مرکز زیبایی لادن | مجله سلامت زیبایی | لیزر موهای زائد در بارداری

لیزر موهای زائد در بارداری

hair removal in pregnancy

موقعیت های خاصی وجود دارد که باعث می شود شما از انجام لیزر منصرف شوید، بله ، لیزر موهای زائد در بارداری (Laser Hair Removal in Pregnancy) یکی از آنهاست. البته در بیشتر موارد ، لیزر موهای زائد در مرکز زیبایی لادن کاملاً بی خطر بوده و عوارض جانبی ایجاد نمی کند. با این حال با ما باشید تا در این باره بیشتر اطلاعات کسب کنید.

لیزر موهای زائد در دوران بارداری

بسیاری از مراجعین مرکز زیبایی لادن با ما می‌گویند که در دوران بارداری، میزان موهای بدن نه تنها روی پاها ، کشاله ران و زیر بغل بلکه روی صورت نیز نسبت به قبل زیادتر شده است. ما این افزایش رشد موهای زائد در نواحی مختلف بانوان را هیرسوتیسم (Hirsutism) می‌نامیم. خوشبختانه ، این مسئله پس از اتمام دوران بارداری ناپدید می شود ، زیرا این مسئله اساساً به دلیل افزایش سطح پروژسترون است.

با این حال یکی از شایع ترین شبهات این است که آیا می‌توانیم جلسات لیزر موهای زائد خود را ادامه دهید یا حتی آنها را شروع کنید ، قبل از هر چیزی باید به اهمیت مراجعه به مراکز لیزر تحت نظارت پزشک اشاره کنم و نه اینکه مرکز رفع مو یا یک متخصص زیبایی ، مرکز زیبایی لادن از یک تیم پزشکی با تجربه برخوردار است ، که آنچه را که اکنون می خواهم به طور خلاصه بیان کنم ، از جمله توصیه‌های این عزیزان است..

آیا لیزر موهای زائد در بارداری خطرناک است؟

عدم وجود مطالعاتی که ایمنی پزشکی لیزرها در دوران بارداری را ارزیابی کرده است ، باعث شده تا انجمنهای مختلف پزشکی مراجعین را از انجام لیزر موهای زائد در بارداری منع کنند

بنابراین ، ما نیز در مرکز زیبایی لادن مراجعین را از انجام لیزر موهای زائد در دوران بارداری منع می‌کنیم . در حقیقت ، در اولین مراجعه به مرکز زیبایی لادن ، ارزیابی از شما انجام می شود ، تاریخچه پزشکی شما بررسی می‌شود و یک معاینه کوتاه انجام می پذیرد تا پزشکان مرکز زیبایی لادن از ویژگی های پوست و مو شما آگاه شوند. در اینجا هر دو ضخامت مو ، رنگ و مراحل رشد مورد بررسی قرار خواهد گرفت. علاوه بر این ، بسته به نیاز مراجعه کننده و ناحیه ای که باید لیزر شود ، موثرترین روش توصیه خواهد شد.

متخصصین باتجربه مرکز زیبایی لادن خوشحال می شوند به هر گونه سوال شما درباره ابهامات و موارد منع مصرف لیزر موهای زائد در هر مورد جداگانه پاسخ دهند.

“من قبلا لیزر کردم اما هم اکنون باردار هستم”

اگرچه این یک مورد خیلی متداول نیست ، اما یکی از سؤالات متداول در مورد لیزر موهای زائد در بارداری در اینترنت است. اگر این مطلب را می خوانید و با این مشکل مواجه هستید ، اول از همه آرام باشید.

همانطور که گفتیم ، هیچ مطالعه بالینی وجود ندارد که نشان دهد لیزر موهای زائد برای زنان باردار مضر است و یا برای جنین مشکلاتی به وجود می‌آورد ، زیرا طول نور لیزر در سطح پوست عمل می کند ، حداکثر تا حدود پنج میلی متر. بنابراین ، بسیار نادر می‌باشد که روی رشد جنین تاثیر می گذارد ، به خصوص اگر زن در هفته های اول بارداری خود قرار داشته باشد.

عوارض لیزر موهای زائد در بارداری

دلیل اصلی که لیزر موهای زائد در بارداری توصیه نمی شود این است که در این دوره ، خانم ها تغییرات هورمونی قوی را تجربه می کنند که در هر فرد متفاوت است. این می تواند باعث شود که لیزر باعث بهبود تقویت آلرژ‌ی‌های پوستی یا لکه های پوستی شوند. علاوه بر این ، ممکن است زخم ، فشار خون بالا یا فولیکولیت (Folliculitis) ایجاد شود.

از طرف دیگر ، زنانی هستند که در دوران بارداری دچار هیرسوتیسم (Hirsutism) می شوند، به این صورت که در مناطقی که قبلا مو وجود نداشت حال در زمان بارداری شاهد رشد مو در این نواحی هستند. اگرچه معمولاً بعد از بارداری تقریبا در تمام افراد از بین می رود. در حالی که برخی از زنان باردار نیز با کندی در رشد مو مواجه می‌شوند.

روش جایگزین

با بروز هیرسوتیسم شما می‌توانید نواحی که مو به تازگی پدیدار شده ، یا نواحی عادی مانند پاها ، کشاله ران یا زیر بغل را اصلاح کنید . استفاده از کرم های موبر و موم نیز توصیه نمی شود. از آنجا که این روش های رفع مو هنگام ترکیب با هورمونهای حاملگی می توانند باعث ایجاد واکنشهای آلرژیک نیز شوند. علاوه بر این ، با حساس تر شدن پوست ، این تکنیک ها می توانند دردناکتر باشند یا باعث لک شدن پوست شوند. بنابراین در این نه ماه ، اصلاح می تواند راحت ترین و ایمن ترین روش برای رفع موها باشد.

لیزر موهای زائد در زمان شیردهی

اگر مادر تصمیم به شیر دادن به نوزاد خود گرفت ، باید بداند که در دوران شیردهی ممکن است هورمون هایی که در دوران بارداری وجود داشته اند یا سایر هورمون ها همچنان فعال باشند و برای تولید شیر عمل کنند. بنابراین ، ممکن است هنوز رشد نامنظم یا بیش از حد مو وجود داشته باشد ، که پس از اتمام شیردهی می تواند به پایان برسد.

با این وجود ، در برخی مراکز زیبایی، لیزر موهای زائد بدن را در هنگام شیردهی در هیچ ناحیه ای از بدن توصیه نمی کنند و برخی دیگر از مراکز زیبایی لیزر را فقط در مناطقی مانند زیر بغل یا قفسه سینه ،توصیه نمی‌کنند. بنابراین ، بهترین تصمیم این است که با پزشک یا متخصص طب زیبایی مشورت کنید.

آیا ممکن است لیزر موهای زائد باعث آسیب نوزاد شود؟

در اصل ، لیزر موهای زائد در بارداری هیچ آسیبی در شکل گیری و رشد جنین ایجاد نمی کند ، زیرا این ماده فقط روی سطحی ترین لایه های پوست عمل می کند و تاثیری در رشد جنین ندارد. لیزرهای مورد استفاده برای حذف موهای زائد بین حداکثر 4/4 تا 5 میلی متر به پوست نفوذ می کنند و تاثیرگذاری روی جنین در این شرایط را بسیار دشوار می کند. اما همچنان به علت عدم وجود تحقیقات کافی توصیه مرکز زیبایی لادن عدم انجام لیزر موهای زائد در دوران بارداری است.

لیزر موهای زائد در زمان بارداری از نظر WHO

آنچه سازمان بهداشت جهانی (World Health Organization: WHO) اذعان دارد این است که در دوران بارداری ، از مصرف داروها و درمان های اکتشافی و آزمایشات اضافی باید تا حد ممکن اجتناب شود.

یکی دیگر از دلایلی که پزشکان مرکز زیبایی لادن لیزر موهای زائد در بارداری را توصیه نمی‌کنند این است که قرار گرفتن در معرض هر نوع نور در دوران بارداری می تواند به دلیل تغییرات چشمگیر هورمونی باعث بروز واکنش های پوستی از نظر حساسیت و لکه های پوستی شود. به همان روشی که کرم های موبر و موم نیز باعث این عوارض می‌شود.

سوالات متداول (FAQ)

در ادامه به برخی از سوالات رایج مراجعین پاسخ می‌دهیم.

آیا لیزر موهای زائد در بارداری ضرر دارد؟

مطمئناً همانطور که اشاره شد و شما می‌دانید که بارداری باعث ایجاد تغییرات هورمونی می شود که روی پوست و مو تاثیر می گذارد. به همین دلیل است که برای خانم های باردار نیز معمول است که شاهد مثلا رشد مو در ناحیه شکم باشند و به لیزر موهای زائد فکر کنند. لیزر موهای زائد در بارداری شامل فاکتورهای خاصی می‌شود که حتما باید در نظر گرفته شود.

نباید از این امر غافل باشیم که تغییرات هورمونی زنان باردار باعث کندی رشد آنارشیک مو می شود. سطح بالای پروژسترون باعث می شود مو بسیار آهسته رشد کند یا در مناطقی که قبلاً وجود نداشتند ظاهر شود.

در مرکز زیبایی لادن، به عنوان یک مرکز انجام خدمات لیزر تحت نظارت پزشک ، ما به هیچ وجه لیزر موهای زائد در بارداری را توصیه نمی کنیم و اگر بتوانیم لیزر را برای مراجعه کننده انجام دهیم ، فقط با مجوز پزشکی و بعد از 13 هفته از زمان حاملگی و فقط در مناطقی که مستقیماً به شکم درگیر نباشد انجام می‌شود.

بنابراین لیزر موهای زائد در بارداری ضرر دارد

پاسخ خیر است ، مسئله اصلی امنیت است. لیزر موهای زائد در میان روشهای زیبایی ، هنوز روشی بسیار جدید است. لیزر از سال 1998 برای موهای زائد به طور موثری مورد استفاده قرار گرفت. گرچه مطالعات بسیاری در مورد جنبه های رفع موهای زائد توسط لیزر انجام شده است ، اما مطالعه دقیقی در مورد لیزر موهای زائد در بارداری انجام نشده و هنوز پاسخ قطعی در مورد درسا یا غلط بودن این روش ارائه نشده است. اگر شما قرار است به زودی مادر شوید، همیشه توصیه می شود که به عنوان احتیاط منتظر بمانید.

اما مراقب باشید ، این فرضیه که متوقف کردن درمان با لیزر در دوران بارداری ، در فرایند درمان شما اختلال ایجاد می‌کند، کاملا غلط است. بعد از طی کردن دوران بارداری ، می توانید بدون هیچ مشکلی با لیزر موهای خود ادامه دهید و پیشرفت های انجام شده از نظر رفع مو همچنان قابل رویت هستند. هنگامی که فولیکول مو از بین برود ، مو دوباره رشد نمی کند. اگرچه هیچ کاری برای جلوگیری از درمان های لیزر موهای زائد در دوران بارداری وجود ندارد ، اما بیشتر توصیه می کنند که این روش را تا زمان تولد نوزاد متوقف کنید.

سخن آخر

با این حال ، مانند همیشه به شما توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری در مورد بارداری و شیردهی ، با پزشک یا متخصص زنان خود مشورت کنید.

به مطلب بالا امتیاز دهید:
5/5
نوع پوست و روش های شناسایی آن

نوع پوست و روش های شناسایی آن

تشخیص نوع پوست به شما کمک میکند تا آن را بهتر بشناسید و از محصولات مناسب پوست خودتان استفاده کنید
و همچنین مراقبت های پوست خودتان را به بهترین شکل انجام دهید.
انواع پوست عبارتند از پوست های خشک و حساس و پوست چرب و پوست نرمال و پوست های مختلط

بیش تر بخوانید

.
👩🏼‍🦱علل و راه های درمان سیاهی دور چشم🧑🏻‍🦱
باید بدانیم که سیاهی دور چشم به تنهایی نشانگر بیماری خاصی نیست و ایجاد آن نباید ما را نگران وضعیت سلامت خود کند بلکه ظاهر شدن آن ها در بیشتر موارد علامتی برای ایجاد تغییر در عادات روزمره ی زندگی است.

🔻دلایل زیادی باعث ایجاد سیاهی دور چشم می شوند، عبارت از:
▫️ژنتیک و دلایل ارثی
▫️هایپرپیگمنتیشین به دلیل تولید زیاد ملانین
▫️کمبود خواب یا عادات اشتباه خوابیدن
▫️کاهش بافت چربی در اطراف چشم
▫️نازک شدن پوست در ناحیه ی زیر چشم
▫️قرار گرفتن زیاد در معرض نور خورشید
▫️کم شدن آب بدن
▫️افزایش سن
▫️استفاده از سیگار و الکل
▫️استفاده از بعضی قطره های چشمی
▫️مالش دادن مکرر ناحیه ی چشم
▫️آنمی در اثر کمبود آهن
▫️مشکلات تیروئید
▫️آلرژی و واکنش های حساسیتی مانند تب یونجه
▫️بعضی انواع درماتیت

اغلب، افراد مسن👩🏻‍🦳، سیاه پوست 👨🏽و کسانی که در میان اعضای خانواده سابقه ی این عارضه ی پوستی را دارند مستعد پدیدار شدن تیرگی و سیاهی در اطراف چشم خود هستند.
خوشبختانه با عوض کردن برخی عادات و تزریق فیلر می توان در بسیاری از موارد تیرگی زیر چشم را برطرف کرد. پزشکان متخصص کلینیک لادن از فیلر زیر چشم جهت حجم دادن و بالا آوردن بخش هایی از پوست که فرو رفته اند، قابل انعطاف کردن چروک های عمق دار و ایجاد ظاهر و پوستی جوان و درخشان 😍 در بیماران خویش کمک می گیرند.
.
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های درمانی ، زیبایی و لاغری هم برای بانوان♀️ و هم برای آقایان ♂️ در خدمت شما می باشد .🌸

جهت تعیین وقت مشاوره برای تزریق ژل لب توسط پزشک متخصص در کلینیک زیبایی لادن با شماره های زیر تماس بگیرید :

📞021-26118909
☎️09331721326
📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم(مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
.
#تزریق_فیلر #فیلرخط_خنده #فیلرلب #فیلر_گونه #فیلربینی #فیلرزیرچشم #فیلر #فیلر_زیر_چشم #تیرگی_دور_چشم #گودی_زیرچشم #سیاهی_زیر_چشم #تیرگی_دورچشم #کلینیکزیبایی #کلینیک_لادن
#filler #fillers #beautyclinic #beautiful #pasdaran
...

▫️بوتاکس و مزایای آن‌

💜 کاربردها :‌
۱)خط عمودی بین ۲ ابرو‌
۲)کشیدن پوست گردن‌
۳)از بین بردن خط خنده‌
۴)چروک های ایجاد شده روی بینی‌
۵)چروک های ایجاد شده زیر چانه‌
۶) رفع چین و چروک دور لب‌
۷)میگرن‌
۸)درمان دندان قروچه‌
۹) چین و چروک دور چشم‌
۱۰)اصطلاح لبخند لثه ای.‌‌
‌‌
💜 فواید تزریق بوتاکس در مردان
برای مردان در کلینیک تخصصی پوست و مو لادن، بوتاکس با دوز مناسبی تزریق می شود تا نتیجه کاملا طبیعی را برای شما بوجود بیاورد. تزریق بوتاکس در آقایان میتواند:
🔴خطوط عمیق اطراف ابرو را از بین ببرد.
🔴خطوط اخم را کاهش بدهد.
🔴خطوط پنجه کلاغی گوشه چشم را از بین ببرد.‌‌
🔴گودی چانه را در آقایان کمتر کند.‌
🔴خطوط عمیق پیشانی را هم برطرف کند.‌
.
طبق الگوریتم جدید اگه می خواید پست های کلینیک لادن بهتون نمایش داده بشه باید از این پست حمایت کنید ❤️🙏🏻
پس لطفاً این پست رو لایک و سیو کنید👍🏻
نظراتتون برامون خیلی مهمه تو کامنت برامون بنویسید 📝
و برای دوستاتون بفرستید📤
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#بوتاکس_صورت #بوتاکس_زیربغل #خط_خنده #خط_اخم #چینوچروک #مزوتراپی_صورت #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #پنجه_کلاغی #لیفت_نخ #بازیگران_زن #ورزشکاران_زن #دیسپورت #مرکز_زیبایی_لادن
...

.
.
▫️در ویدیو بالا عملکرد فیلر رو مشاهده میکنید 👆🏻


🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم

#فیلر #فیلرزیرچشم #فیلرخط_خنده #فیلر_زیر_چشم #عملکرد_فیلر #فیلر_گونه #زیبایی #مرکز_زیبایی #چروک_صورت #ژل_زیر_چشم
...

▫️تزریق فیلر زیر چشم

فیلر زیر چشم باعث رطوبت، کشش و استحکام پوست میشه.‌‌
🌸میدونید که تیرگی و گودی زیر چشم میتونه دلایل مختلفی مثل ژنتیک ،خواب نامناسب ،کم آبی بدن و ... داشته باشه
مرز بین خستگی و حالت غمگینی چهره با شادابی و سرزندگی صورت فقط با تزریق یک سی سی فیلر هست. آن هم در کمتر از ۱۰ دقیقه و بیش از ۹۲٪موارد بدون کبودی و با کمترین درد به روش اختصاصی توسط پزشک متخصص‌
گودی زیر چشم، چین و چروک ها با فیلر زیر چشم از بین میره و با پر کردن گودی دور چشم هم روشن تر میشه😍
میدونید که هیچ راهی تیرگی دور چشم رو کاملا درمان نمیکنه ولی با تزریق فیلر چون گودی پر میشه تا حدودی روشن تر میشه🌸‌
💜 تزریق فیلر زیر چشم بهترین گزینه برای گودی زیر چشم شماست😘
.
.
طبق الگوریتم جدید اگه می خواید پست های کلینیک لادن بهتون نمایش داده بشه باید از این پست حمایت کنید ❤️🙏🏻
پس لطفاً این پست رو لایک و سیو کنید👍🏻
نظراتتون برامون خیلی مهمه تو کامنت برامون بنویسید 📝
و برای دوستاتون بفرستید📤
.
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
‌ #فیلرزیرچشم #فیلر_زیر_چشم #کبودی_زیرچشم #تیرگی_دور_چشم #کلینیک_زیبایی
#رفع_گودی_زیر_چشم
#ژل_زیر_چشم
#juvederm #aliaxin #teosyal #ellanse #silhouette #perfectha #restylane #belotero #profhilo
...

▫️ تزریق فیلر خط خنده‌
‌‌

🌸تزریق ژل برای از بین بردن گودی خط خنده می باشد و در حال حاضر بهترین روش در سراسر دنیا تزریق ژل هیالورونیک اسید است. این نوع ژل نیازی به تست حساسیت ندارد، آلرژی ایجاد نمی کند ودر زیر پوست حرکت و ریزش ندارد.‌‌
🌸تمام مواردی که جهت تزریق در این کلینیک به کار می رود ساخت شرکت های اروپایی یا آمریکایی مورد تائیدیه اروپا CE یا آمریکا FDA می‌باشد.‌

♥️ما مفتخریم که با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها و دستگاه های روز دنیا، بالاترین سطح سرویس در حوزه زمینه پوست و زیبایی را با حضور تیم کاملی از پزشکان و متخصصین پوست ارائه می دهیم.‌

🌸 مرکز زیبایی لادن 🌸

🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم

#فیلر_خط_خنده #تزریق_ژل #تیرگی_زیر_چشم #تزریق_فیلر #کبودی_زیر_چشم #خط_اخم #گودی_زیرچشم #زیبایی #اتلیه_عکاسی #ازدواج #چروک_دور_چشم #زناشویی_رابطه #چروک_پیشانی #مرکز_زیبایی_لادن #چین_چروک_صورت
...

.
.
 💜معجزه تزریق فیلر‌ 💜‌
💟تزریق ژل‌ باعث محو شدن خطوط چهره و همچنین جوانسازی و پر کردن صورت می‌شود. با افزایش سن‌، به صورت طبیعی چربی زیر پوست صورت شما کاهش پیدا می‌کند. با کاهش چربی زیر پوست، عضلات صورت در نزدیکی سطح پوست به فعالیت خود ادامه می‌دهند به همین دلیل در این زمان خطوط لبخند و خطوط دور چشم بیش از قبل نمایان می‌شوند. علاوه بر این به دلیل کشیده شدن و شل شدن پوست، حجم صورت نیز کاهش پیدا می‌کند. عوامل دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند بر پوست صورت تاثیر گذار باشند مانند تابش خورشید، ژنتیک و وراثت و همچنین سبک زندگی افراد.
💟فیلرها، نوعی داروی زیبایی با کمترین میزان تهاجم هستند که به حجم دهی، تغییر فرم صورت و پر کردن چین و چروک و خطوط روی پوست کمک می کنند. صورت، گردن و دست ها از جمله نواحی هستند که تزریق فیلر در آنها انجام می شود.‌
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#تزریق_ژل #فیلر #فیلر_خط_خنده #خط_اخم #خط_لب #چروک_صورت #فیلر_زیر_چشم #گودی_زیر_چشم ##ژله_تزریقی #کلینیک_پوست #مرکز_زیبایی_لادن #ژل_لب_روسي #ژل_لب #زاویه_سازی
...

.
.
 ▫️خبرای خوب و امکانات فوق‌العاده 👇

سلام به همراهان همیشگی مرکز زیبایی لادن، تمام تلاش تیم ما ارائه بهترین و بروزترین خدمات به صورت کاملا حرفه ای به شما عزیزان مي باشد.‌
🔻 بخش های خدماتی مرکز زیبایی لادن :
-جدید ترین ، بهداشتی ترین و کم درد ترین دستگاه لیزر موهای زائد
به همراه کابین دوش اختصاصی برای هر مراجعه کننده
-کارشناس تغذیه به همراه دستگاه آناليز بدن
🔴-پزشكان متخصص پوست ، مو و لیزر
🔴-خدمات کامل لاغری شامل:
🔴-دستگاه LPG
🔴-دستگاه کویتیشن(Cavitation)
🔴-دستگاه شاک وِیو (درمان سلولیت)
🔴-دستگاه آر اف
🔴-خدمات کامل جوان سازی و فيشال و مراقبت از پوست
🔴- هايفو با دستگاه اولترا آمريكا
🔴- ميكروپيگمنتيشن(ابرو، چشم، لب)
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#لیزر #پروتکل_بهداشتی #تخفیف_ویژه #تخفیف_لیزر #روزمرد #روزپدر #کویتیشن #لاغری_شکم_پهلو #لاغری_موضعی #کلینیک_زیبایی #کلینیکزیبایی #مرکز_لیزر #لاغری_شکم #لیزر_مو_زائد #آراف #فیشیال #ماساژ_درمانی #لیفت_نخ #بوتاکس_صورت #میکروپیگمنتیشن_ابرو #تزریق_فیلر
...

.
.
🌸مرکز زیبایی لادن🌸

💜ورکشاپ مراقبت از پوست و شناخت پوست
به مناسبت روزمادر💜
.
سلام روز زمستونیتون بخیر
دوستان عزیزم ، همه خدمات ما در این مرکز با حفظ تمام پروتکل های بهداشتی ، در تمام حوزه ها شامل : فیشیال تخصصی ، تزریق بوتاکس ، تزریق فیلر ، مزوتراپی ، میکرونیدلینگ ، میکرودرم ، کربوکسی تراپی ، جوانسازی ، پروفایلو ، هایفوتراپی ، لاغری با کویتیشن ، شاک ویو ، RF ، LPG ، کرایولیپولیز و لیزرموهای زائدانجام می شود .

همه ی محصولاتی که ما برای کلیه خدمات پوستی استفاده می کنیم برند @biolineiran می باشند که یک برند ایتالیایی است و این شرکت عرضه کننده بهترین محصولات زیبایی هستند .

و همچنین همه خدمات هم برای آقایان 💆🏻 و هم برای بانوان 💆🏻‍♀️ انجام می شود .
.
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍ادرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
.
#workshop #beauty #beautysalon #skincare #skincareroutine #ورکشاپ_آموزشی #مراقبت_پوست #پوست_سالم #میکرونیدلینگ #میکرودرم #فیشیال #مزوتراپی #بوتاکس #فیلر #کربوکسی #پروفایلو #botox #facial #skincareproducts
...

.
.
🍃🌸مرکز زیبایی لادن🌸🍃

سلام عزیزای دلم روز بارونیتون بخیر و شادی🌧
مرکز زیبایی لادن با حفظ تمام پروتکل های بهداشتی ، در تمام حوزه لاغری و لیزر و زیبایی صورت فیشیال ،هایفوتراپی میکرونیدلینگ، مزوتراپی و بوتاکس و فیلر و پروفایلو و لاغری با کویتیشن ، شاک ویو ، RF ، LPG ، کرایولیپولیز و لیزرموهای زائد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .
همه خدمات هم برای آقایان و هم برای بانوان انجام می شود .
.
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
▫️جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#مرکززیبایی_لادن #لیزر#لاغری #رژیم_لاغری #رژیم_غذایی #لیزرمو #کویتیشن #فیشیال_صورت #فیشیال #فیشیال_vip #بوتاکس #کرایولیپولیز #پروفایلو #فیلر #ژل_لب #میکروبلیدینگ #میکرودرم #میکرونیدلینگ #میکروپیگمنتیشن #شاک_ویو #جوانسازی #مزوتراپی #مزوتراپی_مو
...

.
.
◽تکنیک مهم در تزریق ژل لب
‌‌
💜 قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.‌
💜 طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.‌
💜 بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند مهمه.‌
💜 تبحر و تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت می‌باشد.‌
💜 تزریق در لب را می‌توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد.
🌸لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده ،ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن در صورت کاهش می یابد.‌‌
🌸تزریق ژل لب می تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید باشد.
.

🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#رژلب_خوشرنگ #فیلرلب #ژللب #ژل_لب #ترفند_آرایشی #لب_روسی #لب_فانتزی #ماتیک #رژلب_مات #رژلب_مایع #رژلب_جامد #lipsticktricks #hudabeauty #lipfiller #lipscrub
...

💜 تزریق ژل لب توسط پزشک متخصص‌

👌 قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.‌
👌 طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.‌
👌 بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند مهمه.‌
👌 تبحر و تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت می‌باشد.‌
👌 تزریق در لب را می‌توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد.‌‌
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
.
#ژل_لب #فیلرلب #فیلرلب_حجم
#ژل_لب_روسي #ماتیک #قبل_بعد #رژ #تزریق_ژل #لیفت_صورت #آرایش_لب #آرایش_صورت #پروتزلب #کلینیک_زیبایی
...

.
💜رفع چین و چروک با ژل پروفایلو

تزریق ژل پروفایلو برای 👇‌
🌹جوانسازی کلی صورت، ‌
🌹رفع افتادگی پوست صورت‌
🌹رفع افتادگی پوست گردن، ‌
🌹رفع چروک پوست گردن و جوانسازی پوست دست استفاده می شود. ‌‌

🎇پروفایلو یک درمان پیشرفته است که با تکیه بر فناوری مهندسی به جای پر کردن چروک ها، آن ها را هم سطح پوست می کند. این درمان به صورت موثر، تولید کلاژن و الاستین طبیعی را تحریک کرده و پوست را از داخل جوان می کند.‌

📌 لطفاً این پست لایک کنید.‌
📌سوالات و نظرات خودتونو کامنت بزارید.‌
📌 این پست ذخیره کنید دوباره بهش سربزنید و برای دوستانتون بفرستید.‌
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#ژل #کلینیک_پوست #بوتاکس #زیبایی #پزشک_زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #زاویه_سازی #مادلینگ_صورت #فیلرزیرچشم #اعتمادبنفس #پروفایلو #جوانسازی_دست #چین_چروک #رینوپلاستی #زیبایی_پوست #بلفاروپلاستی_بدون_جراحی #زاویه_فک #گونه_گذاری #مرکز_زیبایی_لادن
...

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.
Contact Us
با ما در ارتباط باشید ...

اطلاع تماس

تلفن مرکز زیبایی لادن: 02126118909

لادن بیوتی: 09331721326

 

پست الکترونیک: info@ladanbu.com

آدرس: پاسداران، نبش گلستان یکم (مومن‌نژاد)، مرکز تجاری پریس سنتر، طبقه 5، واحد 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست