مرکز زیبایی لادن | مجله سلامت زیبایی | با لیزر به راحتی تاتو خود را پاک کنید !!

به راحتی تتو خود را پاک کنید !!

Tatto-removal

پاک کردن تتو با دستگاه کیوسوئیچ

چرا پاک کردن خالکوبی سخت است؟

رنگ هایی که در تاتو استفاده می شود با ساختار سخت فیبری به لایه ی درم پوست نفوذ کرده و در آنجا میماند. به همین دلیل پاک کردن این رنگ ها بدون تاثیر گذاشتن در بافت اطراف آن ، غیر قابل انجام است.

از راه های دیگر جایگزین لیزر برای از بین بردن این رنگ ها ، استفاده از جراجی و برداشتن لایه پوست تاتو شده. و یا استفاده از نمک دریایی ، ترکیبات شیمیایی یا آلی برای لایه برداری پوست رنگ شده می باشد که آسیب های جدی و عوارض خطرناک و جبران ناپذیری دارد.

استفاده از لیزر می تواند از این عوارض جلوگیری کند. برای حذف تاتو با استفاده از لیزر ، لیزر تابیده شده به پوست با توجه به طول موج مخصوص رنگ تاتو با جوهر آن واکنش داده. و باعث شکسته شدن آنها می شود.

ذرات شکسته شده بعداً توسط بدن جذب شده که شبیه حالتی است که پوست در معرض تابش آفتاب قرار گرفته باشد و بافت های آسیب دیده توسط پرتوهای نور خورشید جذب بدن می شوند.

رنگ های تیره مثل سیاه و آبی که استفاده ی بیشتری در تاتو دارند. به دلیل قدرت جذب بالاتر ، پاسخ بهتری به انجام لیزر می دهند. و نتیجه ی مطلوب تری نسبت به رنگ های سبز ، زرد و روشن که انرژی جذبی کمتری دارند ، خواهند داشت.

دستگاه های بروز و جدیدتر توانایی بیشتری در حذف کامل رنگ تاتو دارند. دستگاه Helios III  جدیدترین دستگاه Q Switch در حال حاضر است.

باتوجه به اینکه تاتو چقدر قدیمی باشد و یا از چه موادی در رنگ آن استفاده شده است ، تعداد جلسات درمان متفاوت خواهد بود.

تتو

پاک کردن تتو

مکانیزم کلی لیزر های Q switch

تکنیک کیوسوئیچ پالس‌های لیزری با مدت کوتاه (از چند نانو ثانیه تا چند ده نانو ثانیه) و با قدرت بالا (از چند مگاوات تاچند صد مگاوات) را ایجاد می کند. تولید این پالس های لیزری با استفاده از سوییچ کردن مداوم ایجاد می شود. که دسته ای از پرتوهای تکفام را به سمت نقطه ی مورد نظر یکدست کرده و بصورت نوسانی پالس های ایجاد شده را به آن نقطه ارسال می کند.

با استفاده از این روش میتوان لیزر هایی با شدت خیلی بیشتر تولید نمود. در واقع با پمپاژ مداوم، انرژی هر تپ لیزری بصورت متوالی افزایش می یابد. و می توان به انرژی ماکزیمم رسید.

دو نوع سوییچ کردن با این روش وجود دارد، اگر سویچ کردن سریع انجام گردد یک خروجی لیزر خیلی قوی خواهیم داشت. (یک تک پالس بسیار قدرتمند) و اگر سوییچ کردن به آرامی انجام گیرد خروجی دارای چند پالس با قدرت کمتر خواهد بود.

دستگاه هلیوس 3 (Helios III) جدیدترین تکنولوژی در لیزر Q switched Nd: YAG تولید کشور کره است.

دو نوع طول موج پالس های تولید شده توسط این دستگاه:1064 نانومتر و 532 نانومتر مربوط به رنگ های سیاه و آبی تیره است.

این دستگاه علاوه بر اینکه عملکرد فوق العاده در از بین بردن تاتو های تیره دارد. در پاک سازی لکه های پوستی ، جای سوختگی ها ، جای زخم و همچنین تیرگی های موضعی هم بسیار کارآمد می باشد.

عملکرد آن بدین صورت است که پالس بوجود آمده وارد پوست شده و در عمق های مختلف پوست رنگدانه ها را حل می کند. به عبارت دیگر با ذرات رنگی تاتو واکنش داده و در نهایت باعث نابودی بافت رنگی در لایه ی درم پوست می گردد. این ذرات ریز شده در آخر جذب بدن می شوند.

احتمال دارد مقداری از ذرات رنگی در عمق درم باقی بماند. ولی با این روش لایه ی سطحی اپیدرم که قابل مشاهده است ، بطور کامل از بین رفته و بی رنگ می شود.

در برخی موارد تاتو که عمق لایه های رنگی زیاد باشد یا در تاتو های خیلی قدیمی از بین بردن کامل تاتو با مشکل مواجه خواهد شد.

این دستگاه علاوه بر اینکه باعث از بین رفتن بافت رنگی می شود ، پوست را برای کلاژن سازی تحریک می کند و برای بین بردن کاهش التهاب و قرمزی و از بین بردن منافذ باز پوست ، موثر است. بیماران دارای آکنه از عملکرد این دستگاه بسیار راضی هستند.

از جمله فواید دستگاه

  • رفع خال ، آکنه ، جای زخم و تیرگی موضعی ، لک های مادرزادی و کک و مک
  • حذف انواع تاتو (تاتو های رنگی بدن ، ابرو و صورت)
  • جوانسازی پوست و رفع چین و چروک صورت
  • از بین بردن تیرگی دور چشم
  • درمان قارچ ناخن

بهترین پیشنهاد برای روشن کردن پوست در بعضی از ناحیه ها مانند کشاله ی ران، زیر بغل یا بیکینی استفاده از دستگاه کیوسوئیچ هلیوس است.

بافت رنگی زیر اپیدرم توسط لیزر از بین می رود و رنگ پوست را  تا چندین درجه روشن تر می کند . این دستگاه همچنین به علت تحریک کلاژن سازی پوست باعث از بین رفتن چین و چروک های سطحی و شاداب تر شدن پوست می شود.

  • مراقبت قبل از لیزر

سن، علت تاتو، بیماری های خاص از مواردی است که باید پیش از شروع لیزر با مراجعه کننده چک شود. زیرا ممکن است نیاز به رژیم غذایی خاصی باشد که توسط پزشک به بیمار توصیه می شود.

همانطور که می دانید تاتو های حرفه ای و قدیمی نیاز به تلاش بیشتری برای از بین بردن در پوست دارند نسبت به تاتو های آماتوری ساده.

  • مراقبت بعد از لیزر

بلافاصله بعد از لیزر کردن تاتو، روی آن پماد مخصوص مالیده شده و روی آن پوشانده می‌شود و این ناحیه باید تمیز نگه داشته شود. تا 48 ساعت پس از لیزر نباید از دارو و یا مواردی که پوست را تحریک می کند مانند هیدروکینون و لایه بردارها و … استفاده کرد.

تمامی توصیه‌هایی که بعد از جلسه‌ی لیزر، به شما می‌شود ، را جدی بگیرید .

مراجعه کننده می‌تواند روز بعد حمام کند اما یه هیچ عنوان نباید روی تاتوی خود را لیف بکشد. در صورت بروز زخم سطحی در ناحیه ی لیزر،  معمولا پس از 4 تا 5 روز از بین می رود.

این زخم ها نباید تحت هیچ شرایطی کنده شود زیرا ممکن است باعث بوجود آمدن لک دائمی شود. برای حداقل 6 هفته، ناحیه لیزر شده را باید از قرارگیری در معرض نور آفتاب  و نور‌های شدید (مانند سولاریوم ) حفظ کرد. و از ضد آفتاب های با اس پی اف  30 + استفاده کرد.

تتو

پاک کردن تتو و خالکوبی

برخی از عوارض یا مضرات استفاده از لیزر

ممکن است در اثر استفاده از این لیزر ، لک های سفید و خونریزی های بسیار خفیف ایجاد شود ،  این اثرات بین 7 تا 10 روز ادامه دارد و از بین می روند.

هیپوپیگمانتاسیون (تیرگی) شایع ترین عوارض جانبی مزمن درمان لیزر است. این خطر در افراد مبتلا به تیرگی پوست تحت درمان با لیزرهای QSR یا اکسانریت 4 است و در هر بیمار با توجه به تعداد جلسات درمان افزایش   می یابد.

در برخی موارد که در مواد تاتو فلزاتی نظیر آهن بکار برده شده باشد ممکن است با لیزر واکنش داده و رنگ بافت تیره تر شود. برای جلوگیری از این عارضه باید علاوه بر تعیین نوع تاتو در نقطه بسیار کوچکی از ناحیه تست انجام گیرد.

درصورتی که لیزر قادر به پاک کردن این نوع تاتو نباشد باید از روش جراحی  برای حذف ناحیه ی مورد نظر استفاده کرد. در برخی از موارد به علت نازکی پوست یا میزان شدت لیزر با توجه به طول موج لیزر ممکن است تاول در سطح پوست ایجاد شود. که برای جلوگیری از آن می توان از خنک کننده ها استفاده کرد.

به طور کلی برای به کاهش عوارض جانبی بایست حداقل یک ماه  فاصله بین جلسات لیزر در نظر گرفته شود. از آنتی سپتیک موضعی نیز می توان برای جلوگیری از عفونت استفاده کرد.

عکس العمل های آلرژیک

تاتو حاوی فلزات نمکی – جیوه (قرمز)، کادمیوم (زرد)، کروم (سبز) یا کبالت (آبی) – ممکن است به یک واکنش پوستی آلرژیک یا عکس آلرژی زده شود.

واکنش آلرژیک موضعی ، قبل از آن ممکن است با درمان لیزیک تشدید شود، که باعث ایجاد التهاب یا واکنش آلرژیک سیستمیک می شود.

خالکوبی باید با کورتیکواستروئیدها درمان شود و یک متخصص آلرژی مشورت شود. که در مرکز زیبایی لادن شما می توانید قبل از هر کاری با مشاورین ما تماس گرفته و با خیالی راحت درمان خود را شروع کنید. چرا که واکنش های آلرژیک همچنین می توانند با کورتیکواستروئیدهای موضعی یا اینترلویزیون درمان شوند.

با دستگاه کیوسوئیچ هلیوس 3 بیشتر آشنا شوید:

دستگاه از بین برنده لک و خالکوبی هلیوس ۳

لیزر کیوسوئیچ با بهره گیری از تکنیک پیش رفته  Q- Switched بهترین درمان برای ضایعات پیگمانته (انواع لک ها) و از بین بردن لکه های قهوه ای ناخواسته، لک های ناشی از پرتو خورشید یا جهت از بین بردن خال کوبی از پوست شما می باشد. این لیزر برای درمان و پاک کردن انواع تاتوهای رنگی، خالهای تیره مادرزادی (Nevus OTA) و کک مک و Lentigo مناسب است.

به مطلب بالا امتیاز دهید:
5/5
سوالاتی که درباره شاک ویو زیاد پرسیده می شود را در این مقاله بخوانید

سوالاتی که درباره شاک ویو زیاد پرسیده می شود را در این مقاله بخوانید

مرکز زیبایی لادن | مجله سلامت زیبایی | همه نکات شاک ویو سوالاتی که درباره شاک ویو زیاد پرسیده می شود

.
▫️ لاغری و رفع سلولیت با کویتیشن

😍یک روش غیرجراحی برای از بین بردن چربی‌های زائد، در سطوح مختلف بدن است. دستگاه کویتیشن با استفاده از امواج فراصوت باعث «کاهش چربی» و «قدرت کششی بالای پوست» می‌شود. این روش غیرتهاجمی و بدون درد برای هر دو گروه زن و مرد قابل استفاده است ‌.‌
💎مزایای استفاده از دستگاه کویتیشن:‌
• کاهش چین و چروک
• فرم دهی و سفت شدن پوست بدن
• کاهش حجم بافت‌های چربی
• دفع چربی و پاک‌سازی پوست
• رفع چربی‌های موضعی و سلولیت
• بهبود گردش خون و سیستم لنفاوی
• بهبود و رفع افتادگی در بدن و صورت‌

⁦♻️⁩کویتیشن برای درمان چه بخش‌هایی از بدن مناسب است؟
⁦♻️⁩برای ناحیه‌های دارای چربی موضعی که در برابر ورزش و رژیم غذایی لاغری مقاوم است مانند ران، شکم و بازوها مناسب است.

🖋️ارائه انواع رژیم های چاقی،لاغری،بارداری‌
.
طبق الگوریتم جدید اگه می خواید پست های کلینیک لادن بهتون نمایش داده بشه باید از این پست حمایت کنید ❤️🙏🏻
پس لطفاً این پست رو لایک و سیو کنید👍🏻
نظراتتون برامون خیلی مهمه تو کامنت برامون بنویسید 📝
و برای دوستاتون بفرستید📤
.
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#ترفند_لاغری #تناسب_اندام #رژیم_غذایی #لاغری_تضمینی #کویتیشن #لاغری_سریع #ورزش_لاغری #رفع_سلولیت #کارشناس_تغذیه #سلولیت_ران #سلولیت
...

.
▫️ دلایل بوجودآمدن سلولیت‌ و درمان آن‌
⁦❣️⁩تحرک و ورزش نکردن: تحرک و ورزش باعث بهبود خون‌رسانی به بافت چربی زیر پوستی و سوخت و ساز بهتر چربی‌ها می‌شود.‌
❣️⁩وراثت: بدین معنی که اگر مادر شما سلولیت دارد شما هم احتمالا”‌ این فرورفتگی‌های بد شکل را در اندام‌های خود خواهید یافت.‌
⁦❣️⁩نوشیدن ناکافی آب: توصیه می‌شود روزانه شش تا هشت لیوان آب بنوشید.‌
⁦❣️⁩خوردن غذا‌های چرب و ناسالم از نظر تغذیه‌ای‌
❣️⁩سیگار کشیدن‌
❣️⁩جریان ناکافی سیستم لنفاوی‌
❣️⁩جریان ناکافی خون در ناحیه زیر پوستی‌
❣️⁩اضافه وزن‌
⁦❣️⁩برخی از آلرژی‌های غذایی‌
❣️⁩پیروی از رژیم‌های غلط غذایی به منظور لاغر شدن

درمان سلولیت‌
💟 از جدیدترین تکنیک های درمان سلولیت، کاهش سایز و لاغری موضعی استفاده از دستگاه LPG است. ‌
💟 دستگاه RF علاوه بر لاغری موضعی قادر به ایجاد گرمایش و کشش پوست جهت از بین بردن سلولیت و تقویت جریان خون نیز می باشد.‌
💟 برخی از توده های چربی تشکیل شده در بدن از طریق ورزش و رژیم های غذایی از بین نمی روند. دستگاه شاک ویو به عنوان یک روش بروز برای پیکر تراشی و درمان چاقی های موضعی استفاده میشود.‌
💟 کویتیشن روش سریع حذف چربی است. زیرا نه تنها باعث از بین رفتن چربی ها می شود، بلکه می تواند فرمی دلخواه به آن ها بدهد.‌‌
.
طبق الگوریتم جدید اگه می خواید پست های کلینیک لادن بهتون نمایش داده بشه باید از این پست حمایت کنید ❤️🙏🏻
پس لطفاً این پست رو لایک و سیو کنید👍🏻
نظراتتون برامون خیلی مهمه تو کامنت برامون بنویسید 📝
و برای دوستاتون بفرستید📤
.
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#کویتیشن #آر_اف #ال_پی_جی #شاک_ویو #رفع_سلولیت #سلولیت_ران #پیکرتراشی #لیپوساکشن #کلینیک_زیبایی #لاغری_شکم_پهلو #سلولیت_پا #مرکز_زیبایی_لادن
...

▫️معجزه کویتیشن کاهش وزن، جوانسازی، لیفت پوست‌‌

💟در روش کاهش وزن کویتیشن، با استفاده از امواج اولتراسوند، نواحی مختلف بدن هدف قرار گرفته و سلول های چربی در این مناطق کاهش و یا حذف داده میشوند. روش کویتیشن علاوه بر رفع چربی های زائد باعث جوانسازی و قدرت کششی بالای پوست می شود.‌
🌸این روش که با استفاده از امواج کوتاه رادیویی صورت می گیرد و سبب شکل گیری پوست، سوزاندن چربی و رفع سلولیت می شود. انرژی به کار رفته در این روش، لایه های عمیق پوست را تحت تاثیر قرار می دهد و مایعی که از سلول های چربی خارج می شود به راحتی از طریق سیستم های لنفاوی و ادراری از بدن خارج می شود.‌‌
⁦❤️⁩چربی ها معمولا در سلول های خاصی ذخیره می شود و در درمان به روش کویتیشن با استفاده از امواجی با فرکانس پایین این سلول های چربی شکسته شده و تخلیه می شوند.‌‌
.
.
طبق الگوریتم جدید اگه می خواید پست های کلینیک لادن بهتون نمایش داده بشه باید از این پست حمایت کنید ❤️🙏🏻
پس لطفاً این پست رو لایک و سیو کنید👍🏻
نظراتتون برامون خیلی مهمه تو کامنت برامون بنویسید 📝
و برای دوستاتون بفرستید📤
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#cavitation #health #لاغری_شکم_پهلو #لاغری_با_رژیم #لاغری_ران #لیفت_شکم #لیفت_غبغب #کویتیشن #کویتیشن_لاغری #سلامت #سلامتی_لاغری #لاغری_با_دستگاه
...

.
.

‌▫️ تخفیف بزرگ لاغری با RF

💜 لاغری با آراف ، یک روش درمان غیر تهاجمی است که برای تغییر شکل لایه‌های زیرین پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد.‌
💢 در این روش با استفاده از دستگاهی پیشرفته چربی ها را به صورت عمیق و موضعی از بین می بریم علاوه بر آن از RF می‌توان در درمان سلولیت نیز استفاده کرد.‌
💢روش‌های تهاجمی که عمدتاً بر لایه‌های سطحی پوست تاثیر دارد، امواج رادیوفرکوئنسی RF عمدتاً بر لایه‌های عمیق‌تر پوست همچون درم تاثیر گذاشته و بر لایه‌های بالای پوست(اپیدرم) تاثیر خاصی ندارند.‌‌
💯کاهش سایز موضعی درنواحی مختلفی مانند:
⦁ ناحیه بالای بازو
⦁ شکم و پهلو
⦁ لاغری موضعی ران
⦁ باسن
⦁ لگن
⦁ زانوها
⦁ ساق پا
⦁ قوزک
⦁ سینه مردان‌
✨از این دستگاه برای رفع چربی صورت و گردن نیز استفاده می‌شود که تکنیک‌های لیفتینگ یا بالاکشیدن،تایتنیگ یا سفت کردن و جوانسازی به ویژه برای رفع غبغب را نیز شامل می‌شود.‌
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#آراف #لاغری_موضعی #تخفیف_ویژه #لاغری_بازو #رفع_سلولیت #رفع_غبغب #سلولیت #چاقی_شکم #لاغری_ران #کلینیک_لاغری #کویتیشن #سلولیت_باسن
...

.
.
▫️ معجزه LPG بعد از لیپوماتیک
‌‌
💎دستگاه LPG که از جدیدترین تکنیک های درمان سلولیت و کاهش سایز و لاغری موضعی است، در مناطق مختلف پوست کاربرد دارد.‌
💜 لیپوماساژ توسط این دستگاه غیر تهاجمی بوده و نیاز به بی هوشی ندارد. این دستگاه با استفاده از یک موتور مخصوص باعث ایجاد مکش قابل تنظیم در شدت و فرکانس می شود که با دو غلطک باعث کشیده شدن پوست می شود.‌
💟ران
💟باسن
💟اطراف لگن
💟سلولیت پهلو
💟پوست شل و افتاده
💟چاقی موضعی تمام ناحیه‌های بدن‌
❤️❤️❤️❤️❤️❤️‌
⁦❤️⁩این پست را لطفاً لایک و ذخیره کنید و برای دوستانتون بفرستید و نظرات خود را بپرسید🌸‌
🙏🙏🙏🙏
🌸 مرکز زیبایی لادن 🌸

‌💟🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
________‌
#لاغری_شکم_پهلو #لیپوماتیک #لیپوماتیک_شکم #لاغری_تضمینی #لاغریموضعی #چربی_شکم #چربی_پهلو #ال_پی_جی #آراف #کویتیشن #کلینیک_لاغری #مرکز_زیبایی_لادن
...

.
.
 ▫️خبرای خوب و امکانات فوق‌العاده 👇

سلام به همراهان همیشگی مرکز زیبایی لادن، تمام تلاش تیم ما ارائه بهترین و بروزترین خدمات به صورت کاملا حرفه ای به شما عزیزان مي باشد.‌
🔻 بخش های خدماتی مرکز زیبایی لادن :
-جدید ترین ، بهداشتی ترین و کم درد ترین دستگاه لیزر موهای زائد
به همراه کابین دوش اختصاصی برای هر مراجعه کننده
-کارشناس تغذیه به همراه دستگاه آناليز بدن
🔴-پزشكان متخصص پوست ، مو و لیزر
🔴-خدمات کامل لاغری شامل:
🔴-دستگاه LPG
🔴-دستگاه کویتیشن(Cavitation)
🔴-دستگاه شاک وِیو (درمان سلولیت)
🔴-دستگاه آر اف
🔴-خدمات کامل جوان سازی و فيشال و مراقبت از پوست
🔴- هايفو با دستگاه اولترا آمريكا
🔴- ميكروپيگمنتيشن(ابرو، چشم، لب)
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#لیزر #پروتکل_بهداشتی #تخفیف_ویژه #تخفیف_لیزر #روزمرد #روزپدر #کویتیشن #لاغری_شکم_پهلو #لاغری_موضعی #کلینیک_زیبایی #کلینیکزیبایی #مرکز_لیزر #لاغری_شکم #لیزر_مو_زائد #آراف #فیشیال #ماساژ_درمانی #لیفت_نخ #بوتاکس_صورت #میکروپیگمنتیشن_ابرو #تزریق_فیلر
...

.
.
🍃🌸مرکز زیبایی لادن🌸🍃

سلام عزیزای دلم روز بارونیتون بخیر و شادی🌧
مرکز زیبایی لادن با حفظ تمام پروتکل های بهداشتی ، در تمام حوزه لاغری و لیزر و زیبایی صورت فیشیال ،هایفوتراپی میکرونیدلینگ، مزوتراپی و بوتاکس و فیلر و پروفایلو و لاغری با کویتیشن ، شاک ویو ، RF ، LPG ، کرایولیپولیز و لیزرموهای زائد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .
همه خدمات هم برای آقایان و هم برای بانوان انجام می شود .
.
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
▫️جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#مرکززیبایی_لادن #لیزر#لاغری #رژیم_لاغری #رژیم_غذایی #لیزرمو #کویتیشن #فیشیال_صورت #فیشیال #فیشیال_vip #بوتاکس #کرایولیپولیز #پروفایلو #فیلر #ژل_لب #میکروبلیدینگ #میکرودرم #میکرونیدلینگ #میکروپیگمنتیشن #شاک_ویو #جوانسازی #مزوتراپی #مزوتراپی_مو
...

.
.
😱حتمااااااااااااا کپشن رو بخونید 😱
.
🎉🔥قرعه کشی جذاب و هیجانی کلینیک لادن به مناسبت روز مادر 🔥🎉

🎁 این مسابقه 10 تا برنده خوش شانس داره :
نفر اول و دوم 50% تخفیف لیزر
نفر سوم و چهارم 30% تخفیف لیزر
نفر پنجم و ششم 20% تخفیف لیزر
نفر هفتم تا دهم 20% تخفیف خدمات لاغری
.
🎁 شرایط قرعه کشی :
1- پیج @ladanrahnama_beauty رو فالو کنید .
2- این پست رو لایک کنید .
3- دوستاتونو تگ کنید .
👈🏻 کامنت بیشتر ، شانس بیشتر👉🏻
.
⏱مهلت شرکت در مسابقه تا فردا 15 بهمن ساعت 15

💜زمان قرعه کشی : روز مادر ساعت 16💜
.
#مسابقه #مسابقه_اینستاگرامی #قرعه_کشی #قرعه_کشی_اینستاگرامی #لیزرمو #لیزرآقایان #لیزرموزائد #تخفیف_لیزر #تخفیف_ویژه #لاغری_شکم_پهلو #لاغری_سریع_آسان #لاغری_موضعی #هایفو #lpg #rf #کویتیشن #لاغری #روزمادر #روززن #مادر
...

سوختگی پوست شکل‌های مختلفی داره و قطعاً برای درمان عمومی یا از بین بردن جای زخم اون لازمه که کارهای متفاوتی را انجام بدیم.
در این پست با انواع این درمان‌ها آشنا میشیم:
۱. تزریق استروئید درد رو کاهش میده و اندازه زخم رو هم کمتر میکنه
۲. درمان با لیزر هم میتونه قرمزی رو کاهش بده، درد رو کمتر بکنه و سفتی پوست رو در محل سوختگی از بین ببره
۳. جراحی هم با برداشتن قسمت آسیب دیده پوست برای از بین بردن جای زخم حاصل از سوختگی کار آمده
۴. استفاده از ژل آلوورا هم البته یه درمان طبیعی محسوب می‌شه
۵. نوشیدن آب زیاد و استفاده از غذاهای حاوی آنتی اکسیدان هم بسیار موثره

البته قبل از هر چیز یادتون باشه که پیشگیری خیلی بهتر از درمانه. به همین دلیل اگه یک وقتی پوستتون دچار سوختگی شد باید سریعاً برخی کارهای پیشگیرانه رو انجام بدین تا به زخم شدن منجر نشه:
۱. دستتون رو سریعاً زیر شیر آب ولرم بگیرید
۲. روی سوختگی روغن آنتی بیوتیک بمالید
۳. روی جای سوختگی رو با گازی که به زخم نمی‌چسبه بپوشونید
۴. اگه زخم‌تون به جای خوب شدن قرمز شد به پزشک مراجعه کنید
.
🌺 مرکز زیبایی لادن 🌺
این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد.
.
.
. .
.
.
برای رزرو خدمات و اطلاعات بیشتر با شماره های زیرتماس بگیرید.
☎ ٢٦١١٨٩٠٩-٠٢١
☎ ٠٩٣٣١٧٢١٣٢٦ .
.
#توصیه_سلامت #سوختگی_پوست #مرکز_زیبایی_لادن #پاسداران #رژیم #رژیم_لاغری #مشاورتغذیه #کاهش_وزن #زیبایی #لیزر #لاغری #پوست #لیزر_مو #لاغری_شکم #سالن #سلامتی #کویتیشن #جوانسازی #فیشیال
#laser #laserhairremoval #thin #health #healthylifestyle #cavitation #lpg
...

خبر خوبی داریم برای اون دسته از عزیزانی که امکان مراجعه حضوری جهت مشاوره تغذیه و گرفتن رژیم غذایی را ندارند... ✨ .
. 🌺 مرکز زیبایی لادن 🌺
این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد.
.
.
. .
.
.
برای رزرو خدمات و اطلاعات بیشتر با شماره های زیرتماس بگیرید.
☎️ ٢٦١١٨٩٠٩-٠٢١
☎️ ٠٩٣٣١٧٢١٣٢٦ .
.
#مرکز_زیبایی_لادن #پاسداران #رژیم #رژیم_آنلاین #مشاورتغذیه #کاهش_وزن #رژیم_آنلاین_و_غیر_حضوری #لیزر #لاغری #پوست #لیزر_مو #لاغری_شکم #سالن #سلامتی #کویتیشن #جوانسازی #فیشیال #skincare #skin #laser #laserhairremoval #thin #health #healthylifestyle #cavitation #lpg #body #bodytransformation
...

یه خبر خیلی خوب برای شما همراهان عزیز مرکز زیبایی لادن
.
.
#چالش_لباس_شب_عید
.
.
لباسی که دوست دارید شب عید بپوشید ولی براتون کوچیکه را تهیه کنید
علاوه بر اینکه لباسی که گرفتید اندازتون میشه، از ما هم جایزه میگیرید🎉🎉🎁🎁 .
.
شرایط شرکت در این چالش:
ابتدا عکس لباستون رو برای ما بفرستید
شما در لیست ثبت نام قرار میگیرید
و از مرکز ما باهاتون تماس گرفته میشه
.
.
. .
🌺 مرکز زیبایی لادن 🌺
این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد.
.
.
. .
.
.
برای رزرو خدمات و اطلاعات بیشتر با شماره های زیرتماس بگیرید.
☎️ ٢٦١١٨٩٠٩-٠٢١
☎️ ٠٩٣٣١٧٢١٣٢٦ .
.
#چالش_لاغری #جایزه #برنده #لباس #مرکز_زیبایی_لادن #پاسداران #رژیم #رژیم_لاغری #مشاورتغذیه #کاهش_وزن #زیبایی #لیزر #لاغری #پوست #لیزر_مو #لاغری_شکم #سالن #سلامتی #کویتیشن #جوانسازی #فیشیال
#laser #laserhairremoval #thin #healthylifestyle #cavitation #lpg
...

🌱توصیه سلامت🌱
.
اشتباهات رایج در مصرف روغن های مفید
.
پست را ورق بزنید
.
. .
🌺 مرکز زیبایی لادن 🌺
این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد.
.
.
. .
.
.
برای رزرو خدمات و اطلاعات بیشتر با شماره های زیرتماس بگیرید.
☎️ ٢٦١١٨٩٠٩-٠٢١
☎️ ٠٩٣٣١٧٢١٣٢٦ .
.
#مرکز_زیبایی_لادن #پاسداران #رژیم #رژیم_لاغری #مشاورتغذیه #کاهش_وزن #زیبایی #لیزر #لاغری #پوست #لیزر_مو #لاغری_شکم #سالن #سلامتی #کویتیشن #جوانسازی #فیشیال #skincare #skin #laser #laserhairremoval #thin #health #healthylifestyle #cavitation #lpg #body #bodytransformation
...

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست