مرکز زیبایی لادن | مجله سلامت زیبایی | دستگاه لیزر الکساندرایت

چرا باید به هایفوتراپی توجه بیشتری کرد ؟

Know-more-about-Keryolipolyse

در روش کرایولیپولیز سلول های چربی طوری سرد میشوند که بدن قادر ميشود آنها شکسته و دفع کند. در این شیوه رسوبات چربی های ناخواسته به شیوه ای کنترل شده و غیرتهاجمی شکسته میشوند تا بهبود کنترل شده فرم بدن امکان پذیر شود.

قرارگیری در معرض دماهای پائین سبب ميشود که بافت چربی زیر جلدی، بدون اسیب رسيدن به بافت های اطراف، نابود شود. کرایولیپولیز یک جایگزین غیرجراحی براي عمل جراحی لیپوساکشن است.

چه کسانی میتوانند کرایولیپولیز کنند

کسانی که چربی موضعی دارند و دست به هر کاری مثل ورزش و رژیم غذایی خاص ميزند ، ولی باز نمی توانند این چربی ها را آب کنند، میتوانند با شیوه کرایولیپولیز، چربی های شکم خویش را از بین ببرند. توجه کنید که این شیوه براي لاغري کل بدن و کم کردن وزن نیست بلکه یک شیوه براي کم کردن اندازه شکم است. بنابراين کسانی که از چاقی موضعی شکم خویش گله دارند میتوانند این شیوه را امتحان کنند و شکم خویش را با دیگر اندام های بدن شان سازگار کنند و اندامی خوش فرم داشته باشند.

روش کارکرد کرایولیپولیز

در این عمل سلول های چربی زیر پوست خنک میشوند که سبب ایجاد لیپولیز و تجزیه سلول های چربی بدون آسیب رساندن به بافت های اطراف یا پوست ميشود . کرایولیپولیز به منظور کاهش چربی در مناطق خاص بدن بخصوص سر معده و پشت( زیرسوتین) استفاده ميشود .

کرایولیپولیز راهکار دائمی براي کاهش چربی نیست؛ ولی میتواند سلولهای چربی را که اکنون وجود دارد تا حدی کاهش دهد و میتواند مانع از افزایش تعداد باقی مانده سلول های چربی در بدن شود، به طوریکه شخص باید از طريق ترکیبی از رژیم غذایی و ورزش و یا دیگر شیوه های کرایولیپولیز، ميزان چربی خویش را ثابت نگه دارد.

بنابراين از خنک کاری، سلول های چربی تحت آپوپتوز قرار می گیرند که مرگ سلولی را کنترل ميکند . هنگامی که آپوپتوز اتفاق می افتد، دیواره سلولی چربی تجزیه شده و سبب ميشود که لیپیدها( چربی ها) از سلول ها ازاد شوند. این لیپیدها به وسیله سیستم تخلیه لنفاوی حمل ميشود تا از طريق بدن شما به همان شیوه ای که چربی از غذای شما حذف ميشود ، از طريق بدن دفع شود.

سلول های چربی به دو درجه حرارت خيلي حساس هستند و این درجه حرارت ها محکوم به مرگ هستند که یکی درجه حرارت بسیار بالاست و یکی درجه حرارت بسيار پائین است.

کرایولیپولیز روشی است که ما از درجه حرارت بسيار پائین حتی تا ۱۰- درجه استفاده می کنیم در این درجه حرارت ۱۰-، ۸-، ۹- و حتی تا ۳- اتفاقی که براي سلول های چربی می افتد پدیده ای به نام مرگ سلول چربی است به عبارت ديگر سلول های چربی کریستالیزه میشوند .

 در اثر مرگ سلولی بافت بدن در واقع سلول های چربی رو بعنوان سلول های مرده تلقی ميکند و سیستم دفاعی بدن به این سلول های مرده ی اضافه حمله ميکند و آن ها را می بلعد. بعد از آن به کمک عروق لنفاوی( سرخ رگ های عروق لنفاوی چربی ها را به طرف کبد هدایت ميکند ) شبیه چربی که با تغذیه وارد بدن ما ميشود به طرف کبد هدایت شده و به کمک صفرا متابولیزه و در پایان از طريق سیستم گوارش دفع میشوند .

در جلسات درمانی کرایولیپولیز چه اتفاقی می‌افتد؟

در ابتدا می‌بایست به اتفاق پزشک خود تصمیم بگیرید که کدام ناحیه از بدنتان را کرایولیپولیز کنید. بسیار حائز اهمیت است که پیش از درمان سر صبر و حوصله و با دقت دلایل خود را برای انجام کرایولیپولیز با پزشک خود مطرح کنید. باید اطمینان یابید که کرایولیپولیز ابزاریست برای رسیدن شما به آنچه در ذهن می‌پرورانید، باید تصویر واضحی از اندام خود بعد از عمل جراحی در ذهن داشته باشید. پزشکتان باید پاسخگوی تمامی سوالاتی باشد که ذهنتان را درگیر کرده است. باید سوابق پزشکیتان بررسی شود تا مبادا مانعی بر سر راه انجام کرایولیپولیز برای شما وجود داشته باشد. شاید از شما بخواهند فرم رضایتامه‌ای را امضا کرده و اعلام کنید از مزایا و خطرات احتمالی این روش کاملاً آگاهید. ممکن است نیاز به عکسبرداری باشد تا بتوانید پس از کرایولیپولیز مقایسه‌ای میان اندام خود قبل و بعد از عمل داشته باشید.دربسیاری ازمواردممکنست نیازبه استفاده ازروشهای ترکیبی باشدتابهترین نتیجه ممکن حاصل شود.

روند کار

در حین عمل، دو پانل انجماد غیر تهاجمی به پوست شما می‌چسبد و ناحیه‌ای که می‌خواهید چربی آن را کاهش دهید، بین این دو پانل قرار می‌گیرد. در این حالت شما یک ضربه محکم و اندکی فشار را حس می‌کنید که به هیچ وجه دردناک نیست. در مرحله بعد سلول‌های چربی حدوداً یک یا دو ساعت سرد می‌شود، البته این مدت زمان به نیازهای فردی شما بستگی دارد. در ابتدا حس می‌کنید که ناحیه تحت عمل بسیار بسیار سرد شده ولی پس از مدتی دیگر متوجه پایین بودن دما نخواهید شد. اکثر بیماران در طول عمل یا با موبایلشان صحبت می‌کنند یا مشغول مطالعه هستند!

دوران نقاهت

نمی‌توان برای کرایولیپولیز دوران نقاهت خاصی تعریف کرد. چرا که این روش کاملاً غیرتهاجمی بوده و در اغلب موارد بیماران می‌توانند در همان روز به رژیم غذایی عادی خود بازگردند ولی اگر ناحیه تحت درمان قرمز یا دردناک شود، بهتر است یکی دو روز صبر کنید و سپس رژیم خود را از سر گیرید.

اقدامات لازم قبل از شروع درمان

1.     مشورت با پزشک و اطمینان از عدم وجود زخم ،کبودی و یا هر گونه عارضه در محل درمان

2.     معین کردن تعداد جلسات لازم برای گرفتن بهترین نتیجه با هماهنگی با پزشک معالج

3.     عدم استفاده از داروهای ضد التهاب چرا که باعث تشدید التهاب عمل می شود

4.     آمادگی برای دردهای خفیف که البته حدود ۹۰دصد بیماران هیچگونه دردی استفاده نمی کنند

5.     آرامش داشتن هنگام عمل برای گرفتن نتیجه بهتر بسیار تاثیر گذار است

6.     استفاده از لباسهای مناسب و همراه داشتن یک دست لباس اضافه

7.     همراه داشتن وسیله سرگمی که طی مدت استفاده از درمان از بی حوصلگی شما جلوگیری کند

 توصیه های بعد از درمان
  • در صورت نیاز برای کاهش درد موضع تحت درمان از مسکن استفاده کنید.
  • در صورت متورم شدن از کمپرس آب سرد استفاده کنید.
نتیجه‌گیری

کرایولیپولیز یک روش درمانی ایمن، بی خطر و غیر تهاجمی برای کشتن و از میان برداشتن سلول‌های چربیست. از آنجایی که سلول‌های چربی با آهنگی کاملاً تدریجی شروع به مردن و آزاد ساختن محتویات خود می‌کنند، نتیجه نهایی کاملاً طبیعی بوده و اندامی نرمال و عادی و در عین حال بسیار متفاوت برایتان به ارمغان خواهد آورد، علی الخصوص اگر توأم با کرایولیپولیز یک رژیم غذایی مناسب داشته باشید و ورزش کنید. پس از انجام کرایولیپولیز اندام شما باریک تر، کوچک‌تر و عاری از چربی می‌شود. عوارض جانبی کرایولیپولیز بسیار محدود است، مشروط بر آن که این روش توسط یک پزشک متخصص، زبده و آموزش دیده اجرا گردد.

Ice Background
به مطلب بالا امتیاز دهید:
5/5

.
▫️کرایولیپولیز یک روش غیر‌تهاجمی برای از بین بردن سلول‌های چربی است که به انجماد چربی شهرت دارد. کرایولیپولیز یک روش درمانی نسبتاً نوین برای کاهش طبیعی چربی و پیکر تراشی به شمار می‌رود.
کرایولیپولیز (Cryolipolysis) روشی غیر‌تهاجمی است که می‌تواند جایگزینی شایسته و ایده آل برای روش‌های تهاجمی کاهش چربی از قبیل لیپوساکشن باشد چرا که بعد از کرایولیپولیز نیازی به دوران نقاهت نخواهید داشت.
ممنون که تا پایان این ویدیو همراه ما بودید😍🥰😇
.
.
طبق الگوریتم جدید اگه می خواید پست های کلینیک لادن بهتون نمایش داده بشه باید از این پست حمایت کنید ❤️🙏🏻
پس لطفاً این پست رو لایک و سیو کنید👍🏻
نظراتتون برامون خیلی مهمه تو کامنت برامون بنویسید 📝
و برای دوستاتون بفرستید📤
.
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#لاغری_ران #لاغری_شکم #لاغری_فوری #لاغری_بادستگاه #لاغری_شکم_پهلو #لاغری_بدون_بازگشت #کرایولیپولیز_پشت #کرایولیپولیز #کرایولیپولیز_شکم #cryolipolysis #abdomen #hips #رژیم_غذایی #کاهش_وزن #کاهش_سایز
...

اولین قرعه کشی هیجانی و جذاب کلینیک زیبایی لادن در سال 1400 به مناسبت عیدفطر🌸🔥
.
پیشاپیش عیدتووووووووووون مبااااااااااااارک😍💃🏻🎉
😱حتمااااااااااااا کپشن رو کامل بخونید 😱

.
در این قرعه کشی ما 1️⃣5️⃣ تا برنده خوش شانس داریم که می توانند به دلخواه خودشون از یکی از خدمات زیر 👇🏻 استفاده کنند :

💥%10 تخفیف ویژه برای فیشیال
💥%10 تخفیف ویژه برای استفاده از دستگاه های لاغری
💥%20 تخفیف ویژه برای لیزر موهای زائد
.
شرایط قرعه کشی 👇🏻:
۱- پیج @ladanrahnama_beauty رو فالو کنید .
۲- این پست رو لایک کنید .
۳- دوستاتونو تگ کنید .
👈🏻 کامنت بیشتر ، شانس بیشتر👉🏻
۴-این مرحله اجباری نیست ولی بازم شانستونو بیشتر میکنه👇🏻
این پست رو هم تو پیج خودتون استوری کنید و بعد از ۲۴ ساعت برامون اسکرین‌شات بفرستید.
.
💜زمان قرعه کشی : روز عید سعید فطر 💜
.
مرسی هستید😍❤️
.
#مسابقه #مسابقهاینستاگرامی #قرعهکشیآنلاین#لیزرموزائد #لیزر_الکساندرایت #فیشیال #فیشیال_صورت #دستگاه_لاغری #ال_پی_جی #شاک_ویو #آراف #کرایولیپولیز #لاغریموضعی #لاغری_شکم #لاغری_فوری #رژیم #قرعهکشیاینستاگرامی #قرعهکشی #جایزهبزرگ #جایزهنقدی #جایزهویژه #تبلیغاتاینستاگرام #مسافرت #گردشگری #کرونا #موزیک #خنده #موفقیت
...

▫️.
▫️ #لاغری با فریز چربی❄️🔥‌
‌‌وقتی اسم #لاغری_موضعی به گوش میرسه خانم ها سریع شروع به سرچ کردن درباره #دستگاه های_لاغری میکنند. کدوم دستگاه زودتر لاغر میکنه؟کدوم دستگاه ارزونتره؟کدوم دستگاه بهتر جواب میده؟ یکی از این دستگاه های لاغری #کرایولیپولیز یا #انجماد است که برای لاغری های موضعی بکار میرود. در روش کرایولیپولیز آن دسته از سلولهای #چربی که سطحی تر هستند در اثر سرما دچار #مرگ_سلولی شده و به آهستگی در طی یک تا چهار ماه از بدن دفع می شوند و به همین علت اثر سوئی روی کبد و آنزیمهای کبدی ندارد.‌
⁦❤️⁩در کرایولیپولیز به طور موثر چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان حذف شده و نتایج برجسته و قابل توجهی از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمان نشان می دهد . آنچه کرایولیپولیز را از روش های درمان دیگر متمایز می سازد استفاده از تکنولوژی سرما همراه با خلا و فشار منفی ، وکیوم چربی جهت #کاهش_سایز منطقه مورد نظر ,حذف سلولهای چربی , تعداد جلسه کم (یک جلسه) , برگشت_ناپذیری و #غیرتهاجمی بودن آن است. ‌‌
.
طبق الگوریتم جدید اگه می خواید پست های کلینیک لادن بهتون نمایش داده بشه باید از این پست حمایت کنید ❤️🙏🏻
پس لطفاً این پست رو لایک و سیو کنید👍🏻
نظراتتون برامون خیلی مهمه تو کامنت برامون بنویسید 📝
و برای دوستاتون بفرستید📤
.
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#کرایولیپولیزشکم #کرایولیپولیزپهلو #کرایولیپولیزباسن #کرایولیپولیز_شکم #کرایولیپولیزبازو #کرایولیپولیزخط_سوتین #کرایولیپولیز_پشت
...

.
.
🍃🌸مرکز زیبایی لادن🌸🍃

سلام عزیزای دلم روز بارونیتون بخیر و شادی🌧
مرکز زیبایی لادن با حفظ تمام پروتکل های بهداشتی ، در تمام حوزه لاغری و لیزر و زیبایی صورت فیشیال ،هایفوتراپی میکرونیدلینگ، مزوتراپی و بوتاکس و فیلر و پروفایلو و لاغری با کویتیشن ، شاک ویو ، RF ، LPG ، کرایولیپولیز و لیزرموهای زائد آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .
همه خدمات هم برای آقایان و هم برای بانوان انجام می شود .
.
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
▫️جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#مرکززیبایی_لادن #لیزر#لاغری #رژیم_لاغری #رژیم_غذایی #لیزرمو #کویتیشن #فیشیال_صورت #فیشیال #فیشیال_vip #بوتاکس #کرایولیپولیز #پروفایلو #فیلر #ژل_لب #میکروبلیدینگ #میکرودرم #میکرونیدلینگ #میکروپیگمنتیشن #شاک_ویو #جوانسازی #مزوتراپی #مزوتراپی_مو
...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست