d-actor_ultra_photo

دستگاه جوانسازی و لیفت دابلو هایفو Hironic کره جنوبی

Hironic logo

کاربرد دستگاه

  •  جوان سازی و لیفتینگ پوست.
  • افزایش قوام  پوست.
  • از بین بردن چین و چروک ریز، نظیر چروکهای ظریف اطراف چشمها و زیر چانه ها.
  • بالا کشیدن ابروها
  •  رفع افتادگی پلکها از طریق بالا کشیدن عضله پیشانی.
  • رفع افتادگی گردن
  • رفع افتادگی ناحیه تحتانی صورت.
doublo-S-1-1

عملکرد

این روش با ایجاد یک ناحیه انعقاد حرارتی در لایه ی زیر پوست، پیری پوست را ترمیم می کند. درجه حرارتی که توسط امواج هایفو ایجاد می شود برای پوست هیچ آسیبی نمی رساند. هایفو دابلو  در لایه هایی که تحت تاثیر این حرارت قرار گرفته اند، ساختار مولکولی کلاژن در اطراف سلول ها را تغییر می دهد. مولکول کلاژن به صورت زنجیره های کوچک و با طول های متفاوت در پوست وجود دارند. که در اثر این گرما، ساختارشان تجزیه شده و مولکول هایی با بار منفی را  آزاد می کنند که PH محیط را تغییر داده و سلولها را وادار به تولید کلاژن های جدید به منظور ترمیم پوست حرارت دیده می کند. با این تکنیک کلاژن های جدید غشاء میانی پوست را پر می کنند و باعث سفت شدن پوست می شوند. این در حالی است پوست شما بدون نیاز به مواد غیر طبیعی و تزریقی با تکنولوژی جدید جوانسازی سفت میشود. دستگاه دابلو که اصلی ترین مزیت آن کمترین آسیب رسانی به پوست می باشد هیچ نوع سوختگی و یا لکی ایجاد نخواهد کرد لیفتینگ پوست با این روش بیشتر از سایر روشها می باشد و شما می توانید لیفت صورت را بعد از اتمام جلسه احساس کنید.

نتیجه گیری

بدون عمل جراحی ظاهری جوان به دست آورید. این جمله، جمله ای است که شاید برای بسیاری از افراد غیر قابل باور باشد. اما در عمل دیده شده، استفاده از دستگاه های زیبایی که معمولاً تهاجمی نمی باشند، کارایی بسیار منحصر به فردی را بر روی پوست شما داشته است.

لذا کلینیک زیبایی لادن با استفاده از دستگاه هایفو دابلو اس، یک تکنیک غیر تهاجمی را برای جوانسازی صورت و گردن به شما ارائه می دهد. این دستگاه با امواج اولتراسوند با شدت بالا کار می کند. 

امواج اولتراسوند کاملا ایمن بوده و هیچ گونه خطری برای شما ندارد. لذا این امواج در زیر پوست برای گرم کردن و تحریک کلاژن مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه هایفو دابلو اس بافت های زیرین را محکم می کند و همین موضوع باعث شفافیت و زیبایی پوست در نواحی صورت و گردن می شود.
این درمان کاملاً ساده و راحت است و نیاز به هیچگونه آرام بخشی در هنگام درمان نیست. برای استفاده از آن فقط کافی است سی دقیقه تحمل نمایید تا در جلسات مختلف، نتایج آن را مشاهده کنید.

مقالات مرتبط

مقالات مرتبط با موضوع لیزر را در پایین مشاهده نمایید تا به سوالات احتمالی شما پاسخ دهیم:

دستگاه ها و تجهیزات دیگر ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست