gp photo site

دستگاه کویتیشن Genera Project ایتالیا

gp_logo

کاربرد دستگاه

  • Located Fat Tissue
  • Cellulite
  • Tightening
  • Lymph Nodes Opering
  • Lymph Drainage Massage

 

Cavitation

مزایای هندپیس MED CONTOUR نسبت به هندپیس‌های مسطح
1. ایمن بودن: یکی از مهمترین مزیت های این تکنولوژی ایمن بودن آن است. در هندپیس های مسطح که تمامی دستگاه‌ها موجود از آن استفاده می‌کنند موج اولتراسوند علاوه بر بافت چربی، تمامی بافت‌های مجاور نیز تابیده می‌شود و در نتیجه می‌تواند عوارض جانبی غیرقابل جبران را در بافت‌های دیگر به وجود آورد در حالیکه در هندپیس دستگاه MED CONTOUR با توجه به تکنولوژی منحصر به فرد آن که مکش در میان دو ترانسدیوسر تعبیه شده، ابتدا بافت چربی تحت درمان به داخل هندپیس کشیده شده و سپس ترانسدیوسر ها امواج را تنها به بافت چربی اعمال می‌کنند و به سایر بافت ها آسیبی نمی‌رسد.
2. قابلیت تغییر عمق نفوذ امواج: در این دستگاه علاوه بر تغییر توان خروجی ‌می‌توان فرکانس امواج صوتی را از 20KHz تا 60KHz تغییر داد و با تغییر فرکانس می‌توان عمق نفوذ را به راحتی تعیین نمود و در نتیجه در افراد مختلف با میزان چاقی متفاوت بهترین فرکانس را انتخاب نمود. این در حالی است که در اکثر دستگاه‌ها فرکانس خروجی دستگاه ثابت می‌باشد و تنها به وسیله تغییر توان می‌توان به میزان کم، عمق نفوذ امواج را تغییرداد.

3. تاثیر فوق‌العاده: به دلیل تکنولوژی به کار رفته در متمرکز کردن انرژی و عدم تاثیر بر بافت های مجاور، توان دستگاه را تا بیش از 75 وات می‌توان افزایش داد.
4. درناژ لنفاوی: جهت افزایش اثر درمانی کویتیشن نیاز به باز نمودن راه‌های غدد لنفاوی جهت تخلیه بهتر چربی‌های آزاد شده می‌باشد از این رو کمپانی GP به سیستم درناژ لنفاوی را در دستگاه MED CONTOUR تعبیه نموده است تا پزشک را از خرید دستگاهی جداگانه به این منظور بی نیاز سازد. از هندپیس این سیستم به منظور باز کردن گره‌‌های لنفی و ماساژ لنفاوی استفاده می‌شود. تری‌گلیسرید‌های آزاد شده از غشای سلول توسط سیستم لنفی جمع شده و به گره های لنفی رفته و این طریق از بدن خارج می‌شود با این هندپیس گره های لنفاوی قبل از شروع درمان باز شده و پس از انجام درمان با ماساژ لنفی این مواد آزاد شده توسط این هندپیس به سمت گره های لنفی می‌روند.

5. Sweep mode: از این مد منحصر به فرد به منظور جلوگیری از افتادگی پوست در حین درمان استفاده می‌شود. در این مد دستگاه فرکانس مادوله را از 20 تا 60 کیلوهرتز به صورت مستمر تغییر می‌دهد.

توضیحی کوتاه راجع به کویتیشن

MED CONTOUR دستگاهی کاملا ایمن با تکنولوژی برتر در درمان چاقی با حجم‌های متفاوت است. این دستگاه با استفاده از هندپیس انحصاری خود که patent کمپانی GP است، درمانی موثر، ایمن، کنترل شده و قابل مشاهده بعد از هر جلسه درمان را فراهم می‌کند. هندپیس کویتیشن این دستگاه دارای دو ترانسدیوسر است که حفره ای به منظور مکش در بین این دو تعبیه شده است. وکیوم ایجاد شده در داخل حفره باعث مکش بافت چربی به داخل هندپیس شده و بافت چربی را در بین دو ترانسدیوسر قرار می‌دهد. این دو ترانسدیوسر با زاویه 135 درجه نسبت به هم موج اولتراسوند را به صورت متمرکز به بافت موردنظر اعمال می‌کنند و بدون آسیب به بافت‌های مجاور درمانی کارا و ایمن را ارائه می‌دهد.

MED CONTOUR دستگاهی کاملا ایمن با تکنولوژی برتر در درمان چاقی با حجم‌های متفاوت است. این دستگاه با استفاده از هندپیس انحصاری خود که patent کمپانی GP است، درمانی موثر، ایمن، کنترل شده و قابل مشاهده بعد از هر جلسه درمان را فراهم می‌کند. هندپیس کویتیشن این دستگاه دارای دو ترانسدیوسر است که حفره ای به منظور مکش در بین این دو تعبیه شده است وکیوم ایجاد شده در داخل حفره باعث مکش بافت چربی به داخل هندپیس شده و بافت چربی را در بین دو ترانسدیوسر قرار می‌دهد. این دو ترانسدیوسر با زاویه 135 درجه نسبت به هم موج اولتراسوند را به صورت متمرکز به بافت مورد نظر اعمال می‌کنند و بدون آسیب به بافت‌های مجاور درمانی کارا و ایمن را اراده می دهد.

مقالات مرتبط

مقالات مرتبط با موضوع لیزر را در پایین مشاهده نمایید تا به سوالات احتمالی شما پاسخ دهیم:

دستگاه ها و تجهیزات دیگر ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست