مرکز زیبایی لادن | مجله سلامت زیبایی | پلاسمای سرد و گرم؛ روشهای موثر برای از بین بردن جوش، زخم و لک های پوستی

پلاسمای سرد و گرم؛ روشهای موثر برای از بین بردن جوش، زخم و لک های پوستی

plasma-sardo-garm

خلاصه ای از پلاسمای سرد یا به اختصار NTP

تخلیه بار الکتریکی و نحوه تخلیه در پلاسمای سرد باعث ایجاد الکترون ها و یونهایی با بار مثبت و ایجاد تابش اشعه فرابنفش خواهند شد. 

اما آرک های حاصل از پلاسمای سرد دمای زیادی را بدلیل کوتاهی و سطح وسیع انتشار ندارند و دمای آنها حدودا مانند دمای محیط است. به همین دلیل به آنها پلاسمای سرد یا به اختصار NTP می گویند.

با استفاده از پلاسمای سرد می توان چه مواردی را در درمان پوست استفاده کرد؟

و اما نحوه عملکرد پلاسمای سرد در درمان های پوستی

پلاسمای سرد باعث تغییر دیواره های سلولی باکتری ها، قارچ ها و ویروس ها می شود. که این امر موجب از بین بردن این میکروارگانیسم ها و در نهایت استریل شدن سطحی و عمقی پوست می گردد.

در نتیجه پلاسمای سرد می تواند نتایج بسیار موثری را در بهبود بیماری های پوستی از جمله باکتری ها، ضد عفونی کردن و درمان آکنه ها، کیستیک، ضد عفونی کردن زخم ها و همچنین درمان بیماری های قارچی پوست، مو و ناخن به همراه داشته باشد.

پلاسما

تاثیرات و نحوه عملکرد پلاسما

مواردی که پلاسمای سرد می تواند در آن موثر باشد و کاربرد خود را نشان دهد

از بین بردن میکروارگانیسم ها و قارچ‌های پوستی (Inactivation of Micro Organisms)

همانطور که در قبل اشاره شد، پلاسماهای سرد می توانند بر روی دیواره سلولی میکروارگانیسم ها اثر گذاشته و آنرا تخریب نمایند که این عمل موجب از بین رفتن آنها می گرد.

لازم به ذکر است که جنس این دیواره های سلولی با این میکروارگانیسم ها متفاوت بوده. به همین دلیل می توان مطمئن شد که این این اثرات بر روی سول های انسانی هیچ عوارضی را ایجاد نمی کند.

از بین بردن جوش‌های فعال(Acne Removal)

یکی دیگر از مزایای پلاسماهای سرد از بین بردن جوش های فعال است که این عمل با تابانیده شدن بر روی سطح جوش فعال صورت می گیرد. و منجر به نابودی میکروارگانیسم ها آکنه می شود و در نتیجه فرآیند کاهش التهاب پوستی سرعت بخشیده می شود.

افزایش نفوذ پذیری پوست (Increase Skin Permeability)

یکی دیگر از مواردی که پلاسمای سرد در آن کاربرد دارد، بالا بردن قابلیت نفوذپذیری در پوست می باشد که این عمل در اثر اصابت پلاسماهای فعال با سطح پوست ایجاد می گردد.

با برخورد گونه های فعال انرژی مولکول های سطحی پوست بیشتر شده و این امر باعث می شود که سلول ها از یکدیگر بیشتر فاصله بگیرند و آبدوست (هیدروفیل) شوند.

در نتیجه میزان نفوذپذیری پوست بیشتر شده و سلول های پوستی به راحتی می توانند هیدروفیل ها و ماکرومولکول ها را جذب نمایند.

پلاسما تراپی

تاثیر پلاسماتراپی

اما پلاسمای گرم یا به اختصار TP چیست؟

پلاسماهای گرم مانند گاز یونیزه ای هستند که خنثی بوده و انرژی بسیار بالا با فشار و چگالی پایینی دارند و یک رسانای بسیار خوب برای الکترونها می باشند.

نحوه چگونگی تخلیه انرژی و شرایط در پلاسماهای گرم و اصابت آنها با سطح یا سطوح منجر به سریع سرد شدن و تخلیه انرژی در سطح می شود؛ که این امر باعث میکروبرن و عدم انتشار انرژی زیاد به عمق پوست می گردد.

پلاسما گرم یک نوع بازسازی پوست است که یک شیوه درمانی غیر لیزری است که با استفاده از یک دستگاه ارائه کننده انرژی به صورت پلاسما برای جوان سازی پوست، بهبود خطوط صورت و چین و چروک (ریتید ها) و ترمیم تغییرات پوستی ناشی از اشعه UV (آفتاب سوختگی-  photoaging) کاربرد دارد .

دستگاه پلاسمای گرم اولین تکنولوژی غیر لیزری است که توسط FDA تایید شده است و از لحاظ بالینی ثابت شده است که می تواند با استفاده از انرژی پلاسما، موجب احیاء و بازسازی پوست شود. .

نحوه عملکرد پلاسمای گرم

زمانیکه پلاسمای گرم با پوست برخورد می نماید سلول های سطحی سریعا تصعید می شوند؛ به طوریکه هیچ جریان الکتریکی از بافت نمی گذرد و تنها با روش میکروبرن در سطح و تصعید شدن سلول های سطحی تاثیرات اولیه و ثانویه خود را ایجاد می نماید.

  • اثر اولیه پلاسمای گرم (TP) بر پوست : این اثرات در ابتدا و شروع درمان ایجاد می شود و علت آن کاهش پیدا کردن تعداد سلول های پوستی است. این اثرات مانند شلی و افتادگی پوست پس از بهبودی از بین می روند.
  • اثر ثانویه پلاسمای گرم بر پوست: همانطور که می دانید کلاژن ها در سفتی و محکمی پوست بسیار مهم و موثر هستند. بنابراین زمانیکه حرارت کنترل شده به عمق پوست منتقل می شود، ساخت کلاژن تحریک می گردد و باعث ساخت کلاژن های جدید می گردد.

فواید و مزایای پلاسما گرم چیست ؟

دستگاه پلاسمای گرم بدلیل مزایای زیادی که به همراه دارد استقبال کنندگان زیادی هم دارد که در ادامه به برخی از این مزایا اشاره خواهیم نمود:

  • بدون درد بودن این روش درمانی
  • بدون نیاز به برش و بخیه پوستی
  • عدم نیاز به بیهوشی و استفاده از یک کرم بی حس کننده در طول عمل
  • زمان درمان بسیار کم
  • کمترین عوارض
  • زمان بهبودی سریع

پس همین حالا تلفن خود را بردارید و برای مشاوره رایگان و رزرو وقت با ما تماس بگیرید تا از این روش درمانی پیشنهادی ما نهایت استفاده را در کنار کارشناسان و متخصصان ما ببرید.

به مطلب بالا امتیاز دهید:
5/5
سوالاتی که درباره شاک ویو زیاد پرسیده می شود را در این مقاله بخوانید

سوالاتی که درباره شاک ویو زیاد پرسیده می شود را در این مقاله بخوانید

مرکز زیبایی لادن | مجله سلامت زیبایی | همه نکات شاک ویو سوالاتی که درباره شاک ویو زیاد پرسیده می شود

.
😱کاربردهای حیرت آور پلاسما جت😱
پلاسماجت را می‌توان یکی از پرکاربردترین روش‌های جوان‌سازی و زیبایی پوست دانست 😍 . روشی که علاوه بر درمان انواع آسیب‌های پوستی نظیر چین و چروک‌ها، آکنه، جای زخم و بریدگی می‌تواند برای رفع افتادگی پلک و اطراف چشم نیز استفاده شود. علاوه بر این می‌توان برای لیفت بینی 👃🏻 و اصلاح حالت آن از روش پلاسما جت استفاده کرد. این موضوع برای کسانی که از جراحی می‌ترسند یا نمی‌توانند هزینه زیادی 💸صرف زیبایی پوست خود کنند، بسیار مناسب است.
علاوه بر این‌ها از این روش می‌توان برای درمان ترک‌های پوستی نیز استفاده کرد. این ترک‌ها ممکن است به دلیل افزایش وزن، حاملگی🤰🏻 یا بلوغ در پوست افراد ایجاد شوند. از بین بردن انواع ضایعات پوستی نیز از دیگر کاربردهای این روش است.
با پلاسماجت می‌توان انواع زگیل و فیبروئیدها را درمان کرد. پلاسماجت را می‌توان روشی پرکاربرد و تاثیرگذار در برطرف کردن چین و چروک دانست. چین و چروک‌های اطراف چشم، خط لبخند، خطوط پیشانی و دیگر نواحی چهره و بدن افراد از طریق این روش برطرف می‌شوند. این موارد تنها بخشی از کاربردهای روش پلاسما جت است.

💰هزینه پلاسماجت برای نواحی مختلف متفاوت است . لذا برای دریافت هزینه پلاسماجت به دایرکت مراجعه کنید .
.
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های درمانی ، زیبایی و لاغری هم برای بانوان♀️ و هم برای آقایان ♂️ در خدمت شما می باشد .🌸.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم

💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
.
#پلاسماجت #پلاسماجت_بيني #پلاسماجت_پلک #پلاسماسرد #لیفت_پلک #لیفت_بینی #پاک_کردن_تاتو_ابرو #پاک_کردن_تتو #چین_و_چروک #لک_صورت #جای_زخم #جای_آکنه #بلفاروپلاستی #بلفاروپلاستی_پلک #ترک_پوست #ترک_پوستی_بارداری
...

.
.
درمان جای زخم، جوش، چین و چروک پوست و رفع سلولیت و لاغری‌

🔰از کربوکسی تراپی میوان برای از بین تیرگی دور چشم، استرچ مارک، از بین بردن رخم ناشنی از آکنه و جراحی، زخم‌های عروقی، رفع شل شدگی و افتادگی پوست برطر کردن خطوط دور دهان و خط خنده استفاده کرد.‌‌
❤️‌کربوکسی تراپی درمانی سرپایی بوده و تزریق آن معمولا بین 15-30 دقیقه طول خواهد کشید . تزریق نیازی به بیهوشی ندارد . سوزن آمپول بسیار نازک است و درد و خون ریزی ندارد. نیازی به مراقبت بعد از تزریق نیست و شما می توانید بلافاصله کارهای روزانه خود را انجام دهید.
🔰کربوکس تراپی برای بیماری‌هایی مانند پسوریازیس، ایسکیمیک اندام تحتانی، بیماری‌های ارکتایل مسائل عروقی ریز، ریزش مو و حتی کاهش درد و اسپاسم عضله در پزشکی ورزش استفاده کرد.‌
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.

#جای_آکنه #جای_بخیه #جای_جوش #جوش_زیر_پوستی #کربوکسی_تراپی #افتادگی_شکم #استرچ_مارک #کک_مک #پلاسماجت #مرکز_زیبایی_لادن
...

🌺پلاسما جت 🌺
راهي براي از بين بردن افتادگي و پف پشت پلك و غب غب توسط پزشك.
براي اطلاعات بيشتر با مركز زيبايي لادن تماس حاصل نماييد.
٠٩٣٣١٧٢١٣٢٦
٢٦١١٨٩٠٩
...

🌺پلاسما جت 🌺
راهي براي از بين بردن افتادگي و پف پشت پلك و غب غب توسط پزشك.
براي اطلاعات بيشتر با مركز زيبايي لادن تماس حاصل نماييد.
٠٩٣٣١٧٢١٣٢٦
٢٦١١٨٩٠٩
...

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست