مرکز زیبایی لادن | مجله سلامت زیبایی |

کرایولیپولیز برای فرمدهی بدن به روش غیرتهاجمی

کرایولیپولیز برای فرمدهی بدن به روش غیرتهاجمی

Keraio-lypolize-2

اثرگذاری کلینیکی و رضایت بیماران

خلاصه: در سالهای تخیر تعداد زیادی روش برای کاهش غیرتهاجمی بافت چربی ایجاد شده از جمله کرایولیپولیز، رادیوفرکانس، لیزرکم توان و اولتراسوند. هر تکنولوژی با مکانیسم های متفاوتی باعث مرگ سلولی و نکروز بافت چربی می شود. در میان این تکنولوژی ها کرایولیپولیز مدت زیادی نیست که شروع به کار کرده اما تحقیقات عالی بر روی این روش در حیوانات و مدل های انسانی انجام شده است. عملکرد دستگاه بر این اساس است که سلولهای چربی نسبت به سلولهای پوست حساسیت زیادی به سرما دارند و سرمای دستگاه باعث مرگ سلولهای چربی شده که مرگ سلولهای چربی بعنوان یک واکنش التهابی از سوی بدن در نظر گرفته شده و سلولها توسط ماکروفاژها احاطه می شوند و به صورت آرام از بدن دفع می گردند. در بررسی های آزمایشگاهی کرایولیپولیز باعث کاهش چربی زیرپوستی تا 25 درصد پس از درمان می شود. بهبودی با این روش در 86 درصد بیماران دیده شده و تا 73 درصد از بیماران رضایت از این روش نسبت به سایر روش های غیرتهاجمی از بین بردن چربی را دارند. کرایولیپولیز یکی از روشهایی بسیار امن برای فرمدهی بدن است و کمترین نارضایتی را در بین بیماران دارد . اثرات جانبی استفاده از این دستگاه شامل قرمزی ، التهاب و احساس بی حسی است که تا 14 روز بعد از درمان از بین می رود. با شیوع کمتر از 0.1 درصد بیشترین شکایت بیماران در مورد درد بوده که تا دو هفته بعد درمان بدون هیچ مداخله ای از بین رفته است. اگرچه تا کنون هیچ استاندارد طلایی برای روش های غیرجراحی(غیرتهاجمی) در نظر گرفته نشده اما کرایولیپولیز روشی امن، موثر و با درصد رضایت بالا برای بیماران است.

کلمات کلیدی: کرایولیپولیز، کاهش چربی به روش غیرجراحی، فرمدهی بدن، رضایت بیماران، امنیت بیماران

معرفی: در سال 2012 بالای 10 میلیون تولید کننده لوازم آرایشی در آمریکا با درآمد 11 میلیارد دلار وجود داشت. این نشان می دهد که تقاضا برای روش های غیر تهاجمی در طول دو دهه 250 درصد افزایش داشته است. اگرچه برخلاف فرهنگ ما براساس استانداردهای زیبایی و شکل بدن از سال 2000 تعداد عمل های جراحی زیبایی 16 درصد کاهش داشته در حالیکه روش های غیرتهاجمی 137 درصد افزایش داشته اند. چون این روش ها در کمتر از دو ساعت و بدون بستری انجام می شوند . این روزها مردان و زنان دنبال روش های سریع قابل قبول و امن غیرتهاجمی برای بهبود زیبایی ظاهری خود هستند. برای سالها لیپوساکشن (جراحی تهاجمی) تنها روش فرمدهی بدن به شمار می رفت . در حال حاضر تعداد زیادی مقاله  برای روش های غیرتهاجمی ابداع شده که هیچ خطر جانبی ندارد و در مطب انجام می شود و زمان کوتاهی دارد و اثرات جراحی بر روی بدن باقی نمی ماند. در حالیکه اثرات این روش ها جدید و سریع است و ریسک و خطرات جراحی را ندارد.

روش های فرمدهی بدن

تعداد زیادی از تکنیک های جدید در حال حاضر برای استفاده وجود دارند که هر کدام با تاکید بر مکانیسم های مختلف باعث کاهش ظاهری در بافت چربی می شوند. یکی ازمتدهای مورد استفاده اولتراسوند است که بر اساس انرژی ایجاد شده در عمق بافت چربی زیر پوستی است و توسط FDA سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است . ترکیب تاثیر مکانیکی که به سرعت باعث از بین رفتن غشا سلول چربی شده و گرمای ایجاد شده که باعث تخریب سلولهای چربی در دمای 58 درجه سانتی گراد می شود باعث نکروز (مرگ سلولی) در نواحی کوچک کار شده بر روی بدن شده و بقیه بافتهای اطراف بدون تغییر باقی می ماند. مطالعات مرگ سلول چربی و کاهش دور کمر در طول 2 تا 12 هفته بعد از یک درمان را نشان می دهد.

جدول 1

مقایسه تکنولوژی های کاهش چربی موضعی

تکنولوژی

مکانیسم عمل

سطح درد

اثر جانبی

تعداد درمان مورد نیاز

اولتراسوند با گرید بالا

نکروز بافت

بالا

احساس التهاب و حساسیت تا دو هفته

1 تا 2 در هفته

رادیوفرکانس تک قطبی

آپوپتوز

متوسط

قرمزی و حساسیت پوست تا 3 روز

2 تا 3 جلسه در هفته

لیزر کم توان

آپوپتوز

هیچی

هیچی

6 جلسه

شاک ویوتراپی

آپوپتوز

هیچی

هیچی

8 جلسه

کرایولیپولیز

آپوپتوز

کم

بی حسی و التهاب تا 7 روز

1 تا 2 جلسه

دیگر دستگاههای مورد استفاده در فرمدهی بدن شامل دستگاههای رادیوفرکانس است درحالیکه این روش می تواند باعث حساسیت گرمایی بر روی پوست شود. رادیوفرکانس با انرژی الکتریکی فعالیت می کند. رادیوفرکانس برای سفت کردن پوست با افزایش میزان کلاژن پوست در اثر گرما می شود . اگرچه مطالعه کلینیکی توسط  Franco et al نشان می دهد که دستگاه رادیوفرکانس می تواند با ایجاد گرما باعث از بین رفتن چربی زیرپوست شود . دمای بافت چربی زیر پوستی بین 43 تا 45 درجه سانتی گراد برای دقایقی میتواند باعث ایجاد مرگ سلولی در اندکی از سلول ها شود. و این خاصیت می تواند باعث کاهش سایز و کاهش چربی شود. گرمای منظم بر روی بافت چربی با دمای معین باعث مرگ سلولی می شود و کاهش حجم چربی 3 تا 8 هفته بعد درمان می شود.

لیزر کم توان یک روش جالب است که تخریب بافت بر اساس گرما نیست. اثرات استفاده از آن هنوز در دست بررسی است . اگرچه یک مطالعه مکانیسم عمللکرد آن را بر پایه شکست سلولهای چربی و خروج چربی از بافت توضیح می دهد. دیگر روش غیر تهاجمی که باعث کاهش تجمع چربی می شود آکوستیک ویو تراپی (شاک ویو تراپی) است. این امواج کوتاه و مکانیکی از هندپیس دستگاه باعث فعال شدن کلاژن سازی ، افزایش گردش خون در کنار سلول چربی، افزایش لیز چربی ها و بهبود سفتی پوست و ظاهر سلولیتی پوست خواهد شد.

کرایولیپولیز و مکانیسم عملکرد آن

کرایولیپولیز یک تکنیک متفاوت است. این مکانیسم می گوید که سلول چربی نسبت به سرما بسیار حساس تر از سلولهای پوست است . دمای پایین دستگاه باعث مرگ سلولهای چربی و برداشت آنها توسط ماکروفاژها می شود . هیچ تغییری در چربی زیر پوستی بلافاصله بعد از درمان اتفاق نمی افتد. یک واکنش التهابی در اثر مرگ سلولهای چربی بر اثر سرما ایجاد می شود و این التهاب 3 روز بعد از درمان افزایش می یابد و تا 14 روز بعد به اوج خود می رسد و در این مدت سلولهای چربی توسط نرتروفیل ها، لنفوسیت ها و دیگر سلولهای خون احاطه میشوند . 14 تا 30 روز بعد از درمان ماکروفاژها و دیگر سلولهای فاگوسیت سلولهای چربی را برداشتو هضم می کنند که یک واکنش طبیعی نسبت به بافت التهابی در بدن است. 4 هفته بعد از درمان التهاب سلولها چربی در ناحیه و همچنین حجم آن کاهش میابد. 2 تا 3 ماه بعد درمان التهاب به طور کامل از بین رفته و سلولهای فریز شده کاملا برداشت می شود و حجم سلولهای چربی به طور قابل ملاحظه ای کاهش میابد.

در سال 2010 FDA دستگاه کرایولیپولیزی برای کاهش چربی شکم و پهلو تایید کرد و در سال 2014 این سیستم را برای درمان چربی در ران ها تایید کرد . قسمتی از دستگاه هندپیس فنجانی شکلی است که دو پنل سرد کننده دارد و برای درمان ناحیه مورد نظر به داخل هندپیس با وکیوم متوسط مکش شده و دمای انتخاب شده توسط سنسورهای دستگاه کنترل می شود. هر ناحیه تقریبا 45 دقیقه تحت درمان است و بعد درمان به مدت 2 دقیقه ماساژ داده میشود که نتیجه کلینیکی درمان کامل شود. بعد از درمان فرد به خانه می رود و می تواند به راحتی کارهای روزانه خود را انجام دهد . تعداد جلسات درمان بستگی به ناحیه مورد نظر دارد.

نتیجه برای پهلوها معمولا با یک جلسه دیده می شود . درمان برای پشت ، داخل و خارج ران حداقل دو بار مورد نیاز است . جلسه بعدی درمان می تواند تا 8 هفته به منظور کنترل التهاب بافت فاصله باشد.

تاثیرگذاری کلینیکی و امنیت کرایولیپولیز

در انسان و حیوان بررسی شده است. در 2 مطالعه مجزا مدل های حیوانی کاهش 1 سانتی متر یا 40 درصد از لایه کلی چربی بعد از یک جلسه درمان بدون اثر منفی بر روی پوست را داشتند.

کاهش بافت چربی 2 هفته بعد از درمان توسط عملکرد  فاگوسیتها دیده می شود. تحقیقات بر روی سطح لیپید خون در مدت سه ماه کلسترول و تری گلیسرید نرمال را نشان میدهد.

یک مطالعه بر اساس عکسی که از بیماران گرفته + اندازه گیری توسط کالیپر نشان می دهد از 518 فرد مورد مطالعه 86 درصد کاهش بافت چربی داشته اند و بیشترین جاهایی که نتیجه گرفته بودند شکم، پهلوها و پشت بود . 73 درصد از بیماران کاملا راضی بوده اند و 82 درصد این روش را به بقیه معرفی کرده اند. اکثریت بیماران حداقل ناراحتی را در هنگام درمان گزارش کرده اند . 89 درصد از پروسه درمان راضی بوده اند . در یک مطالعه کلینیکی تجاری بر روی کرایولیپولیز در یک مرکز خصوصی فقط 6 نفر از 528 نفر از نتیجه راضی نبودند . و 4 تا 6 نفر بعد از درمان دوم رضایت داشتند. یک مطالعه توسط سه دوربین میزان از دست دهی چربی را در طول کرایولیپولیز بررسی کرد . در طول دو ماه فالو بیماران 56.2+- 25.6 سی سی در هر ناحیه مورد درمان و 16.6+- 17.6 سی سی در بیماران کنترل کاهش چربی داشتند. بعد دو ماه از فالوآپ بیماران کاهش چربی در ناحیه مورد درمان و ناحیه ای که درمان نشده 39.6 سی سی بود . در یک مطالعه کرایولیپولیز با شاک ویو مورد استفاده قرار گرفت . کاهش قابل ملاحظه 6.7 سانتی متر در سایز و 4.5 سانتی متر در ضخامت چربی طی 12 هفته بعد از 3 تا 4 جلسه درمان دیده می شود. اگرچه باید به این موضوع اشاره شود که مطالعات مربوط به فرمدهی بدن سخت است چون اکثرا در ظاهر کاهش قابل ملاحظه دارند ولی در اندازه گیری مشخص نیست.

اثرات طولانی مدت استفاده از کرایولیپولیز مشخص نیست فقط یک کیس استادی کوچک از 2 نفر که برای پهلو استفاده کرده بودند و به مدت 5 سال منتشر شد. گرچه مطالعه خاصی در این مورد وجود ندارد اما چربی بعد از سرما نمی تواند در آن ناحیه مجدد تشکیل شود.

هیچ مطالعه ای اثرات منفی در مورد کرایولیپولیز گزارش نکرده است مثل زخم و غیرقرینگی . اگر چه مطالعات می گن سرما می تونه ندول چرکی ناشی از التهابات در بافت بوجود بیاره اما هیچ مطالعه ای ایجاد این ندول ها بعد از کرایولیپولیز را گزارش نداده اند. اثرات جانبی دستگاه شامل التهاب، قرمزی و بی حسی که در مدت 14 روز بعد از درمان از بین می رود. 850000 کرایولیپولیز در دنیا انجام شده که از این تعداد تنها 850 نفر اثرات  جانبی داشتند . بیشترین شکایت بیماران تا دو هفته بعد درمان درد در ناحیه بوده که بدون مداخله پزشکی درمان شده است. افزایش بافت چربی شرایطی که چربی اضافه در محل درمان رشد می کند در 6 ماه بعد درمان در 33 مورد گزارش شده است که علت آن مشخص نیست و برای درمان بعدی این بیماران روش های جراحی پیشنهاد می شود.

بررسی حساسیت بافت در 9 فرد که برای اعصابشان بیوپسی و بررسی عصبی شدند که 6 نفر از 9 نفر کاهش حس داشتند که بعد از 3.6 هفته برگشته است . هیچ تغییری در بیوپسی عصبی در بیماران مشاهده نشد. پتانسیل تغییر چربی خون در دو مطالعه بررسی شدند که هیچ تغییری یافت نشد و هیچ تغییر قابل ملاحظه ای بر روی عملکرد کبد در 40 بیمار مورد بررسی بعد 12 هفته مشاهده نشد.

نتیجه گیری

تمامی روش های غیرجراحی بر اساس نکروز بافت چربی و آپوپتوز سلول چربی باری به دست آوردن بهترین درمان است. درمانهای متفاوتی می توان برای لاغری موضعی با دستگاههای غیرتهاجمی از جمله لیزرکم توان، رادیوفرکانس، امواج آکوستیک، سرما یا ترکیبات شیمیایی به کار برد. این روش ها نه تنها در مکانیسم عمل بلکه در نتیجه ایجاد شده ، اثرات جانبی، سطح درد و ناراحتی و تعداد جلسات مورد نیاز نیز با هم متفاوت هستند. و هیچکدام از این روش ها بعنوان استاندارد طلایی پذیرفته نشده اند.

کرایولیپولیز هم امن و هم اثرگذار است و با رنج بالای رضایتمندی بیماران 73 درصد بعد از یک جلسه درمان بیشترین نتایج مثبت را دارد. این رنج برای اولتراسوند و امواج آکوستیک به ترتیب 64 و 62.3 درصد است . در این روش ها فرد درد بیشتری دارد و جلسات بیشتر حدود 8 جلسه مورد نیاز است. مطالعات از اثربخشی رادیوفرکانس در از بین بردن بافت چربی هنوز گزارش نشده است . هیچ مطالعه ای هنوز اثرات مثبت بر سبک زندگی فرد توسط روش های غیرتهاجمی لاغری را گزارش نکرده است اما مطالعات اثربخشی استفاده از روش های جراحی به همراه رژیم درمانی را در افزایش کیفیت زندگی فرد گزارش کرده اند.

کرایولیپولیز برای تمام پوست ها امن است . هیچ تغییری در رنگدانه های پوست ایجاد نمی کند و حتی در استفاده مجدد امن می باشد و بهترین کاندیداها برای استفاده از دستگاه کسانی هستند که در وزن ایده آل بوده و ورزش و سبک غذایی سالم دارند و کمی چربی در ناحیه شکم و پلو دارند و بیشترین نتیجه را با لایف استایل سالم از کرایولیپولیز می گیرند. تحقیقات بیشتری برای اثرات کوتاه مدت و بلند مدت دستگاههای لاغری غیرتهاجمی مورد نیاز است.

References

 1. The American Society for Aesthetic Plastic Surgery Plastic Surgery Statistics Report Annual Statistics.2012. [Accessed May 17, 2014]. Available from: http://www.plasticsurgery.org/news/plastic-surgery-statistics/2012-plastic-surgery-statistics.html.
 2. Fatemi A, Kane MAC. High-intensity focused ultrasound effectively reduces waist circumference by ablating adipose tissue from the abdomen and flanks: a retrospective case series. Aesthetic Plast Surg. 2010;34(5):577–582. [PubMed] [Google Scholar]
 3. Shalom A, Wiser I, Brawer S, Azhari H. Safety and tolerability of a focused ultrasound device for treatment of adipose tissue in subjects undergoing abdominoplasty: a placebo-control pilot study. Dermatol Surg. 2013;39(5):744–751. [PubMed] [Google Scholar]
 4. Jewell ML, Baxter RA, Cox SE, et al. Randomized sham-controlled trial to evaluate the safety and effectiveness of a high-intensity focused ultrasound device for noninvasive body sculpting. Plast Reconstr Surg. 2011;128(1):253–262. [PubMed] [Google Scholar]
 5. Zelickson BD, Kist D, Bernstein E, et al. Histological and ultrastructural evaluation of the effects of a radiofrequency-based nonablative dermal remodeling device: a pilot study. Arch Dermatol. 2004;140(2):204–209. [PubMed] [Google Scholar]
 6. Franco W, Kothare A, Ronan SJ, Grekin RC, McCalmont TH. Hyperthermic injury to adipocyte cells by selective heating of subcutaneous fat with a novel radiofrequency device: feasibility studies. Lasers Surg Med. 2010;42(5):361–370. [PubMed] [Google Scholar]
 7. Manuskiatti W, Wachirakaphan C, Lektrakul N, Varothai S. Circumference reduction and cellulite treatment with a TriPollar radiofrequency device: a pilot study. J Eur Acad Dermatol Venereol. 2009;23(7):820–827. [PubMed] [Google Scholar]
 8. Franco W, Kothare A, Goldberg DJ. Controlled volumetric heating of subcutaneous adipose tissue using a novel radiofrequency technology. Lasers Surg Med. 2009;41(10):745–750. [PubMed] [Google Scholar]
 9. McRae E, Boris J. Independent evaluation of low-level laser therapy at 635 nm for non-invasive body contouring of the waist, hips, and thighs. Lasers Surg Med. 2013;45(1):1–7. [PubMed] [Google Scholar]
 10. Avci P, Nyame TT, Gupta GK, Sadasivam M, Hamblin MR. Low-level laser therapy for fat layer reduction: a comprehensive review. Lasers Surg Med. 2013;45(6):349–357. [PMC free article] [PubMed] [Google Scholar]
 11. Adatto MA, Adatto-Neilson R, Novak P, Krotz A, Haller G. Body shaping with acoustic wave therapy AWT(®)/EPAT(®): randomized, controlled study on 14 subjects. J Cosmet Laser Ther. 2011;13(6):291–296. [PubMed] [Google Scholar]
 12. Manstein D, Laubach H, Watanabe K, Farinelli W, Zurakowski D, Anderson RR. Selective cryolysis: a novel method of non-invasive fat removal. Lasers Surg Med. 2008;40(9):595–604. [PubMed] [Google Scholar]
 13. Zelickson B, Egbert BM, Preciado J, et al. Cryolipolysis for noninvasive fat cell destruction: initial results from a pig model. Dermatol Surg. 2009;35(10):1462–1470. [PubMed] [Google Scholar]
 14. Nelson AA, Wasserman D, Avram MM. Cryolipolysis for reduction of excess adipose tissue. Semin Cutan Med Surg. 2009;28(4):244–249. [PubMed] [Google Scholar]
 15. Avram MM, Harry RS. Cryolipolysis for subcutaneous fat layer reduction. Lasers Surg Med. 2009;41(10):703–708. [PubMed] [Google Scholar]
 16. US Food and Drug Administration 510(k) clearance K133212.2014. [Accessed May 17, 2014]. Available from: http://www.accessdata.fda.gov/cdrh_docs/pdf13/K133212.pdf.
 17. Jalian HR, Avram MM. Cryolipolysis: a historical perspective and current clinical practice. Semin Cutan Med Surg. 2013;32(1):31–34. [PubMed] [Google Scholar]
 18. Stevens WG, Pietrzak LK, Spring MA. Broad overview of a clinical and commercial experience with CoolSculpting. Aesthetic Surg J. 2013;33(6):835–846. [PubMed] [Google Scholar]
 19. Coleman SR, Sachdeva K, Egbert BM, Preciado J, Allison J. Clinical efficacy of noninvasive cryolipolysis and its effects on peripheral nerves. Aesthetic Plast Surg. 2009;33(4):482–448. [PubMed] [Google Scholar]
 20. Dierickx CC, Mazer JM, Sand M, Koenig S, Arigon V. Safety, tolerance, and patient satisfaction with noninvasive cryolipolysis. Dermatol Surg. 2013;39(8):1209–1216. [PubMed] [Google Scholar]
 21. Garibyan L, Sipprell WH, Jalian HR, Sakamoto FH, Avram M, Anderson RR. Three-dimensional volumetric quantification of fat loss following cryolipolysis. Lasers Surg Med. 2014;46(2):75–80. [PMC free article] [PubMed] [Google Scholar]
 22. Ferraro GA, De Francesco F, Cataldo C, Rossano F, Nicoletti G, D’Andrea F. Synergistic effects of cryolipolysis and shock waves for noninvasive body contouring. Aesthetic Plast Surg. 2012;36(3):666–679. [PubMed] [Google Scholar]
 23. Bernstein EF. Longitudinal evaluation of cryolipolysis efficacy: two case studies. J Cosmet Dermatol. 2013;12(2):149–152. [PubMed] [Google Scholar]
 24. Jalian HR, Avram MM, Garibyan L, Mihm MC, Anderson RR. Paradoxical adipose hyperplasia after cryolipolysis. JAMA Dermatol. 2014;150(3):317–319. [PMC free article] [PubMed] [Google Scholar]
 25. Klein KB, Zelickson B, Riopelle JG, et al. Non-invasive cryolipolysis for subcutaneous fat reduction does not affect serum lipid levels or liver function tests. Lasers Surg Med. 2009;41(10):785–790. [PubMed] [Google Scholar]
 26. Smeets R, Noah EM, Seiferth NY, et al. Bioelectric impedance analysis and quality of life after body-contouring procedures in plastic surgery. J Plast Reconstr Aesthet Surg. 2009;62(7):940–945. [PubMed] [Google Scholar]
 27. Milder IEJ, de Hollander EL, Picavet HS, Verschuren WM, de Groot LC, Bemelmans WJ. Changes in weight and health-related quality of life. The Doetinchem Cohort Study. J Epidemiol Community Health. 2014;68(5):471–477. [PubMed] [Google Scholar]
به مطلب بالا امتیاز دهید:
5/5

▫️بوتاکس و مزایای آن‌

💜 کاربردها :‌
۱)خط عمودی بین ۲ ابرو‌
۲)کشیدن پوست گردن‌
۳)از بین بردن خط خنده‌
۴)چروک های ایجاد شده روی بینی‌
۵)چروک های ایجاد شده زیر چانه‌
۶) رفع چین و چروک دور لب‌
۷)میگرن‌
۸)درمان دندان قروچه‌
۹) چین و چروک دور چشم‌
۱۰)اصطلاح لبخند لثه ای.‌‌
‌‌
💜 فواید تزریق بوتاکس در مردان
برای مردان در کلینیک تخصصی پوست و مو لادن، بوتاکس با دوز مناسبی تزریق می شود تا نتیجه کاملا طبیعی را برای شما بوجود بیاورد. تزریق بوتاکس در آقایان میتواند:
🔴خطوط عمیق اطراف ابرو را از بین ببرد.
🔴خطوط اخم را کاهش بدهد.
🔴خطوط پنجه کلاغی گوشه چشم را از بین ببرد.‌‌
🔴گودی چانه را در آقایان کمتر کند.‌
🔴خطوط عمیق پیشانی را هم برطرف کند.‌
.
طبق الگوریتم جدید اگه می خواید پست های کلینیک لادن بهتون نمایش داده بشه باید از این پست حمایت کنید ❤️🙏🏻
پس لطفاً این پست رو لایک و سیو کنید👍🏻
نظراتتون برامون خیلی مهمه تو کامنت برامون بنویسید 📝
و برای دوستاتون بفرستید📤
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#بوتاکس_صورت #بوتاکس_زیربغل #خط_خنده #خط_اخم #چینوچروک #مزوتراپی_صورت #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #پنجه_کلاغی #لیفت_نخ #بازیگران_زن #ورزشکاران_زن #دیسپورت #مرکز_زیبایی_لادن
...

.
.
▫️در ویدیو بالا عملکرد فیلر رو مشاهده میکنید 👆🏻


🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم

#فیلر #فیلرزیرچشم #فیلرخط_خنده #فیلر_زیر_چشم #عملکرد_فیلر #فیلر_گونه #زیبایی #مرکز_زیبایی #چروک_صورت #ژل_زیر_چشم
...

▫️تزریق فیلر زیر چشم

فیلر زیر چشم باعث رطوبت، کشش و استحکام پوست میشه.‌‌
🌸میدونید که تیرگی و گودی زیر چشم میتونه دلایل مختلفی مثل ژنتیک ،خواب نامناسب ،کم آبی بدن و ... داشته باشه
مرز بین خستگی و حالت غمگینی چهره با شادابی و سرزندگی صورت فقط با تزریق یک سی سی فیلر هست. آن هم در کمتر از ۱۰ دقیقه و بیش از ۹۲٪موارد بدون کبودی و با کمترین درد به روش اختصاصی توسط پزشک متخصص‌
گودی زیر چشم، چین و چروک ها با فیلر زیر چشم از بین میره و با پر کردن گودی دور چشم هم روشن تر میشه😍
میدونید که هیچ راهی تیرگی دور چشم رو کاملا درمان نمیکنه ولی با تزریق فیلر چون گودی پر میشه تا حدودی روشن تر میشه🌸‌
💜 تزریق فیلر زیر چشم بهترین گزینه برای گودی زیر چشم شماست😘
.
.
طبق الگوریتم جدید اگه می خواید پست های کلینیک لادن بهتون نمایش داده بشه باید از این پست حمایت کنید ❤️🙏🏻
پس لطفاً این پست رو لایک و سیو کنید👍🏻
نظراتتون برامون خیلی مهمه تو کامنت برامون بنویسید 📝
و برای دوستاتون بفرستید📤
.
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
‌ #فیلرزیرچشم #فیلر_زیر_چشم #کبودی_زیرچشم #تیرگی_دور_چشم #کلینیک_زیبایی
#رفع_گودی_زیر_چشم
#ژل_زیر_چشم
#juvederm #aliaxin #teosyal #ellanse #silhouette #perfectha #restylane #belotero #profhilo
...

▫️ تزریق فیلر خط خنده‌
‌‌

🌸تزریق ژل برای از بین بردن گودی خط خنده می باشد و در حال حاضر بهترین روش در سراسر دنیا تزریق ژل هیالورونیک اسید است. این نوع ژل نیازی به تست حساسیت ندارد، آلرژی ایجاد نمی کند ودر زیر پوست حرکت و ریزش ندارد.‌‌
🌸تمام مواردی که جهت تزریق در این کلینیک به کار می رود ساخت شرکت های اروپایی یا آمریکایی مورد تائیدیه اروپا CE یا آمریکا FDA می‌باشد.‌

♥️ما مفتخریم که با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها و دستگاه های روز دنیا، بالاترین سطح سرویس در حوزه زمینه پوست و زیبایی را با حضور تیم کاملی از پزشکان و متخصصین پوست ارائه می دهیم.‌

🌸 مرکز زیبایی لادن 🌸

🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم

#فیلر_خط_خنده #تزریق_ژل #تیرگی_زیر_چشم #تزریق_فیلر #کبودی_زیر_چشم #خط_اخم #گودی_زیرچشم #زیبایی #اتلیه_عکاسی #ازدواج #چروک_دور_چشم #زناشویی_رابطه #چروک_پیشانی #مرکز_زیبایی_لادن #چین_چروک_صورت
...

.
.
 💜معجزه تزریق فیلر‌ 💜‌
💟تزریق ژل‌ باعث محو شدن خطوط چهره و همچنین جوانسازی و پر کردن صورت می‌شود. با افزایش سن‌، به صورت طبیعی چربی زیر پوست صورت شما کاهش پیدا می‌کند. با کاهش چربی زیر پوست، عضلات صورت در نزدیکی سطح پوست به فعالیت خود ادامه می‌دهند به همین دلیل در این زمان خطوط لبخند و خطوط دور چشم بیش از قبل نمایان می‌شوند. علاوه بر این به دلیل کشیده شدن و شل شدن پوست، حجم صورت نیز کاهش پیدا می‌کند. عوامل دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند بر پوست صورت تاثیر گذار باشند مانند تابش خورشید، ژنتیک و وراثت و همچنین سبک زندگی افراد.
💟فیلرها، نوعی داروی زیبایی با کمترین میزان تهاجم هستند که به حجم دهی، تغییر فرم صورت و پر کردن چین و چروک و خطوط روی پوست کمک می کنند. صورت، گردن و دست ها از جمله نواحی هستند که تزریق فیلر در آنها انجام می شود.‌
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#تزریق_ژل #فیلر #فیلر_خط_خنده #خط_اخم #خط_لب #چروک_صورت #فیلر_زیر_چشم #گودی_زیر_چشم ##ژله_تزریقی #کلینیک_پوست #مرکز_زیبایی_لادن #ژل_لب_روسي #ژل_لب #زاویه_سازی
...

.
.
 ▫️خبرای خوب و امکانات فوق‌العاده 👇

سلام به همراهان همیشگی مرکز زیبایی لادن، تمام تلاش تیم ما ارائه بهترین و بروزترین خدمات به صورت کاملا حرفه ای به شما عزیزان مي باشد.‌
🔻 بخش های خدماتی مرکز زیبایی لادن :
-جدید ترین ، بهداشتی ترین و کم درد ترین دستگاه لیزر موهای زائد
به همراه کابین دوش اختصاصی برای هر مراجعه کننده
-کارشناس تغذیه به همراه دستگاه آناليز بدن
🔴-پزشكان متخصص پوست ، مو و لیزر
🔴-خدمات کامل لاغری شامل:
🔴-دستگاه LPG
🔴-دستگاه کویتیشن(Cavitation)
🔴-دستگاه شاک وِیو (درمان سلولیت)
🔴-دستگاه آر اف
🔴-خدمات کامل جوان سازی و فيشال و مراقبت از پوست
🔴- هايفو با دستگاه اولترا آمريكا
🔴- ميكروپيگمنتيشن(ابرو، چشم، لب)
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#لیزر #پروتکل_بهداشتی #تخفیف_ویژه #تخفیف_لیزر #روزمرد #روزپدر #کویتیشن #لاغری_شکم_پهلو #لاغری_موضعی #کلینیک_زیبایی #کلینیکزیبایی #مرکز_لیزر #لاغری_شکم #لیزر_مو_زائد #آراف #فیشیال #ماساژ_درمانی #لیفت_نخ #بوتاکس_صورت #میکروپیگمنتیشن_ابرو #تزریق_فیلر
...

.
.
🌸مرکز زیبایی لادن🌸

💜ورکشاپ مراقبت از پوست و شناخت پوست
به مناسبت روزمادر💜
.
سلام روز زمستونیتون بخیر
دوستان عزیزم ، همه خدمات ما در این مرکز با حفظ تمام پروتکل های بهداشتی ، در تمام حوزه ها شامل : فیشیال تخصصی ، تزریق بوتاکس ، تزریق فیلر ، مزوتراپی ، میکرونیدلینگ ، میکرودرم ، کربوکسی تراپی ، جوانسازی ، پروفایلو ، هایفوتراپی ، لاغری با کویتیشن ، شاک ویو ، RF ، LPG ، کرایولیپولیز و لیزرموهای زائدانجام می شود .

همه ی محصولاتی که ما برای کلیه خدمات پوستی استفاده می کنیم برند @biolineiran می باشند که یک برند ایتالیایی است و این شرکت عرضه کننده بهترین محصولات زیبایی هستند .

و همچنین همه خدمات هم برای آقایان 💆🏻 و هم برای بانوان 💆🏻‍♀️ انجام می شود .
.
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍ادرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
.
#workshop #beauty #beautysalon #skincare #skincareroutine #ورکشاپ_آموزشی #مراقبت_پوست #پوست_سالم #میکرونیدلینگ #میکرودرم #فیشیال #مزوتراپی #بوتاکس #فیلر #کربوکسی #پروفایلو #botox #facial #skincareproducts
...

.
.
🍃🌸مرکز زیبایی لادن🌸🍃

سلام عزیزای دلم روز بارونیتون بخیر و شادی🌧
مرکز زیبایی لادن با حفظ تمام پروتکل های بهداشتی ، در تمام حوزه لاغری و لیزر و زیبایی صورت فیشیال ،هایفوتراپی میکرونیدلینگ، مزوتراپی و بوتاکس و فیلر و پروفایلو و لاغری با کویتیشن ، شاک ویو ، RF ، LPG ، کرایولیپولیز و لیزرموهای زائد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .
همه خدمات هم برای آقایان و هم برای بانوان انجام می شود .
.
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
▫️جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#مرکززیبایی_لادن #لیزر#لاغری #رژیم_لاغری #رژیم_غذایی #لیزرمو #کویتیشن #فیشیال_صورت #فیشیال #فیشیال_vip #بوتاکس #کرایولیپولیز #پروفایلو #فیلر #ژل_لب #میکروبلیدینگ #میکرودرم #میکرونیدلینگ #میکروپیگمنتیشن #شاک_ویو #جوانسازی #مزوتراپی #مزوتراپی_مو
...

.
.
◽تکنیک مهم در تزریق ژل لب
‌‌
💜 قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.‌
💜 طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.‌
💜 بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند مهمه.‌
💜 تبحر و تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت می‌باشد.‌
💜 تزریق در لب را می‌توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد.
🌸لب یکی از قسمت های صورت است که با افزایش سن حجم لب کم شده ،ارتفاع لب کاهش یافته و بر جستگی آن در صورت کاهش می یابد.‌‌
🌸تزریق ژل لب می تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید باشد.
.

🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#رژلب_خوشرنگ #فیلرلب #ژللب #ژل_لب #ترفند_آرایشی #لب_روسی #لب_فانتزی #ماتیک #رژلب_مات #رژلب_مایع #رژلب_جامد #lipsticktricks #hudabeauty #lipfiller #lipscrub
...

💜 تزریق ژل لب توسط پزشک متخصص‌

👌 قبل از هر گونه تزریقی باید لب معاینه شود تا اگر اختلال عملکردی وجود دارد مورد توجه قرار گیرد.‌
👌 طبق اصول زیبایی شناسی، لب بالا بایستی بیست درصد کوچکتر و عقب تر از لب پایین باشد.‌
👌 بهترین انتخاب برای افزایش حجم لب استفاده از ژل های هیالورونیک اسید می باشد البته مارک ژل و کیفیت برند مهمه.‌
👌 تبحر و تکنیک پزشک در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت می‌باشد.‌
👌 تزریق در لب را می‌توان برحسب نیاز بیمار فقط در خطوط دور لب انجام داده و یا اینکه حجم خود لب‌ها را نیز افزایش داد.‌‌
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
.
#ژل_لب #فیلرلب #فیلرلب_حجم
#ژل_لب_روسي #ماتیک #قبل_بعد #رژ #تزریق_ژل #لیفت_صورت #آرایش_لب #آرایش_صورت #پروتزلب #کلینیک_زیبایی
...

.
💜رفع چین و چروک با ژل پروفایلو

تزریق ژل پروفایلو برای 👇‌
🌹جوانسازی کلی صورت، ‌
🌹رفع افتادگی پوست صورت‌
🌹رفع افتادگی پوست گردن، ‌
🌹رفع چروک پوست گردن و جوانسازی پوست دست استفاده می شود. ‌‌

🎇پروفایلو یک درمان پیشرفته است که با تکیه بر فناوری مهندسی به جای پر کردن چروک ها، آن ها را هم سطح پوست می کند. این درمان به صورت موثر، تولید کلاژن و الاستین طبیعی را تحریک کرده و پوست را از داخل جوان می کند.‌

📌 لطفاً این پست لایک کنید.‌
📌سوالات و نظرات خودتونو کامنت بزارید.‌
📌 این پست ذخیره کنید دوباره بهش سربزنید و برای دوستانتون بفرستید.‌
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#ژل #کلینیک_پوست #بوتاکس #زیبایی #پزشک_زیبایی #تزریق_ژل #تزریق_فیلر #زاویه_سازی #مادلینگ_صورت #فیلرزیرچشم #اعتمادبنفس #پروفایلو #جوانسازی_دست #چین_چروک #رینوپلاستی #زیبایی_پوست #بلفاروپلاستی_بدون_جراحی #زاویه_فک #گونه_گذاری #مرکز_زیبایی_لادن
...

✅lips filler injection
تزريق ژل(فیلر) جهت فرم دهي و حجم دهي به لب ها در نهایت ظرافت و زیبایی با حفظ تناسب طبیعی لب ها💉👄
#ژل_لب #ژللب #فيلرلب #ژل #بوتاكس
...

✅lips filler injection
تزريق ژل(فیلر) جهت فرم دهي و حجم دهي به لب ها در نهایت ظرافت و زیبایی با حفظ تناسب طبیعی لب ها💉👄
#ژل_لب #ژللب #فيلرلب #ژل #بوتاكس
...

✅lips filler injection
تزريق ژل(فیلر) جهت فرم دهي و حجم دهي به لب ها در نهایت ظرافت و زیبایی با حفظ تناسب طبیعی لب ها💉👄
#ژل_لب #ژللب #فيلرلب #ژل #بوتاكس
...

آفر ويژه بوتاكس ديسپورت انگليس فقط ⛅️٥٥٠💥.
💫کاربرد تزریق بوتاکس💫 .

از بین بردن چین و چروک حرکتی و از بیشتر شدن چرو ک های ثابت پیشانی ، خط اخم و دور چشم جلوگیری کرده
برای بالا کشیدن ابروها
با تزریق بوتاکس به لب بالا باعث کاهش نمایش لثه هنگام خندیدن می شود.
بالا بردن گوشه لب
کاهش تعریق زیر بغل از جمله کاربردهای درمانی می باشد.
برای بالا رفتن نوک بینی
بوتاکس خطوط و چین های عمودی گردن را کاهش می دهد.
چین های چانه را بهبود می بخشد.
اگر تزریق بوتاکس در کنار تزریق چربی انجام شود، باعث بهبود افتادگی ناحیه تحتانی صورت می شود.
سر دردهای میگرنی قسمت شقیقه و پیشانی را کاهش می دهد. یکی دیگر از کاربردهای درمانی بوتاکس می باشد.
کاربرد تزریق بوتاکس برای از بین بردن خط اخم، حذف چروک پیشانی و اطراف چشم فرد می باشد که این سه مورد شناخته شده بوده و عارضه چندانی را به دنبال ندارند، قابل ذکر است که نخستین و مهمترین کاربرد تزریق بوتاکس برای رفع خط اخم می باشد.
مدت زمان تاثیر بوتاکس در اشخاص مختلف دارای نتیجه یکسانی نمی باشد. از زمانی که بوتاکس تزریق می شود، دارو شروع به تجزیه شدن می کند به همین خاطر به تدریج از اثر بوتاکس کاسته می شود.
ماندگاری بوتاکس معمولا بین 3 الی 6 ماه بوده که مدت زمان اثر گزاری به ناحیه مورد تزریق و میزان تزریق بوتاکس بستگی دارد.
قابل ذکر است که اگر احتیاج به تزریق مجدد بوتاکس داریم بار دیگر اقدام نماییم چون بعد از پایان مدت ذکر شده تاثیر بوتاکس کم کم از بین رفته در نتیجه باعث نمایان شدن خطوط و چین و چروک ها می شود. .
.
💫کاربرد تزریق بوتاکس💫 .
. . 🔶🔶🔶مركز زيبايي لادن🔶🔶🔶 🔴🔴🔴ليزر موهاي زائد🔴🔴🔴 🌟انجام در مركز زيبايي تحت نظارت پزشك 🌟سريعترين و موثرترين ليزر موهاي زائد در دنيا
🌟برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره زیر تماس بگیرید.
۰۹۳۳۱۷۲۱۳۲۶

#میکر#میکروپیگمنتیشن#هاشور_ابرو#هاشور_مویی#هاشور_ظریف#هاشور_مویی_ظریف#هاشور_ابرو#ليزر موهاي زائد#ليزر#تخفيف ليزر#تزریق_فیلر
...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست