراد مناسب نیست.

میزان ایمن بودن درمان سلولیت با شاک ویو چقدر است ؟

دستگاه شاک ویو دارای استاندارد های سختگیرانه سلامتی است. ارتشاعات بوجود آمده در بافت مورد نظر به دقت کنترل شده هستند. این درمان برای همه بیمارانی که دارای نشانه های پیرپوستی هستند یا قصد دارند مشکلات پوستی مثل سلولیت را در نواحی خاص درمان کنند و از تمرینات ورزشی یا رژیم غذایی نتیجه نگرفته اند، توصیه می شود.

درمان سلولیت با شاک ویو در چند جلسه انجام می‌شود؟

با توجه به شدت سلولیت و نیاز های اختصاصی هر فرد، پزشک معالج درباره برنامه درمانی تصمیم گیری می کند. تعداد جلسلات درمانی مورد نیاز معمولاً 6 جلسه در یک بازه زمانی چند هفته ای است.

باید انتظار چه نتایجی را از درمان با شاک ویو داشته باشم ؟

درمان باعث بهبود ظاهر پوست خواهد شد. بطوری که فرو رفتگی های سطح  پوست بتدریج برطرف شده و پوست ظاهر صاف و یکنواختی پیدا می کند. درصورتی که چاقی موضعی هم وجود داشته باشد، بعد از چند جلسه درمان ، کاهش تجمع چربی اتفاق خواهد افتاد.

چه زمانی میتوانیم اثرات شاک ویو را مشاهده کنیم ؟

مشاهده نتیجه بستگی زیادی به ناحیه تحت درمان، عوامل و شرایط زیاد دیگری دارد. به همین ترتیب، حتی بعد از یک جلسه درمانی میتوان نتایج خوبی را تجربه کرد.

آیا بعد از درمان با شاک ویو باید رژیم غذایی را تغییر دهیم ؟

این درمان فارغ از سبک زندگی و خوراک به شما کمک می کند تا زیبایی پوست خود را به دست بیاورید. یعنی دیگر لزومی ندارد که پس از درمان رژیم غذایی و سبک زندگی خود را تغییر دهید. 

 

به مطلب بالا امتیاز دهید:
5/5

🔻سلولیت چرا به وجود میاد ؟
آیا راهی برای از بین بردن سلولیت‌های موجود بر روی پوست وجود داره؟

▫️سلولیت چیست؟
سلولیت(cellulite) به حالتی گفته می‌شود که در آن روی سطح پوست برآمدگی‌ها و گودی‌هایی ظاهر می‌شوند که با نام‌های پوست پرتقالی یا حفره‌های پنیری نیز شناخته می‌شود.

▫️علائم سلولیت
سلولیت پوست شما را ناهموار می‌کند. در صورتی که سلولیت خفیف داشته باشید، می‌توانید ناهمواری‌های پوستی خود را با فشار دادن و گرفتن ناحیه مبتلا به سلولیت (مانند ران‌ها) در دست، مشاهده کنید. اگر سلولیت به صورت شدید در پوست شما اتفاق بیفتد، سطح پوستتان به صورت گره خورده با گودی‌ها و ناهمواری‌های واضح در خواهد آمد.

▫️روش‌های درمان سلولیت
برای درمان سلولیت روش‌هایی وجود دارد که در پست امروز درباره‌ی یکی از روش های درمان ان صحبت می کنیم .
.
.
طبق الگوریتم جدید اگه می خواید پست های کلینیک لادن بهتون نمایش داده بشه باید از این پست حمایت کنید ❤️🙏🏻
پس لطفاً این پست رو لایک و سیو کنید👍🏻
نظراتتون برامون خیلی مهمه تو کامنت برامون بنویسید 📝
و برای دوستاتون بفرستید📤
.
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
.
#سلولیت_پا #سلولیت_ران #سلولیت_ران #سلولیت #پوست_پرتقال #رفع_سلولیت #شاک_ویو #shockwave #cellulite
...

اولین قرعه کشی هیجانی و جذاب کلینیک زیبایی لادن در سال 1400 به مناسبت عیدفطر🌸🔥
.
پیشاپیش عیدتووووووووووون مبااااااااااااارک😍💃🏻🎉
😱حتمااااااااااااا کپشن رو کامل بخونید 😱

.
در این قرعه کشی ما 1️⃣5️⃣ تا برنده خوش شانس داریم که می توانند به دلخواه خودشون از یکی از خدمات زیر 👇🏻 استفاده کنند :

💥%10 تخفیف ویژه برای فیشیال
💥%10 تخفیف ویژه برای استفاده از دستگاه های لاغری
💥%20 تخفیف ویژه برای لیزر موهای زائد
.
شرایط قرعه کشی 👇🏻:
۱- پیج @ladanrahnama_beauty رو فالو کنید .
۲- این پست رو لایک کنید .
۳- دوستاتونو تگ کنید .
👈🏻 کامنت بیشتر ، شانس بیشتر👉🏻
۴-این مرحله اجباری نیست ولی بازم شانستونو بیشتر میکنه👇🏻
این پست رو هم تو پیج خودتون استوری کنید و بعد از ۲۴ ساعت برامون اسکرین‌شات بفرستید.
.
💜زمان قرعه کشی : روز عید سعید فطر 💜
.
مرسی هستید😍❤️
.
#مسابقه #مسابقهاینستاگرامی #قرعهکشیآنلاین#لیزرموزائد #لیزر_الکساندرایت #فیشیال #فیشیال_صورت #دستگاه_لاغری #ال_پی_جی #شاک_ویو #آراف #کرایولیپولیز #لاغریموضعی #لاغری_شکم #لاغری_فوری #رژیم #قرعهکشیاینستاگرامی #قرعهکشی #جایزهبزرگ #جایزهنقدی #جایزهویژه #تبلیغاتاینستاگرام #مسافرت #گردشگری #کرونا #موزیک #خنده #موفقیت
...

.
▫️ دلایل بوجودآمدن سلولیت‌ و درمان آن‌
⁦❣️⁩تحرک و ورزش نکردن: تحرک و ورزش باعث بهبود خون‌رسانی به بافت چربی زیر پوستی و سوخت و ساز بهتر چربی‌ها می‌شود.‌
❣️⁩وراثت: بدین معنی که اگر مادر شما سلولیت دارد شما هم احتمالا”‌ این فرورفتگی‌های بد شکل را در اندام‌های خود خواهید یافت.‌
⁦❣️⁩نوشیدن ناکافی آب: توصیه می‌شود روزانه شش تا هشت لیوان آب بنوشید.‌
⁦❣️⁩خوردن غذا‌های چرب و ناسالم از نظر تغذیه‌ای‌
❣️⁩سیگار کشیدن‌
❣️⁩جریان ناکافی سیستم لنفاوی‌
❣️⁩جریان ناکافی خون در ناحیه زیر پوستی‌
❣️⁩اضافه وزن‌
⁦❣️⁩برخی از آلرژی‌های غذایی‌
❣️⁩پیروی از رژیم‌های غلط غذایی به منظور لاغر شدن

درمان سلولیت‌
💟 از جدیدترین تکنیک های درمان سلولیت، کاهش سایز و لاغری موضعی استفاده از دستگاه LPG است. ‌
💟 دستگاه RF علاوه بر لاغری موضعی قادر به ایجاد گرمایش و کشش پوست جهت از بین بردن سلولیت و تقویت جریان خون نیز می باشد.‌
💟 برخی از توده های چربی تشکیل شده در بدن از طریق ورزش و رژیم های غذایی از بین نمی روند. دستگاه شاک ویو به عنوان یک روش بروز برای پیکر تراشی و درمان چاقی های موضعی استفاده میشود.‌
💟 کویتیشن روش سریع حذف چربی است. زیرا نه تنها باعث از بین رفتن چربی ها می شود، بلکه می تواند فرمی دلخواه به آن ها بدهد.‌‌
.
طبق الگوریتم جدید اگه می خواید پست های کلینیک لادن بهتون نمایش داده بشه باید از این پست حمایت کنید ❤️🙏🏻
پس لطفاً این پست رو لایک و سیو کنید👍🏻
نظراتتون برامون خیلی مهمه تو کامنت برامون بنویسید 📝
و برای دوستاتون بفرستید📤
.
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#کویتیشن #آر_اف #ال_پی_جی #شاک_ویو #رفع_سلولیت #سلولیت_ران #پیکرتراشی #لیپوساکشن #کلینیک_زیبایی #لاغری_شکم_پهلو #سلولیت_پا #مرکز_زیبایی_لادن
...

.
.
▫️ لاغری بدون دردسر و رفع سلولیت با شاک ویو

✨دستگاه شاک ویو دستگاهی است که توانسته تاییدیه سازمان غذا و داروی امریکا (FDA) را به دست آورده است و امروزه از آن در در درمان مشکلاتی نظیر زیر موثر استفاده می شود.

🌟سلولیت های پایین تنه یعنی باسن و پاها‌
🌟 جوانسازی پوست‌
🌟 اصلاح بدشکلی های پوستی و اصلاح بدفرمی های بعد از لیپوساکشن‌
🌟استحکام و صافی پوست
کم بودن عوارض‌
🌟افتادگی پوست

💮این دستگاه امکان برداشتن و برطرف کردن ایمن چربی های موضعی زائد بدن را فراهم می کند و به استحکام و صافی پوست کمک می کند. این روش لاغری عوارض خاصی ایجاد نمی کند و فقط فرد حین انجام درمان دچار درد خفیف و قرمزی پوست می شود که پس از اتمام درمان، این عارضه ها نیز بهبود می یابند.‌
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#سلولیت_ران #آبدومینوپلاستی #شاک_ویو #کالری #کاهش_وزن_بدون_بازگشت #سلامتی_لاغری #استرس #لاغری_آسان #لاغری_فوری #لاغری_شکم_پهلو #لاغری_تضمینی #آموزش #آموزش_آنلاین #موفقیت #پشتکار #تغییر #ذهن_مثبت #خودباوری
...

.
.
🍃🌸مرکز زیبایی لادن🌸🍃

سلام عزیزای دلم روز بارونیتون بخیر و شادی🌧
مرکز زیبایی لادن با حفظ تمام پروتکل های بهداشتی ، در تمام حوزه لاغری و لیزر و زیبایی صورت فیشیال ،هایفوتراپی میکرونیدلینگ، مزوتراپی و بوتاکس و فیلر و پروفایلو و لاغری با کویتیشن ، شاک ویو ، RF ، LPG ، کرایولیپولیز و لیزرموهای زائد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .
همه خدمات هم برای آقایان و هم برای بانوان انجام می شود .
.
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
▫️جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#مرکززیبایی_لادن #لیزر#لاغری #رژیم_لاغری #رژیم_غذایی #لیزرمو #کویتیشن #فیشیال_صورت #فیشیال #فیشیال_vip #بوتاکس #کرایولیپولیز #پروفایلو #فیلر #ژل_لب #میکروبلیدینگ #میکرودرم #میکرونیدلینگ #میکروپیگمنتیشن #شاک_ویو #جوانسازی #مزوتراپی #مزوتراپی_مو
...

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید