در مورد ما بیشتر بدانید ...

مرکز لادن در یک نگاه

.

مرکز زیبایی لادن با استفاده از فن‌آوری روز دنیا و متخصصین مجرب در پیشگیری و درمان بیماری‌های پوستی ، جوانسازی پوست به وسیله تجهیزات پیشرفته پزشکی و همچنین خدمات حرفه ای لیزر موهای زائد و بهره مندی از کارشناس ارشد تغذیه در امور مربوط به لاغری و تناسب اندام به وسیله دستگاه‍های کارآمد و بسیار ایمن بدون هیچ‌گونه عوارض جانبی در فضای دلنشین و بهداشتی به همراه امکانات رفاهی در خدمت مراجعین محترم و عزیز می‌باشد.

چرا مرکز زیبایی لادن

تفاوت ما در چیست؟

امروزه تکنولوژی و علم پزشکی پیشرفت بسیاری کرده است. کاربرد تکنولوژی های مختلف در پزشکی و زیبایی نیز بسیار زیاد شده است. روشهای متعددی برای جوانسازی پوست ، لاغری و رفع مشکلات پوستی وجود دارد. از روش های مبتنی بر داروهای شیمیایی و گیاهی همچون کرم‌ها، سرم‌ها، داروهای جوانسازی پوست گرفته تا روش های جراحی تهاجمی و غیرتهاجمی. خدمات ارائه شده در مرکز زیبایی لادن توسط برترین دستگاه‌های روز اروپا، با بالاترین اثربخشی، بدون ریسک و عوارض جانبی می‌باشد. علاوه بر این به جهت رفاه شما عزیزان تمامی اتاق‌های لیزر این مرکز مجهز به کابین دوش اختصاصی است.

about us pic2
abou us pic 1
professional dr

کادر مجرب

گروه پزشکان متخصص پوست مرکز زیبایی لادن از اساتید برجسته کشور به همراه کادر حرفه ای در خدمت مراجعین محترم می‌باشد.

equipments

تجهیزات اروپایی

تمامی دستگاه‌های مرکز زیبایی لادن از برترین برندهای اروپایی تهیه شده که خدمات این دستگاه‌ها توسط آخرین فناوری‌های روز دنیا صورت می‌پذیرد.

free consult

مشاوره رایگان

مراجعین مرکز زیبایی لادن پیش از انجام هر گونه خدمات این مجموعه به صورت رایگان توسط منخصصین مرکز زیبایی لادن مشاوره می‌شوند.

Our Team
با متخصصان ما آشنا شوید

تیم متخصص ما

گروه پزشکان متخصص پوست مرکز زیبایی لادن از اساتید برجسته کشور به همراه کادر حرفه ای در خدمت مراجعین محترم می‌باشد.