مرکز زیبایی لادن | مجله سلامت زیبایی | لیزر موهای زائد در بارداری

لیزر موهای زائد در بارداری

hair removal in pregnancy

موقعیت های خاصی وجود دارد که باعث می شود شما از انجام لیزر منصرف شوید، بله ، لیزر موهای زائد در بارداری (Laser Hair Removal in Pregnancy) یکی از آنهاست. البته در بیشتر موارد ، لیزر موهای زائد در مرکز زیبایی لادن کاملاً بی خطر بوده و عوارض جانبی ایجاد نمی کند. با این حال با ما باشید تا در این باره بیشتر اطلاعات کسب کنید.

لیزر موهای زائد در دوران بارداری

بسیاری از مراجعین مرکز زیبایی لادن با ما می‌گویند که در دوران بارداری، میزان موهای بدن نه تنها روی پاها ، کشاله ران و زیر بغل بلکه روی صورت نیز نسبت به قبل زیادتر شده است. ما این افزایش رشد موهای زائد در نواحی مختلف بانوان را هیرسوتیسم (Hirsutism) می‌نامیم. خوشبختانه ، این مسئله پس از اتمام دوران بارداری ناپدید می شود ، زیرا این مسئله اساساً به دلیل افزایش سطح پروژسترون است.

با این حال یکی از شایع ترین شبهات این است که آیا می‌توانیم جلسات لیزر موهای زائد خود را ادامه دهید یا حتی آنها را شروع کنید ، قبل از هر چیزی باید به اهمیت مراجعه به مراکز لیزر تحت نظارت پزشک اشاره کنم و نه اینکه مرکز رفع مو یا یک متخصص زیبایی ، مرکز زیبایی لادن از یک تیم پزشکی با تجربه برخوردار است ، که آنچه را که اکنون می خواهم به طور خلاصه بیان کنم ، از جمله توصیه‌های این عزیزان است..

آیا لیزر موهای زائد در بارداری خطرناک است؟

عدم وجود مطالعاتی که ایمنی پزشکی لیزرها در دوران بارداری را ارزیابی کرده است ، باعث شده تا انجمنهای مختلف پزشکی مراجعین را از انجام لیزر موهای زائد در بارداری منع کنند

بنابراین ، ما نیز در مرکز زیبایی لادن مراجعین را از انجام لیزر موهای زائد در دوران بارداری منع می‌کنیم . در حقیقت ، در اولین مراجعه به مرکز زیبایی لادن ، ارزیابی از شما انجام می شود ، تاریخچه پزشکی شما بررسی می‌شود و یک معاینه کوتاه انجام می پذیرد تا پزشکان مرکز زیبایی لادن از ویژگی های پوست و مو شما آگاه شوند. در اینجا هر دو ضخامت مو ، رنگ و مراحل رشد مورد بررسی قرار خواهد گرفت. علاوه بر این ، بسته به نیاز مراجعه کننده و ناحیه ای که باید لیزر شود ، موثرترین روش توصیه خواهد شد.

متخصصین باتجربه مرکز زیبایی لادن خوشحال می شوند به هر گونه سوال شما درباره ابهامات و موارد منع مصرف لیزر موهای زائد در هر مورد جداگانه پاسخ دهند.

“من قبلا لیزر کردم اما هم اکنون باردار هستم”

اگرچه این یک مورد خیلی متداول نیست ، اما یکی از سؤالات متداول در مورد لیزر موهای زائد در بارداری در اینترنت است. اگر این مطلب را می خوانید و با این مشکل مواجه هستید ، اول از همه آرام باشید.

همانطور که گفتیم ، هیچ مطالعه بالینی وجود ندارد که نشان دهد لیزر موهای زائد برای زنان باردار مضر است و یا برای جنین مشکلاتی به وجود می‌آورد ، زیرا طول نور لیزر در سطح پوست عمل می کند ، حداکثر تا حدود پنج میلی متر. بنابراین ، بسیار نادر می‌باشد که روی رشد جنین تاثیر می گذارد ، به خصوص اگر زن در هفته های اول بارداری خود قرار داشته باشد.

عوارض لیزر موهای زائد در بارداری

دلیل اصلی که لیزر موهای زائد در بارداری توصیه نمی شود این است که در این دوره ، خانم ها تغییرات هورمونی قوی را تجربه می کنند که در هر فرد متفاوت است. این می تواند باعث شود که لیزر باعث بهبود تقویت آلرژ‌ی‌های پوستی یا لکه های پوستی شوند. علاوه بر این ، ممکن است زخم ، فشار خون بالا یا فولیکولیت (Folliculitis) ایجاد شود.

از طرف دیگر ، زنانی هستند که در دوران بارداری دچار هیرسوتیسم (Hirsutism) می شوند، به این صورت که در مناطقی که قبلا مو وجود نداشت حال در زمان بارداری شاهد رشد مو در این نواحی هستند. اگرچه معمولاً بعد از بارداری تقریبا در تمام افراد از بین می رود. در حالی که برخی از زنان باردار نیز با کندی در رشد مو مواجه می‌شوند.

روش جایگزین

با بروز هیرسوتیسم شما می‌توانید نواحی که مو به تازگی پدیدار شده ، یا نواحی عادی مانند پاها ، کشاله ران یا زیر بغل را اصلاح کنید . استفاده از کرم های موبر و موم نیز توصیه نمی شود. از آنجا که این روش های رفع مو هنگام ترکیب با هورمونهای حاملگی می توانند باعث ایجاد واکنشهای آلرژیک نیز شوند. علاوه بر این ، با حساس تر شدن پوست ، این تکنیک ها می توانند دردناکتر باشند یا باعث لک شدن پوست شوند. بنابراین در این نه ماه ، اصلاح می تواند راحت ترین و ایمن ترین روش برای رفع موها باشد.

لیزر موهای زائد در زمان شیردهی

اگر مادر تصمیم به شیر دادن به نوزاد خود گرفت ، باید بداند که در دوران شیردهی ممکن است هورمون هایی که در دوران بارداری وجود داشته اند یا سایر هورمون ها همچنان فعال باشند و برای تولید شیر عمل کنند. بنابراین ، ممکن است هنوز رشد نامنظم یا بیش از حد مو وجود داشته باشد ، که پس از اتمام شیردهی می تواند به پایان برسد.

با این وجود ، در برخی مراکز زیبایی، لیزر موهای زائد بدن را در هنگام شیردهی در هیچ ناحیه ای از بدن توصیه نمی کنند و برخی دیگر از مراکز زیبایی لیزر را فقط در مناطقی مانند زیر بغل یا قفسه سینه ،توصیه نمی‌کنند. بنابراین ، بهترین تصمیم این است که با پزشک یا متخصص طب زیبایی مشورت کنید.

آیا ممکن است لیزر موهای زائد باعث آسیب نوزاد شود؟

در اصل ، لیزر موهای زائد در بارداری هیچ آسیبی در شکل گیری و رشد جنین ایجاد نمی کند ، زیرا این ماده فقط روی سطحی ترین لایه های پوست عمل می کند و تاثیری در رشد جنین ندارد. لیزرهای مورد استفاده برای حذف موهای زائد بین حداکثر 4/4 تا 5 میلی متر به پوست نفوذ می کنند و تاثیرگذاری روی جنین در این شرایط را بسیار دشوار می کند. اما همچنان به علت عدم وجود تحقیقات کافی توصیه مرکز زیبایی لادن عدم انجام لیزر موهای زائد در دوران بارداری است.

لیزر موهای زائد در زمان بارداری از نظر WHO

آنچه سازمان بهداشت جهانی (World Health Organization: WHO) اذعان دارد این است که در دوران بارداری ، از مصرف داروها و درمان های اکتشافی و آزمایشات اضافی باید تا حد ممکن اجتناب شود.

یکی دیگر از دلایلی که پزشکان مرکز زیبایی لادن لیزر موهای زائد در بارداری را توصیه نمی‌کنند این است که قرار گرفتن در معرض هر نوع نور در دوران بارداری می تواند به دلیل تغییرات چشمگیر هورمونی باعث بروز واکنش های پوستی از نظر حساسیت و لکه های پوستی شود. به همان روشی که کرم های موبر و موم نیز باعث این عوارض می‌شود.

سوالات متداول (FAQ)

در ادامه به برخی از سوالات رایج مراجعین پاسخ می‌دهیم.

آیا لیزر موهای زائد در بارداری ضرر دارد؟

مطمئناً همانطور که اشاره شد و شما می‌دانید که بارداری باعث ایجاد تغییرات هورمونی می شود که روی پوست و مو تاثیر می گذارد. به همین دلیل است که برای خانم های باردار نیز معمول است که شاهد مثلا رشد مو در ناحیه شکم باشند و به لیزر موهای زائد فکر کنند. لیزر موهای زائد در بارداری شامل فاکتورهای خاصی می‌شود که حتما باید در نظر گرفته شود.

نباید از این امر غافل باشیم که تغییرات هورمونی زنان باردار باعث کندی رشد آنارشیک مو می شود. سطح بالای پروژسترون باعث می شود مو بسیار آهسته رشد کند یا در مناطقی که قبلاً وجود نداشتند ظاهر شود.

در مرکز زیبایی لادن، به عنوان یک مرکز انجام خدمات لیزر تحت نظارت پزشک ، ما به هیچ وجه لیزر موهای زائد در بارداری را توصیه نمی کنیم و اگر بتوانیم لیزر را برای مراجعه کننده انجام دهیم ، فقط با مجوز پزشکی و بعد از 13 هفته از زمان حاملگی و فقط در مناطقی که مستقیماً به شکم درگیر نباشد انجام می‌شود.

بنابراین لیزر موهای زائد در بارداری ضرر دارد

پاسخ خیر است ، مسئله اصلی امنیت است. لیزر موهای زائد در میان روشهای زیبایی ، هنوز روشی بسیار جدید است. لیزر از سال 1998 برای موهای زائد به طور موثری مورد استفاده قرار گرفت. گرچه مطالعات بسیاری در مورد جنبه های رفع موهای زائد توسط لیزر انجام شده است ، اما مطالعه دقیقی در مورد لیزر موهای زائد در بارداری انجام نشده و هنوز پاسخ قطعی در مورد درسا یا غلط بودن این روش ارائه نشده است. اگر شما قرار است به زودی مادر شوید، همیشه توصیه می شود که به عنوان احتیاط منتظر بمانید.

اما مراقب باشید ، این فرضیه که متوقف کردن درمان با لیزر در دوران بارداری ، در فرایند درمان شما اختلال ایجاد می‌کند، کاملا غلط است. بعد از طی کردن دوران بارداری ، می توانید بدون هیچ مشکلی با لیزر موهای خود ادامه دهید و پیشرفت های انجام شده از نظر رفع مو همچنان قابل رویت هستند. هنگامی که فولیکول مو از بین برود ، مو دوباره رشد نمی کند. اگرچه هیچ کاری برای جلوگیری از درمان های لیزر موهای زائد در دوران بارداری وجود ندارد ، اما بیشتر توصیه می کنند که این روش را تا زمان تولد نوزاد متوقف کنید.

سخن آخر

با این حال ، مانند همیشه به شما توصیه می کنیم قبل از تصمیم گیری در مورد بارداری و شیردهی ، با پزشک یا متخصص زنان خود مشورت کنید.

به مطلب بالا امتیاز دهید:
5/5

.
آیا میتوان لیزر در زمان بارداری 🤰🏻 و شیردهی🤱🏻لیزر کرد ؟!
یکی از راه های از بین بردن موهای زائد، لیزر است. این روش بین بانوان ایرانی بسیار محبوب و شایع شده است. سوال مشترکی برای بسیاری از خانم هایی که به کلینیک ما مراجعه می کنند وجود دارد و آن این است که آیا در زمان بارداری و شیردهی می توان لیزر کرد؟

برای پاسخ به این سوال تا آخر ویدیو همراه ما باشید ❤️
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
.
#لیزرموزاید #لیزر_مو_زائد_بانوان #لیزر_الکساندرایت #لیزرموزائد #لیزر_فول_بادی #لیزرآقایان #لیزرپاسداران #لیزرتهران #لیزربیکینی #لیزرزیربغل #لیزربدون_درد #الکساندرایت #بارداری
#شیردهی
#Laser #laserhairremoval #pregnant #laserfullbody #fullbody #beautyclinic
...

اولین قرعه کشی هیجانی و جذاب کلینیک زیبایی لادن در سال 1400 به مناسبت عیدفطر🌸🔥
.
پیشاپیش عیدتووووووووووون مبااااااااااااارک😍💃🏻🎉
😱حتمااااااااااااا کپشن رو کامل بخونید 😱

.
در این قرعه کشی ما 1️⃣5️⃣ تا برنده خوش شانس داریم که می توانند به دلخواه خودشون از یکی از خدمات زیر 👇🏻 استفاده کنند :

💥%10 تخفیف ویژه برای فیشیال
💥%10 تخفیف ویژه برای استفاده از دستگاه های لاغری
💥%20 تخفیف ویژه برای لیزر موهای زائد
.
شرایط قرعه کشی 👇🏻:
۱- پیج @ladanrahnama_beauty رو فالو کنید .
۲- این پست رو لایک کنید .
۳- دوستاتونو تگ کنید .
👈🏻 کامنت بیشتر ، شانس بیشتر👉🏻
۴-این مرحله اجباری نیست ولی بازم شانستونو بیشتر میکنه👇🏻
این پست رو هم تو پیج خودتون استوری کنید و بعد از ۲۴ ساعت برامون اسکرین‌شات بفرستید.
.
💜زمان قرعه کشی : روز عید سعید فطر 💜
.
مرسی هستید😍❤️
.
#مسابقه #مسابقهاینستاگرامی #قرعهکشیآنلاین#لیزرموزائد #لیزر_الکساندرایت #فیشیال #فیشیال_صورت #دستگاه_لاغری #ال_پی_جی #شاک_ویو #آراف #کرایولیپولیز #لاغریموضعی #لاغری_شکم #لاغری_فوری #رژیم #قرعهکشیاینستاگرامی #قرعهکشی #جایزهبزرگ #جایزهنقدی #جایزهویژه #تبلیغاتاینستاگرام #مسافرت #گردشگری #کرونا #موزیک #خنده #موفقیت
...

.
.
▫️ لیزر مو برای هر نوع رنگ و ضخامت موهایتان

🎁جديدترين دستگاه ليزر اسکلپیون (مونوليت)با قدرت بيشتر و سطح مقطع بزرگتر و كولينگ قوي تر و عمق نفوذ بيشتر و درد كمتر برای اولین بار به ایران رسید.
کمپانی اسکلپیون این دستگاه را معجزه قرن معرفی می کند.‌‌
‌‌
💟 مرکز زیبایی لادن با داشتن کابین دوش اختصاصی برای هر اتاق و رعایت کردن تمام پروتکل های بهداشتی آماده ارائه خدمات به شما میباشد.
‌‌
💜این دستگاه دارای امكان برنامه ريزي با توجه به نوع پوست ، رنگ مو ، صخامت و تراكم مو در ناحيه مورد نظر می باشد.‌‌
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#اسکلپیون #اسکلپیون_مدیواستار #اسکلپیون_لیزر #الکساندرایت #لیزرالکس #لیزربیکینی #لیزر_گوش #لیزر_فول_بادی #لیزر_پشت_لب #لیزرصورت #لیزر_اقایان
...

.
.
 ▫️ لاغری_موضعی با مزوتراپی ‌

🎁مزوتراپی یک روش ایمن و بی خطر جهت آب کردن چربی های بدن توسط تزریق موضعی مواد چربی سوز است که چربی ها و سلولیت را از بین خواهد برد . معمولا شکم ، پهلوها ، ساق و بازوها نواحی هدف اصلی در لاغری موضعی با مزوتراپی اند . داروی تزریقی مزوتراپی به دو شکل وجود دارد . ‌‌
🌹دسته اول کوکتل های آماده ای هستند که حاوی چندین ماده موثر به صورت همزمان اند و در صورت تزریق صحیح در نقاط درست بسیار موثر اند . ‌
🌹دسته دوم چندین ترکیب مختلف به صورت مجزا هستند که بر حسب صلاحدید پزشک با هم ترکیب می شوند و اثر خود را ایفا خواهند نمود . ‌‌
💖در صورت تکمیل روند درمان که چندین جلسه طول خواهد کشید فرد در کنار رژیم لاغری صحیح به نتایج خوبی از نظر فرم دهی ، چربی سوزی و در مان سلولیت بر حسب استراتژی اتخاذ شده توسط پزشک متخصص خواهد رسید.‌‌

🌸مرکز زیبایی لادن🌸
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم

#لاغری #لاغری_شکم
#مزوتراپی_شکم #لاغری_فوری
#لاغری_شکم #مزوتراپی_لاغری #مزوتراپی #لاغری_شکم_بدون_جراحی
#لاغری_شکم_پهلو #کلینیک #کلینیک_لیزر #کلینیک_پوست_مو #کلینیک_پوست #کلینیک_زیبایی
...


.
.
▫️درمان قطعی موهای زیر پوستی ‌

🌸یکی از بهترین روش های رفع موهای زائد و موهای زیر پوستی لیزر درمانی می باشد زیرا موهای ضخیم و زمخت بیشتر از موهای نازک به صورت زیر پوستی رشد می نمایند، در لیزر درمانی موهای زیر پوستی امواج و اشعه لیزر با متمرکز شدن بر روی فولیکول مو موجب می گردد تا فولیکول دچار تخریب گردد و مو پس از اتمام جلسات لیزر درمانی نه تنها به صورت زیر پوستی بلکه دیگر رشدی نخواهد داشت و به صورت طولانی مدت و دائمی رفع خواهد شد.‌‌

🌸لیزر سبب از بین رفتن فولیکول موهای زائد می شود می دانیم که با از بین رفتن آنها، مویی رشد نخواهد کرد که بخواهد در ادامه به بیرون پوست راه پیدا نماید و یا در همان زیر پوست به رشد خود ادامه دهد در نتیجه می توان مدعی بود که لیزر موهای زائد می تواند روشی مناسب برای از بین بردن این موها باشد .‌‌
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#لیزردرمانی #لیزر_اسکلپیون #لیزرالکساندرایت #لیزر_دایود #لیزر_بیکینی #لیزرموهایزائد #کلینیک_زیبایی #مرکز_زیبایی_لادن
...

.
.
▫️بهترین گزینه بعد از عمل لیپوماتیک = LPJ‌‌

🌸یکی از برترین تکنولوژی های روز دنیا برای لاغری و کاهش سایز شناخته شده است.
🔰تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان با ال پی جی دوبار در هفته در تایم های 35 دقیقه ای و به طور کلی 14 تا 20 جلسه می باشد.بنابراین اگر قصد فرم دهی و کاهش سایز اندام های مختلف بدنتان علی الخصوص باسن را دارید این دستگاه لاغری موضعی گزینه بسیار مناسبی برای شما می باشد.
🔰برای مبارزه اختصاصی با lpj چربی های مقاوم و انباشته شده که در محدوده شکم، ران، لگن، باسن و بازو ها تجمع یافته اند طراحی شده است. بافت های ضخیم و سخت که سلول های چربی را احاطه کرده اند نرم شده و به تدریج به همراه رژیم و ورزش، چربی های مقاوم انباشته شده کم می شوند. ‌‌
‌.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#ال_پی_جی #لیپوماتیک_شکم #لیپوماتیک_بدن #بلک_فرایدی #جمعه_سیاه #تخفیف_لیزر #لاغری_بعد_از_زایمان #افتادگی_شکم #ازدواج #رفع_سلولیت #ابدو #لاغری_شکم_و_پهلو #کلینیک_لاغری #لاغری_موضعی ‌#کاهش_چربی_شکم
#lpj
...

.
.
 ▫️اثر پروفایلو چقدر ماندگاری دارد؟‌‌

پروفایلو یک نوع ژل تزریقی از جنس هیالورونیک اسید است که برای جوانسازی سالی یک تا دوبار تزریق می شود.‌

‌🥰 مزایای پروفایلو:🥰
💚بهبود تناژ پوستی و بافت پوست
💚 افزایش سفتی و جلوگیری از افتادگی پوست 💚 لیفت پوست 💚 شفاف کردن پوست 💚 آبرسانی دوباره پوست‌
💚 جوانسازی قسمت های خسته و پیر پوست‌💚 تحریک تولید کلاژن 💚کاهش خط ها و چین و چروک های پوستی 💚 ظاهرطبیعی پوست اما صاف تر، سالم تر، نرم تر و جوان تر.‌‌

💜خدمات زیبایی مرکز زییایی لادن:
✅فرم دهی و حجم دهی تخصصی لب
✅زاویه سازی فک ،فرم دهی چانه
✅لیفت و فرم دهی گونه
✅بوتاکس پیشانی،خط اخم
✅بوتاکس پنجه کلاغی اطراف چشم و بینی
✅بوتاکس زیربغل
✅مزوتراپی جوانسازی صورت وگردن و دست...
✅مزوتراپی ضدلک و روشن سازی
✅مزوتراپی رفع غبغب
✅مزوتراپی تیرگی و جوانسازی دورچشم
✅مزوتراپی ضدریزش و تقویت ودرخشندگی مو‌

💥تزریق با بهترین برندهای دنیا💥

پس هر روش جوانسازی که پزشک برای شما انتخاب می کند اعم از تزریق فیلر یا پروفایلو یا لیزر یا هایفو نیاز به تکرار در فواصل زمانی ۶ ماه تا یکسال دارد.‌
.
🌸این مرکز با کادر متخصص در لاین های زیبایی و لاغری در خدمت شما عزیزان می باشد .🌸
💜منتظر حضور شما عزیزان در مرکز زیبایی لادن هستیم💜
.
جهت اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات در مرکز زیبایی لادن با ما در تماس باشید :
📞021-26118909
☎️09331721326

📍آدرس :
پاسداران نبش گلستان يكم( مومن نژاد) مجتمع تجاري پريس سنتر طبقه پنجم واحد سوم
.
#متخصص_پوست #متخصص_پوست_مو #جای_جوش #پروفایلو #مزوژل #جوانسازی_صورت #دکتر_زیبایی #سعادتاباد #زعفرانيه #ولنجک #بیوتی_بلاگر #الکساندرایت #میکرونیدلینگ_صورت #کک_مک #اپوجی #فرمانیه_اندرزگو #کلینیک_پوست #کلینیک_زیبایی #مرکز_لیزر #فیلر_لب
...

Contact Us
با ما در ارتباط باشید ...

اطلاع تماس

تلفن مرکز زیبایی لادن: 02126118909

لادن بیوتی: 09331721326

 

پست الکترونیک: info@ladanbu.com

آدرس: پاسداران، نبش گلستان یکم (مومن‌نژاد)، مرکز تجاری پریس سنتر، طبقه 5، واحد 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست